Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Rezultati 31 do 32 od 32

Tema: Obertauern

  1. #31
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Ključni je broj skijaša. Prošle godine sam na kronplatzu bio jedan dan, lepo vreme, blagi minus, staza sto ide dole pored olang gondola, negde u 13h perfektne. Širina znači, a i količina skijaša.
    Taj dan sam na kronplatzu stigao nešto posle 10h, u to vreme, one plave (ili crvene?) nešto kao furcia se zove, pola led pola taj sastrugani sneg.
    Ove godine ajde da "odradimo" krug Sella Ronda, zeleni. U 10h smo bili na izlazu Ciampinoi gondole u val gardeni, ona prva levo staza sto ide u plan de gralba, već ubijena.


  2. #32
    Member
    Datum registracije
    19.12.2011
    Lokacija
    München
    Godina
    39
    Poruke
    41

    Podrazumevano

    Da da, te plave oko Olang gondole 5, 6, 7, 8 su boli glava kako drze, ali ja te staze odvezem od pocetka do kraja, a da se nijednog trenutka niko ne nadje ni na 5 metara od mene. Sirina mnogo znaci. U Obertauernu sad kada sam bio su se najbolje drzale staze oko zice Edelweiss, 3g/a/c i 18a/b/c. Obrnem par zica i najasim ponovo Edelweiss i vozim do iznemoglosti Jbga tako mi lezi, trazim siroku stazu sa konstantnim umerenim nagibom da ne moram ni da se guram stapovima, a ni da tupim skije na zaledjenoj strmini. Mogu da vezbam karv, a mogu i da pustim brzinu pa da seckam na sitno.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •