Strana 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 64

Tema: Durmitor 2011/2012

  1. #21
    Junior Member НенадЦ avatar
    Datum registracije
    08.03.2011
    Lokacija
    Нови Сад
    Skije / Bord
    Elan / Head
    Godina
    43
    Poruke
    14

    Podrazumevano

    Него, занима ме колико је изнајмљивање скија на Дурмитору? Затим, има ли снега и које стазе раде? Колико кошта ски пас?
    На Дурмитору нисам никада до сада био па ме све живо занима.

  2. #22
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Na Durmitoru ski pas kosta 15, iznajmljivanje je 10, rade sve staze od nove godine, snijega ima skoro metar.Pitanje je da li ce Savin kuk raditi jedino.

  3. #23
    Junior Member НенадЦ avatar
    Datum registracije
    08.03.2011
    Lokacija
    Нови Сад
    Skije / Bord
    Elan / Head
    Godina
    43
    Poruke
    14

    Podrazumevano

    Претпостављам да је 15 Евра дневни ски пас и да је 10 Евра дневно изнајмљивање скија.

  4. #24
    Member
    Datum registracije
    13.12.2010
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    Има ли неко информацију да ли ће ове године радити горњи двосед који вози на Савин кук. И какво је стање ових дана што се тиче скијања?

  5. #25
    brdjanin alexa avatar
    Datum registracije
    26.01.2008
    Lokacija
    19°53'N - 44°16'E
    Poruke
    173

    Podrazumevano

    Da li se neko seca kada je "dvojka" radila? Letos jeste!!!!

  6. #26
    Member
    Datum registracije
    13.12.2010
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    Sutra planiram na Savin kuk. Da li neko zna staradi od zicara. Da li radi gornji dvosed?

  7. #27
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    I ja sam sjutra prije na Zabljaku nego u Kolasinu.Sve radi sem Savin kuk 2, tako mi je rako drug koji je bio juce.

  8. #28
    Member
    Datum registracije
    13.12.2010
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    ExBaker hvala na informaciji. Sutra ce vreme biti ekstra bez oblaka treba ici na Savin kuk. Ko zna mozda zbog vremena puste i Savin kuk 2. To bi bio pun pogodak

  9. #29
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Bio danas na Durmitoru, radile sve zice, skoro cio dan sam bio na Savinom kuku 2,noge nisu vise moje.Opsirnije sjutra

  10. #30
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Nesto je trulo u drzavi Danskoj...
    Na Zabljaku odavno vec je trulo, a ova me daska na medjustanici podsjeti da metla ako ne proradi ove godine onda mrka kapa.
    Posto se dosta ljudi sto na forumu sto mimo njega interseuje za Zabljak evo ja cu biti malo manje lijen od ostalih i pokusati da docaram stanje.
    Juce sam nesto kasnije nego obicno krenuo iz Pg(oko 8 i 30) i za nekih 2 sata bio na skijalistu.Put dobar, cist svuda sem u dijelu serpentina do Savnika.Gume mi ljetnje pa sam itekako osjetio blagodeti klizanja.Na oarkingu rampa, a na rampi momak uzme 2 eura i vrati se u kucicu i donese fiskalni racun. Vec u to vrijeme mjesta nije bilo ali sam se nekako uvukao.Kasnije ka\u da se nisu mogli mimoici a ne parkirati. Ski pas 15 eura, datum rucno pisu i Blagoje kad god dodjes na zicu trazi da se pokaze.Razlog?! Pa necete vjerovati! Big Radovan je juce citav dan presjedio u kucici iza i nadzirao sta se radi i da li se ko svercuje.A naroda chudo!I na zici i na stazama i u kafanama.Slike reda su oko pola 1 pa mozete prodpostaviti sta je bilo kasnije. U restoranu Radovanovom caj, kuvano vino i pivo 6 i po eura.Nismo rucali posto smo nosili nekakvih drangulija silu Boziju.Rekose da je predhodne 2 noci bilo i nocno skijanje, cijena bar istaknuta je 8 eura.
    Dvosjed su do 2 sata bili pustili da ide brze a poslije zbog ogromnog broja ljudi koji su se samo vozali vracen je u prvu(redukovanu).Radilu ssu sve zice i svuda guzva.Staze su drzale do jedno pola 2 a onda se pojavilo kamenje u dijelu sa prves stanice dvosjeda posebno.Najveci dio dana sam proveo na vrhu i adrenalina nije falilo.Ipak je to staza nad stazama.Noge kasnije nisam osjecao.Bili su se pojavili hupseri na tom dijelu ali je to majka priroda i vjetar regulisao odmah cim je sunce zaslo za brdasce iznad staze.
    Kad sam bio pri polasku nazva me prijatelj da cestita novu i kad mu rekoh gdje sam rece da sam ga trebao zvati u drustvo. Rece takodje da od 1996 nije bio na Zabljaku. Kad bude posao vidjece zasto sam mu rekao da ce zateci 96-te vidjeno stanje.
    Priložene slike Priložene slike

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •