Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 43

Tema: Ski naocare?

  1. #21
    Ski Magare Milos011 avatar
    Datum registracije
    05.01.2007
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    45
    Poruke
    492

    Podrazumevano

    I ako kupuješ naočare ne bi bilo loše da imaš sa sobom i kacigu da bi ih probao istovremeno, tj. da bi proverio kako "leže" istovremeno. Isto važi i za kupovinu kacige (poneseš naočare).

    Ako je isti proizvođač trebalo bi da se uklapaju.

  2. #22
    Ustajanjeeeeeeeeeeeeeeeee hehehe avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Kragujevac
    Skije / Bord
    Fischer AMC76
    Godina
    61
    Poruke
    807

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od skijanje44 Pogledati poruku
    Ok, mada meni za prevoz do bg i nazad mi treba bar 1500din.
    Kakva je situacija oko ski jakni na sajmu - to bi mi se verovatno isplatilo da dodjem...
    Cenim da je bolje da kupiš odgovarajuće naočare nego da platiš turu pića na Kopu/Zlatiboru/ili gde već. Odgovarajuća skijaška oprema i 1500 dinara uštede ne idu u istu rečenicu.

  3. #23
    Junior Member
    Datum registracije
    12.03.2013
    Poruke
    22

    Podrazumevano

    Koliko obicno traju naocare - njih jedino mozes da polomis pri padu, a ovako bi valjda trebalo da traju godinama...

    Ja kupujem samo jedne naocare, tako da mi trebaju neke univerzalne - i za sunce i za maglu? Uglavno na netu preporucuju orange stakla kao univerzalna...
    Postoje li naocare sa fotogrej staklima kod nas

  4. #24
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od skijanje44 Pogledati poruku
    ...Postoje li naocare sa fotogrej staklima kod nas
    Nisam čuo da postoje bilo gdje. Koliko znam, brzina promjene zatamnjenja takvih stakala nije trenutna, a kad se sa sunca uđe u dublju hladovinu, mogao bi skijaš ostati "u mraku" i koga pokupiti na stazi.

  5. #25
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Postoje, ja imam jedne sa (duplim) fotostaklima, s' tim da su potpuno providne.. Kada su zatamnjene skroz (na suncu) nisu ništa tamnije od normalnih naočara tako da nema bojazni od mraka .

    Potpuno providne (bez boje) naočare se teško nalaze u prodavnici ski opreme, pošto nikome to i ne treba , ali zato u enduro/cross prodavnicama ih ima na tone .

  6. #26
    Junior Member
    Datum registracije
    12.03.2013
    Poruke
    22

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    Postoje, ja imam jedne sa (duplim) fotostaklima, s' tim da su potpuno providne.. Kada su zatamnjene skroz (na suncu) nisu ništa tamnije od normalnih naočara tako da nema bojazni od mraka .

    Potpuno providne (bez boje) naočare se teško nalaze u prodavnici ski opreme, pošto nikome to i ne treba , ali zato u enduro/cross prodavnicama ih ima na tone .


    Koja je cena...veca od 3000din?

  7. #27
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Kao i sva druga oprema, cene mogu da variraju po deset puta u zavisnosti od brenda . Ne sećam se tačno cene (kupio sam ih pre dve godine) ali oko 50-60eura (sa foto staklima). Naravno to ne znači da ne mogu da se nabave i za manje novce...

  8. #28
    Junior Member
    Datum registracije
    12.03.2013
    Poruke
    22

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    Kao i sva druga oprema, cene mogu da variraju po deset puta u zavisnosti od brenda . Ne sećam se tačno cene (kupio sam ih pre dve godine) ali oko 50-60eura (sa foto staklima). Naravno to ne znači da ne mogu da se nabave i za manje novce...
    Bude li ih na sajmu...kupujem

  9. #29
    Senior Member Dogac avatar
    Datum registracije
    10.02.2011
    Lokacija
    Užice
    Godina
    45
    Poruke
    110

    Podrazumevano

    Društvo, zapale mi ove za oči, sve se razmišljam da ih kupim. Zanima me samo da li stvarno vrede ovolikih novaca? Problem je što kupujem i kacigu pa se to sve uhvati lepih para

    http://www.beosport.com/internet-pro...-black/red-ml/

  10. #30
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Ako si lako došao do velikih para, red je da ih tako i trošiš. Ako pak radiš da zaradiš, mislim da za mnogo manje novce možeš pronaći jednako dobro brile. Lično preferiram brile poznatih proizvođača brila, a ne skija. Doduše, sada imam mnogo dobre Rossignol brile (na slici lijevo), ali ih nabavih za nepunih 30 evro-dukata.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •