Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 44

Tema: HOTEL LION - Bansko

  1. #31
    Ustajanjeeeeeeeeeeeeeeeee hehehe avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Kragujevac
    Skije / Bord
    Fischer AMC76
    Godina
    61
    Poruke
    807

    Podrazumevano vive la france

    Citirati Originalno postavljeno od Misko
    Pa sta ja znam skupo sve u svemu, pa ispade francuska malte ne jeftinija ako je 205 sa doruckom samo smestaj, prevoz jos 50 ski pass ajd da kazem 100, to je 350, toliko je i francuska.
    Pa da cekamo ekipu da se vrati iz Francuske sa utiscima...
    A onda, Boze zdravlja, sledece godine... VIVE LA FRANCE!!!

  2. #32
    Member Janica avatar
    Datum registracije
    04.02.2006
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    51

    Podrazumevano

    I ja bih rado isla u Francusku ili jos bolje u Austriju (kazu svi da su oni bez premca), ali za 350E nisam videla ponudu ni u jednoj agenciji?! Ako nesto vise znas o tome, napisi.

  3. #33
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Janica
    I ja bih rado isla u Francusku ili jos bolje u Austriju (kazu svi da su oni bez premca), ali za 350E nisam videla ponudu ni u jednoj agenciji?! Ako nesto vise znas o tome, napisi.
    http://www.skijanje.co.yu/forum/showthread.php?t=382

    evo, otislo je dosta ljudi sa foruma, videcemo kakvi su utisci kad se vrate pozdrav.
    Space Shuttle Ski

  4. #34
    Member Janica avatar
    Datum registracije
    04.02.2006
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    51

    Podrazumevano

    Prvo mi je radio upload slike pola sata, a onda nista


    Kakvi su hoteli u Francuskoj za te pare? Sa koliko su *?

  5. #35
    larson
    Guest

    Podrazumevano

    ja sam na dial up-u i imam poprilicno los protok pa mi je uploadovao brzo,moras da pazis kolika ti je slika,imas tamo velicine koje moes da uploadujes,a za francusku,ne znam tacno za zvezdice,ali jedan poznanik je otisao sad,7 dana,mislim 3 * ND,sve sa dzeparcem 550 eur,toliko je i bansko,naravno mozes ti da poneses i 1000 eur dzeparac,ali ovo je dovoljno
    Priložene slike Priložene slike
    • Tip datoteke: gif 60.gif (8,8 KB, 304 pregleda)

  6. #36
    larson
    Guest

    Podrazumevano

    verovatno si zaboravila da kliknes na "submit reply"....kad uradis upload zatvoris taj prozor i onda kliknes na submit reply
    Priložene slike Priložene slike
    • Tip datoteke: gif 09.GIF (76,2 KB, 312 pregleda)

  7. #37
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    @larson iako sam da svako kaci sta oce nemojmo praviti Carton Network od foruma

    @JanicaKo da je bitno sa koliko su * bitno je da je toplo da ima uvek tople vode i da je cisto, a mislim da drugacije ne moze u france
    Space Shuttle Ski

  8. #38
    Member Janica avatar
    Datum registracije
    04.02.2006
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    51

    Podrazumevano

    Nije bitno koliko je * , pogotovo na skijanju kada si ceo dan van sobe, ali mi je prosto nemoguce da cene budu iste u Fr i u Bugarskoj. Pa tamo je samo ski-pass vec skuplji a da ne pricam o ostalom.
    Znaci, pretpostavljam da za 4* u Bugarskoj, u Fr dobijes 3* i to verovatno ND a u Bg PP? Verovatno je tako? Po meni nemoguce je da je Fr=Bg ili Austrija =Bugarska. Opet, sve zavisi od tipa smestaja, cula sam da u Austriji ima apartmana za 4-6 koji su povoljni s cenom.
    Necega se odreknes da bi nesto drugo dobio, sve zavisi sta ko trazi na

  9. #39
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Janica
    Nije bitno koliko je * , pogotovo na skijanju kada si ceo dan van sobe, ali mi je prosto nemoguce da cene budu iste u Fr i u Bugarskoj. Pa tamo je samo ski-pass vec skuplji a da ne pricam o ostalom.
    Znaci, pretpostavljam da za 4* u Bugarskoj, u Fr dobijes 3* i to verovatno ND a u Bg PP? Verovatno je tako? Po meni nemoguce je da je Fr=Bg ili Austrija =Bugarska. Opet, sve zavisi od tipa smestaja, cula sam da u Austriji ima apartmana za 4-6 koji su povoljni s cenom.
    Necega se odreknes da bi nesto drugo dobio, sve zavisi sta ko trazi na
    Sta da ti kazem sem da nisi dovoljno informisana, npr. u Livignu ti je skipass 120evra, Livingo je inace odbio da se ski kup vozi kod njih, da im izgradnja novih hotela i visak turista ne pokvari tradicionalni ambijent, inace ski centar izgleda da se smrznes, imas slicnih primera koliko god hoces. Ovo za france/austiju naravno da nisu hoteli ali ja mislim da je u pitanju jos bolja stvar > privatni apartmani, tu nema zvedica imas srednje i full, u srednjim imas sve za 99% korisnika, u full idu jakuzii, saune, teretane, ko zna sta jos al to kosta naravno, al kome normalnom tako nesto je neophodno da nemoz' da izdrzi 7dana skijanja bez istih.
    Space Shuttle Ski

  10. #40
    Member Janica avatar
    Datum registracije
    04.02.2006
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    51

    Podrazumevano

    To su ohrabrujuce informacije, da se za iste pare ide u France/Austria
    Da li te apartmane nude nase agencije ili ne? Ako nemaju u ponudi znaci moras sve sam da zavrsavas?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •