Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 18

Tema: Expozim 2011

  1. #1
    Ski Magare Milos011 avatar
    Datum registracije
    05.01.2007
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    45
    Poruke
    492

    Podrazumevano Expozim 2011

    Pošto niko nije pisao utiske o expo zimu mislim da je red da nešto prokomentarišem.

    Naravno, kao i svake godine većina nas ide na expo zim prvenstveno da bi se sreli sa neki poznatim ljudima pa tek onda da bi kupovali opremu.

    Ove godine, moram da priznam da je expozim prevazišao sva moja očekivanja. Bio je najgori do sada. Prvo što je organizovan u hali 4 pa je sve bilo skučeno i nabijeno u manji prostor. Nije postojala mogućnost da izađeš, odneseđ neki deo opreme do kola i ponovo uđeš. Cene nove kvalitetnije opreme su uglavnom bile takve da bi i čovek sa prosečnom platom iz SUI zaobišao većinu štandova. Polovna oprema je dobra samo za one koji bi da neki deo opreme zamene za klince...

    A o "popustima"... evo moj primer. Kupio sam ćerki pancerice "Roces" u Planetbike-u za 11.170 RSD, a posle u kutiji nađem karton sa zalepljenom cenom od oko 10.500.

  2. #2
    Ski magare Nemanjus avatar
    Datum registracije
    28.04.2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Worldcup RC / Blizzard Bonafide
    Godina
    44
    Poruke
    298

    Podrazumevano

    A šta reći o Gori i Fischeru rc4 world cup sc od 88.000 rsd?

    Ovo je neka standardna cena na ebay-u, trenutno:

    http://www.ebay.de/itm/FISCHER-RC4-W...ht_3387wt_1185


  3. #3
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    pa moraju ljudi nesto i da zarade
    Nego, ja ove godine nakupovao i izmenjao kao nikada...

    Novo nisam ni gledao previse...vera mi ne dozvoljava da za skije dam preko 200e a za te pare nama ono sto bi ja hteo...

  4. #4
    Član Biblioteke Tucko avatar
    Datum registracije
    24.12.2008
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Nordica FireArrow 80 Ti
    Godina
    54
    Poruke
    58

    Podrazumevano

    Kad vec pomenuste Goru, zanimljiva je bila i cena proslogodisnjeg modela Fisher Soma Viron 95 od 33.000 dinara, te iste pancerice su pre samo 30 dana prodavali za 195 Eura. Definitivno je Expo-Zim postao mesto tipa buvljak sa najvisim cenama, ali je sve na jednom mestu pa se lovi u mutnom.

  5. #5
    Member
    Datum registracije
    17.11.2009
    Godina
    32
    Poruke
    61

    Podrazumevano

    Ja sam bas naisao na suprotno.Npr Nordica fire arrow f3 koja u americi kosta 599$ kod nas je 39990 din sto me je veoma prijatno iznenadilo kao i jos neke pance.Naravno da ima i stvari koje su dosta skuplje kod nas, kao uglavnom sve...Sto se tice expozima mnogo sam razocaran ali MNOGO

  6. #6
    Super Member Rossignol 8s avatar
    Datum registracije
    24.01.2011
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    43
    Poruke
    206

    Podrazumevano

    Nazalost moram se sloziti sa Milosem011. Posmatrao sam Bogner jakne od 235.000 pa se pitam gde se to nosi ?
    Jedino sto sam nasao je bio neki duks (tkz drugi sloj - microfleece) za oko 15e.
    Srecom pa nisam imao previse potrebe za kupovinom.

  7. #7
    Member ShanDoo avatar
    Datum registracije
    02.09.2011
    Skije / Bord
    Rossignol Radical RSX
    Poruke
    40

    Podrazumevano

    imam jedno pitanje. Na "standu" PlanetBike-a je bio kao neki test(ili tako nesto) sa cekicem. Da li neko moze tacno da mi objasni sta je to bilo posto nisam bas najbolje svatio.

  8. #8
    Junior Member
    Datum registracije
    24.01.2010
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    39
    Poruke
    18

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ShanDoo Pogledati poruku
    imam jedno pitanje. Na "standu" PlanetBike-a je bio kao neki test(ili tako nesto) sa cekicem. Da li neko moze tacno da mi objasni sta je to bilo posto nisam bas najbolje svatio.
    http://www.elanskis.com/en/technology/amphibio.html

    Objašnjenje Elan Amphibio tehnologije.

  9. #9
    Junior Member
    Datum registracije
    24.01.2010
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    39
    Poruke
    18

    Podrazumevano

    Ocena sajma od 1 do 10. Pa 4.

  10. #10
    Member
    Datum registracije
    08.10.2008
    Godina
    37
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    Dosao na sajam da kupim skije, ali se uspostavilo da su u Intersportu cene Elan skija bile nize nego na standu PB, kao Fischer koje su bile jeftinije nego one na standu Gore. Ja sam recimo prosao jeftinije za 4000 dinara.

    Sajam po meni nikad gori, malo izlagaca, cene napumpane, o polovnoj opremi i da ne govorim.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •