Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 36

Tema: zillertal arena

  1. #11
    ...dobre grudve pravim! Ivan1 avatar
    Datum registracije
    04.03.2008
    Lokacija
    Vossa
    Skije / Bord
    ka
    Poruke
    41

    Smile

    Ajd vazi se!Javi na koje utakmice dolazis da se vidimo!Ako ti treba imam raspored celog sp........

  2. #12
    Junior Member
    Datum registracije
    09.01.2012
    Godina
    52
    Poruke
    14

    Podrazumevano



    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us

  3. #13
    Junior Member
    Datum registracije
    09.01.2012
    Godina
    52
    Poruke
    14

    Podrazumevano



    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us

  4. #14
    Junior Member
    Datum registracije
    09.01.2012
    Godina
    52
    Poruke
    14

    Podrazumevano



    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us





    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us



    Nadam se da je dovoljno, cisto malo da se baci pogled. Inace, da sam znao napravio bih mnogo vise slika samih staza, tj ja nisam napravio ni jednu sliku. Mozda interesantno da za vreme puta, pa ni tamo, nismo sreli nikoga iz Srb, Cro, Slo, Bih, bio jedan auto iz Madjarske. Nisam cuo nista slicno nasem jeziku, puno je Svaba, ima dosta Francuza,...

  5. #15
    ...dobre grudve pravim! Ivan1 avatar
    Datum registracije
    04.03.2008
    Lokacija
    Vossa
    Skije / Bord
    ka
    Poruke
    41

    Smile

    Super su slike.......

  6. #16
    Junior Member
    Datum registracije
    09.01.2012
    Godina
    52
    Poruke
    14

    Podrazumevano

    Mozda jos jedna dobra stvar je vozenje Bmw xdrive kupa zato sto tada ulazite u neku nagradnu igru (sto je manje vazno), ali dobijate mogucnost vase SKI RETROSPEKTIVE za vreme boravka tamo. Mozda ce Vas odbiti guzva na pocetku kada je staza "nasminkana" i kada se moze postici 5-8 sec bolje vreme nego kada se ide posle 12h, ali tada nema 2-3 coveka posto su veliki kanali oko zastavica sto predstavlja problem (i za vreme, i za bezbedniju voznju). Prebolite li taj deo dobicete snimak voznje, po danima specifikacija boravka na stazi itd. Link je:
    http://www.skiline.cc/

    Moj primer je ovo prvo, Hintertux su 90% sidra i otuda nema "cekiranja" na aparate. Prvi dan manja kilometraza jer je padao sneg, magla, te je skijanje preseljeno u odaje jednog kafica. Kako god lepa uspomena.

    Hochfügen, from February 26, 2012 to March 03, 2012
    Ticketnumber 1-1151-6-155446

    Feb. 26. 2012 Zillertal Arena 4.527 vm 8 lifts 23 km
    Feb. 27. 2012 Zillertal Arena 12.018 vm 15 lifts 65 km
    Feb. 28. 2012 Mayrhofen 6.616 vm 18 lifts 50 km
    Feb. 29. 2012 Mayrhofen 7.784 vm 19 lifts 51 km
    Mar. 01. 2012 Hintertuxer Gletscher 3.397 vm 11 lifts 19 km
    Mar. 02. 2012 Hochzillertal 9.756 vm 18 lifts 61 km
    Mar. 03. 2012 Zillertal Arena 7.792 vm 22 lifts 49 km

    7 days 51.890 vm 111 lifts 318 km
    p.s.
    Ranije sam rekao, ovo je odlican centar mada za mene manje poznat. Svi oni koji ovde nisu boravili prijatno ce biti iznenadjeni - gomila dobrih staza i ponuda ekvivalentna i onim mnogo poznatijim centrima. Smestaj oko gradica, neko selo, eto mi bili na brdu mada je put odlican sem deonice na slici koja je bila u popravci te time i suzena. Nama je trebalo oko 9h puta od kuce, uz prosecno 130 po gasu i 2 odmora. Oni koji su iz Nsd, ili Bgd, to je jos 1h ili 1,5h vise, nije velika razlika i vredi.


  7. #17
    Member pooya avatar
    Datum registracije
    06.01.2010
    Lokacija
    Böblingen, Detuschland
    Skije / Bord
    Elan Speedwave 12
    Godina
    54
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    Bio sam sa sinom 0d 30.03. do 04.08.

    Skijalista su fenomenalna u svakom pogledu. Vreme je bilo jako toplo (u Zellu je bilo i oreko 20 stepeni) a broj skijasa poveliki tako da staze nisu gugo drzale. Bilo smo i jedan dan na gleceru ali je guzva bila velika a palo je i dosta novog snega tako da se nisamo naskijali.

    Smestaj - dvokrevetna soba sa doruckom za 9 dana - 194€ sa boravisnom taksom.

    Sve u svemu - idem ponovo prvom prilikom!

  8. #18
    Member
    Datum registracije
    06.01.2009
    Lokacija
    Aranđelovac
    Godina
    55
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    Jedno od mogućih izbora za ovosezonsko grupno skijanje je i Zillertal Arena. Termin nam je uvek prva nedelja posezone znaci 15. mart 2014. Imam par pitanja za poznavaoce ove oblasti.


    1. Ne volim guzvu i popularne vikend destinacije, zato mi se Lienz i okolina toliko svidela. Glečer je sigurno posećen u to doba godine. A kakva je situacija sa ostalim skijalistima u regiji i imaju li dovoljnu visinu i orijentaciju za ovo doba godine?
    Ima li najezde vikendaša?

    2. Koje je mesto za smestaj sa najboljim odnosom polozaj-cena-snabdevenost-dostupnost, obzirom da bi iz dana u dan obišli verovatno sva skijalista koja vrede i za koje vazi ski pass (koji? ) a pri tom imaju snega koji na to i liči.

    3. Kakva je povezanost skijalista regije odnosno ići kolima u obilazak ili dovoljno komotno (red vožnje?) može i nekim ski busevima, vozovima....?

    4. Negde se pominjao smestaj za 7+ ljudi pa ako neko još uvek ima kontakt mogao bi da mi pošalje i porukom...

    5. Još neki koristan savet?

  9. #19
    Super Member Rossignol 8s avatar
    Datum registracije
    24.01.2011
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    43
    Poruke
    206

    Podrazumevano

    Prvo, ako hoces Zillertal arenu , onda ne mozes da budes smesten u Lienzu. Lienz je Istocni Tirol i tu se smestis ako hoces da skijas GG Heiligenblut, Kals-Matrei, St Jakob im Defereggental i Moeltaler glečer. Sva ta skijalista su na oko 30 km od Lienza. Eventualno mozes i Nasfeld, ali onda moras da vozis nekih sat vremena, ne secam se bas precizno.Ako vas neki dan mrzi da vozite, imate i par staza koje se bukvalno spuštaju u samo mesto. Ski pass ima neki top ski Kaerten, koji obuhvata oko 30 skijalista Koruške (Kaerten) i Istočnog Tirola. Preporučujem.
    Ako pricamo o Zillertal Areni, onda se smesti oko Mayrhofena ili bilo koje mestašce uz put koji ide koz dolinu. Pošto planiraš 15.mart, sve je moguće što se tiče snega. Skijalista u Zillertalu se penju na nekih 2500-2700 mnv, osim Hintertuxa koji ide na 3200m. Ako bude normalna zima i normalne temperature, ne bi trebalo da imas probleme sa kvalitetom snega, pogotovo na stazama iznad cca 1800 mnv. Ako bas bude toplo, onda Hintertux.
    Sto se tice guzve, Zillertal je poprilicno popularan medju nemačkom klijentelom. Sa druge strane, skijalista Istocnog Tirola su manje popularna, ali sasvim dobrog kvaliteta.
    Sve u svemu, samo da te vreme posluzi i neces pogresiti ma sta da izaberes.
    St Anton,Lech,Stuben,Zürs,Ischgl-Samnaun,Serfaus Fiss Ladis,Pitztaler gl,Sölden, Schladming, Flachau,Wagrain,Nassfeld,Grossglokner,Mölltaler Gl.,Kaprun,Saalbach,Gerlitzen,Hinterglemm,Obertaue rn,Kals-Matrei,Hintertuxer Gl,Mayrhofen,Hochzillertal-Hochfugen,Warth-Schröcken, Sillian,Sella Ronda,Cortina,Tignes,Val d'Isere,Val Thorens,Méribel,Courchevel,Krvavec,Vogel,Kop,Brezo vica,Jahorina,Bansko,Borovec

    https://www.youtube.com/watch?v=b91zmV7arwU

    www.youtube.com/watch?v=5DhoNWrqFgs

  10. #20
    Super Member
    Datum registracije
    12.01.2011
    Godina
    38
    Poruke
    317

    Podrazumevano

    Mislim da je Lienz i okolina pomenuta samo kao primer gde nema toliko gužve a u Zillertalu svakako da nije baš takav slučaj zbog pomenutih nemaca. Međutim, druga polovina marta i nije špic sezone tako da ćeš svakako preživeti.

    Mi smo u toj regiji bili za novu godinu i to je stvarno bilo krcato ali osim nešto veće gužve pri putovanju na skijalište, na samim stazama je moglo da se skija. Mi smo imali problema sa temperaturom koja je bila u plusu pa smo morali da idemo na hintertux(a pritom u vreme nove godine) tako da je sve moguće, ali dobra stvar je što ti uvek ostaje safety varijanta hintertux, ukoliko nije dovoljno hladno.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •