Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 24 od 24

Tema: Pamporovo

Ski legenda dedinac avatar
    Datum registracije
    12.02.2012
    Godina
    46

Podrazumevano

Od 28.1.-04.2.2018. smo bili u Pamporovu. Poslednji put sam tamo skijao 1990.godine. Veoma lepo koncipirano skijaliste pre svega za skijaše. Ukupna dužina staza je kao u Banskom, s tim što su zelene i plave staze za nijansu uže. Iako sa malo prirodnog snega staze su držal od prve do poslednje vožnje. Prosto neverovatno da nije bio hupsera i leda. Možda na to utiče blizina Egeja. Gužve na liftovima ne postoje,jednom nam se deslio da čekamo 5 minuta. Sve instalacije vode ka vrhu odakle kreću sve staze.Na 8 km.od Pamporova je skijalište Meči Čal koje ima jedan četvorosed koji opslužuje pet staza crvenih i plavih. Ski pas važi za oba skijališta a ski bus je besplatan i vozi na 15 minuta.
    Smeštaj je bio u hotelu Finlandia na bazi polupansiona, perfektan. Ski pasove smo kupovali u predprodaji po ceni od 115eura odrasli i 75 eura deca. Cene na stazama kafe od 2-4leva,pivo 3-5leva, pice 10-13leva. Sve u svemu odlično skijalište za porodice i prave skijaše.

Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    44

Podrazumevano

Da li u cenu skipasa ulazi i noćno skijanje ?

Junior Member MadMike82 avatar
    Datum registracije
    23.02.2019
    Godina
    37

Podrazumevano

Koliko sam video u nekom od ranijih postova, posebno se placa nocno, ako nije od tada nesto promenjeno.

Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    44

Podrazumevano

Za malog gledam da uzmem komplet: renta ski komplet + ski skola 4 sata i noćno skijanje + ski pas. Baš tako piše. A za odrasle piše samo skipas a nigde se ne spominje noćno skijanje. Ako se dodatno plaća da li neko zna koliko je pošto ja što sam tražio nisam uspeo da nadjem.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •