Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 28 od 28

Tema: Sezona 2011/2012

  1. #21
    Super Member Truch2 avatar
    Datum registracije
    08.02.2008
    Lokacija
    Bg
    Skije / Bord
    Nitro Gloop
    Poruke
    328

    Podrazumevano

    Ispalila Ski Avantura
    Snowboarding is skateboarding for pussies!

  2. #22
    Senior Member
    Datum registracije
    10.08.2006
    Godina
    38
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    Kako najbolje organizovati odlazak na Brezovicu?
    Kako da znamo kada rade staze itd... Nisam uspeo ve' godinama to da skapiram.

  3. #23
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    breza je odlicna za skijanje. bio sam dve godine i odusevljen sam. mislim da ima jedan problem, a to je da, kako mi se cini, tamo imaju dvosede. prosle godine, posle duzeg vremena, vozio osam se dvosedom na koponiku iz bele reke. ne znam koliko moze da bude interesantno skijanje kada se penjete dvosedom?

  4. #24
    Senior Member
    Datum registracije
    18.12.2008
    Lokacija
    Bliski istok
    Skije / Bord
    Fire Arrow 74
    Godina
    50
    Poruke
    124

    Podrazumevano

    probas da stupis u kontakt sa
    http://www.facebook.com/pages/Pizzer...96811677072896 i oni ti kazu kakva je situacija na skijalistu.
    Za prevoz imas razne skibusove koji vode dole organizovano, a ako hoces avanturu, imas kombi prevoz iz Beograda koji krece, ako se ne varam sa zeleznicke stanice, svaki dan, nekoliko puta pa odes. Mozes i svojim autom da podjes. Mislim da nema vise euforije oko srpskih tablica (ukoliko posedujes iste) tako da slobodno mozes da ides. Kad stignes u Strpce, ukoliko se vec nisi snasao preko pizerije, raspitas se za smestaj et voila.
    ...vrhunac budalastine je kada te rodjeni otac ubedjuje da si postao od majmuna...

  5. #25
    Senior Member
    Datum registracije
    10.08.2006
    Godina
    38
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    E pa hvala.da znao sam za Tinu,al sam zaboravio. Realno busem mi zvuci najlogicnije. A smestaj isto sa ovima dogovaram iz Tine najbolje? Hvala za info.

  6. #26
    Senior Member
    Datum registracije
    10.08.2006
    Godina
    38
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    Elem,jel neko ima kontakt ove picerije Tina na koji odgovaraju...na fejsu se nista ne desava kad ih kontaktiram.

  7. #27
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od mickeu Pogledati poruku
    breza je odlicna za skijanje. bio sam dve godine i odusevljen sam. mislim da ima jedan problem, a to je da, kako mi se cini, tamo imaju dvosede. prosle godine, posle duzeg vremena, vozio osam se dvosedom na koponiku iz bele reke. ne znam koliko moze da bude interesantno skijanje kada se penjete dvosedom?
    Molim te da mi malo objasnis ovo podebljano,ne razumijem pitanje.


  8. #28
    Super Member Truch2 avatar
    Datum registracije
    08.02.2008
    Lokacija
    Bg
    Skije / Bord
    Nitro Gloop
    Poruke
    328

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od jijang Pogledati poruku
    E pa hvala.da znao sam za Tinu,al sam zaboravio. Realno busem mi zvuci najlogicnije. A smestaj isto sa ovima dogovaram iz Tine najbolje? Hvala za info.
    Nisam bio poslednjih par godina, ali redovan bus npr ( Beograd-Strpce) te vodi samo do podnozja planine, moras posle da organizujes i prevoz do gore, a to je bar 20ak min kolima uzbrdo
    Snowboarding is skateboarding for pussies!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •