Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 28 od 28

Tema: Pomoc oko izbora skija

  1. #21
    Junior Member target avatar
    Datum registracije
    17.02.2006
    Lokacija
    Arandjelovac
    Godina
    45
    Poruke
    19

    Podrazumevano Volkl skije

    pozdrav drustvo

    Nabavio sam neku opremu pa bih vas zamolio da mi kazete nesto o njoj dali je dobra.
    Skije Volkl unlimited r1 duzine 168 cm,vezovi marker rental.
    Ako je neko probao voleobih da cujem misljenje a platio sam ih oko 110e.

    pozdrav

  2. #22
    Old Member pedja5 avatar
    Datum registracije
    30.03.2004
    Lokacija
    Nis
    Godina
    51
    Poruke
    72

    Podrazumevano

    Da li su dovoljno dobre skije orion twin tip 170cm sa marker M 10.1 eps vezovima. U pitanju je rekreativno - penzionersko skijanje. Da li da uzmem sa lifterom ili bez. Cena bez liftera je oko 7500, a sa njim 8600. Ne trazim previse od skija.
    Skijanje je zarazno!

  3. #23
    Ne znam, ali volim SkiBata avatar
    Datum registracije
    27.12.2005
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossi Cobra
    Godina
    55
    Poruke
    139

    Podrazumevano Voelkl skije

    Poštosam te „opomenuo” zbog postavljanja posta u pogrešnu rubriku, evo da ti ja prvi prozborim koju o daskama, iako nisam ni blizu nekakvog experta za te stvarti. BTW, nema ljutiš za opomenu.
    Daklem, taj voelkl unlimited R1 bi trebalo da je po svemu, ako sam ja dobro uspeo da zaključim, jedna sasvim solidna skija. Na žalost, nemam mnogo iskustva sa karving skijama, ali nekoliko SKI MANIJAKA ima te daske, i čini mi se da su više nego zadovoljni njima. Ako me pamćenje služi, Stevan „jaše” jedne, pa ti možda on može pomoći. Uglavnom, dobra daska za ne preterano zahtevne skijaše, vozi se relativno lako, bolje po sređenim stazama, malo teže off. Vez je sasvim OK. Ne znam sada kakvo je tvoje znanje, tehnika, koje su ti ambicije i sl. ali, ako ti treba daska za opuštenu rekreativnu vožnju i ne previše ludovanja, onda imaš upravo to. Laički rečeno, mislim da nije početnička, ali nije ni nekakav racing model. Zlatna sredina. Čini mi se da je o voelklu već ranije bilo reči na ovom sajtu, pa probaj malo sa search opcijom, možda pronađeš još koji detalj.

    Poz,

  4. #24
    SKI MANIJAK stevan avatar
    Datum registracije
    13.01.2005
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Kneissl Rail Titanium
    Godina
    41
    Poruke
    260

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od SkiBata
    Ako me pamćenje služi, Stevan „jaše” jedne, pa ti možda on može pomoći.
    Nisam ih licno vozio, samo sam vrlo blizak sa nekim ko jeste Mislim da je Symon kupio takve, a dosta ljudi ih je ove sezone isprobalo jer ih je Planet Bike rentirao, tako da je najbolje da se neko od njih ukljuci u diskusiju. Znam da je to jedan od nizih Voelklovih modela, a koliko sam iz prica i sa staze (gledajuci) zakljucio, dosta je mekana i upravljiva, ali nije za hupsere ili led. Ne bih dalje analizirao, posto ih nisam licno probao

    Kada ti planiras da ih testiras?
    Izmenio/la stevan; 09.03.2006 u 19:46.
    Covjek bi pomislio da mi u Bosni nemamo sta jesti. Mi vamo zivimo bolje neg i jedan Amerikanac osim mozda Bil Gates.

  5. #25
    Instruktor za uzivanje Symon avatar
    Datum registracije
    17.12.2005
    Godina
    61
    Poruke
    222

    Podrazumevano

    Pojma nemam sta da kazem o Volkl R1 ja ih imam ali sam ja skijas rekreativac.Imao sam Fisher pre njih ali 170 cm sto je za mene predugo.Onda sam uzeo gore spomenute R1 ali 160,cini mi se da su nesto sporije i lakse ulazim u zavoje sto meni odgovara.Sta bi rekao neki zahtevniji skijas ne znam za mene rekreativca su .I da, ja ih nisam nabavio tako povoljno mene su kostale 140eura. Ne verujem da sam nesto puno pomogao sigurno je da bi Stekan mogao nesto vise reci o njima,on je pravi poznavalac opreme.Pozdrav

  6. #26
    amater nego sta
    Datum registracije
    11.08.2005
    Lokacija
    37
    Skije / Bord
    crvene
    Poruke
    210

    Podrazumevano R u R1

    Ovo R u R1 znaci da je skija namenjena RENTIRANJU.
    To verovatno podrazumeva da je neki nizi nivo znanja ili sta vec.
    Nove AC1 si na sajmu sa vezovima mogao nabaviti za 210E, a one su u slicnoj klasi ali to opet zavisi od toga kakav si skijas.

    Ali 110E je 110E i za te pare se nisi zezno.
    do pisanja ....

  7. #27
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od amater
    Ovo R u R1 znaci da je skija namenjena RENTIRANJU.
    To verovatno podrazumeva da je neki nizi nivo znanja ili sta vec.
    Nove AC1 si na sajmu sa vezovima mogao nabaviti za 210E, a one su u slicnoj klasi ali to opet zavisi od toga kakav si skijas.

    Ali 110E je 110E i za te pare se nisi zezno.
    Ispravno.

    Rekreativac koji voli laganu vožnju će biti vrlo zadovoljan. Takav i onako bježi od leda.

  8. #28
    Junior Member
    Datum registracije
    10.02.2006
    Poruke
    9

    Podrazumevano

    Planiram da uzmem Fischer RX4,oko 15000din su,bez vezova,jel to OK cena? Ako ih je neko vozio,kakva su iskustva?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •