Rezultati 1 do 2 od 2

Tema: Cizme za board?

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    17.12.2010
    Godina
    29
    Poruke
    5

    Question Cizme za board?

    1 pitanje, posto najverovatnije sutra kupujem ovaj bord http://www.kupujemprodajem.com/Snowb...5823-oglas.htm

    Visok sam 172 cm i mislim da mi ova daska odgovara ali nista nemogu da nadjem o njoj na netu samo sam nasao na nekom americkom forumu da je taj brend veoma star i da proizvode kvalitetne daske...

    Mene zanima sledece:
    1.Jer odgovara duzina?
    2.Jer mogu obicne cizme (mislim na ovakve vrste modela


    i


    ovo



    ????
    To bi bilo to od mojih pitanja.

  2. #2
    Super Member
    Datum registracije
    01.12.2008
    Lokacija
    Beograd i okolina
    Skije / Bord
    Snowboard, komada nekoliko
    Poruke
    207

    Podrazumevano

    Jednostavno da kazem, ja ne bih kupio taj bord. Mozda zvucim preostro, ali...

    Za iste pare mozes da upecas po aukcijama i neki twin-tip, tj savijena na oba kraja, freestyle, freeride, alpine, sta god da je dace ti vecu pokretljivost od ovog, pa ma kakav bio, jer jurcanje u jednom pravcu brzo dosadi. Ovakve bordove koriste jos jedino za trke gde je samo bitno spustiti se sto brze, i na njega ide tvrde pancerice.

    Standardni bordovi imaju obicno strap vezove, i za voznju se nose namenske cipele/cizme za snowboard. udobne su i tople, i uglavnom mnogo bolje za zimu od vecine druge obuce, a mogu da se pazare isto tako za 20-30 eur. O nosenju neke nenamenske obuce nemoj da razmisljas jer veoma je vazno zbog tvoje bezbednosti da ti noga cvrsto stoji u obuci i vezovima!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •