Rezultati 1 do 8 od 8

Tema: Pancerice, unisten ulozak

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    15.02.2005
    Poruke
    19

    Podrazumevano Pancerice, unisten ulozak

    ne pitajte kako, ali sam s****o sam ulozak ,...pance su salomon performa 7, bile su skoro kao nove,..interesuje me zna li neko postoji li nedje na net-u radnja da se kupe ti ulosci?? konkretno je u pitanju custom fit 8 ulozak.

  2. #2
    Addicted to Snow DRAGON avatar
    Datum registracije
    14.03.2006
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Supercomp Pro
    Poruke
    319

    Podrazumevano

    U ozbiljnijim servisima i prodavnicama u inostranstvu mogu da se kupe posebno ulosci, ali nisam siguran da imaju za sve modele pancerica. Uglavnom, kad smo bili u Chamonixu, prijatelj je kupio za Atomic nove uloske, mada nisu bili bas jeftini. Ako se dobro secam, oko 100 evra. Ali njegove pancerice su takmicarski model.

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    15.02.2005
    Poruke
    19

    Podrazumevano

    hvala DRAGON na informaciji,...nadam se samo da je razlika u cijeni kao sto je razlika i u modelu, ovo je rekreativni model 75-80 flex, iako su pance skoro nove, bilo bi previse da ulozak platim 100 eura,...ima li neko neki link za prodavnicu preko neta,..bio bih zahvalan puno!

  4. #4
    Ski legenda Flexon avatar
    Datum registracije
    16.05.2006
    Skije / Bord
    Elan M999 x 2 + LP XXL
    Godina
    47
    Poruke
    1.496

    Podrazumevano

    http://www.levelninesports.com/Intui...p-%28Thermo%29
    ovo ti je najbolja opcija intuition liner licno koristim jedan slican i mogu reci da je to sami vrh ulozak je prilicno univerzalan
    sto znaci da kad uzmes nove cizme samo izvadis taj ulozak i stavis u nove
    e sada ako ne mozes da nadjes u evropi nesto ovako
    cisto sumnjam da iz ove radnje nebi poslali do srbije
    a najbolje bi bilo ako imas nekoga preko bare da spakuje iste u kovertu i ne placa se carina u paketu se placa zvuci glupo ali je tako
    ja cesto posaljem paket u srbiju i ako posaljem u koverti velicine paketa nista se ne placa a ako posaljem u paketu poderu obicno pausalno 40e

    P.S. i nikada ne uzme vise od 8 dana da paket dodje i kosta manje od 25$ postarina
    i jos nesto dobar ulozak vrijedi vise od 100eura iz razloga toga sto je univerzalan i moze da se koristi u vise cizama
    Izmenio/la Flexon; 16.01.2012 u 15:43.

  5. #5
    Junior Member
    Datum registracije
    15.02.2005
    Poruke
    19

    Podrazumevano

    ovo bi bilo super i mogao bih da podnesem, medjutim postoje dva problema,...salju samo za usa, canadu, australiu i n.zeland i nemaju 27.5 br

  6. #6
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    Meni je stradala kopča na Rosinjol cipeli, pisao sam na generalnu e-mail adresu (sa web sajta) a oni prosledili zastupniku u Sloveniji, čovek se javio mejlom na srpsko-hrvatskom da im pošaljem podatke, adresu i sl. i poslali mi poštom džabe kopču za Srbiju!!!

    Posle sam u Filahu proverio i imali su u Intersportu rezervne delove samo je boja bila druga (sa novijeg modela).

    Poučen ovim iskustvom možeš da probaš isti metod

  7. #7
    Ski legenda Flexon avatar
    Datum registracije
    16.05.2006
    Skije / Bord
    Elan M999 x 2 + LP XXL
    Godina
    47
    Poruke
    1.496

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od zoran Pogledati poruku
    ovo bi bilo super i mogao bih da podnesem, medjutim postoje dva problema,...salju samo za usa, canadu, australiu i n.zeland i nemaju 27.5 br
    nisam ni gledao velicine prije sedmicu ili dvije kad sam gledao bile su sve velicine

  8. #8
    Junior Member
    Datum registracije
    15.02.2005
    Poruke
    19

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od jopopo Pogledati poruku
    pisao sam na generalnu e-mail adresu
    evo sta znaci kad neko pokusava da pomogne,....ovo sam skroz zaboravio,..znam da mi je drugar, ne vezano za ovu problematiku, isto direktno od proizvodjaca dobio podrsku,..nadam se da ce se u salomon-u naci neko da mi pomogne oko ovoga

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •