Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 21

Tema: Zna li neko dugorocnu prognozu za Bansko?

  1. #1
    Junior Member lotlorijen avatar
    Datum registracije
    04.02.2006
    Poruke
    12

    Exclamation Zna li neko dugorocnu prognozu za Bansko?

    tacnije zanima me period od osamnaestog ovog meseca pa dve nedelje...............

  2. #2
    baksuz ski dude avatar
    Datum registracije
    05.12.2005
    Lokacija
    NBG
    Skije / Bord
    Atomic GS (jbg ne znam koje)
    Godina
    32
    Poruke
    482

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od lotlorijen
    tacnije zanima me period od osamnaestog ovog meseca pa dve nedelje...............
    i mene zanima veruj mi (jer sam tad tamo),ali dugorocne prognoze za planine preko 2000m su sulude :(
    ski rules


  3. #3
    Junior Member lotlorijen avatar
    Datum registracije
    04.02.2006
    Poruke
    12

    Podrazumevano

    jedva cekam da odem nadam se da ce biti snega

  4. #4
    baksuz ski dude avatar
    Datum registracije
    05.12.2005
    Lokacija
    NBG
    Skije / Bord
    Atomic GS (jbg ne znam koje)
    Godina
    32
    Poruke
    482

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od lotlorijen
    jedva cekam da odem nadam se da ce biti snega
    bice bice ,ako ne tu su topovi
    ski rules


  5. #5
    Junior Member lotlorijen avatar
    Datum registracije
    04.02.2006
    Poruke
    12

    Podrazumevano

    nas dvoje ide sigurno ali mozda broj bude i veci..... jos cetvoro se mozda pridruzi
    u svakom slucaju vidimo se tamo

  6. #6
    Junior Member
    Datum registracije
    10.03.2006
    Poruke
    21

    Podrazumevano

    Ako neko ide u Bansko ovih dana neka pise utiske, pratio sam vremensku prognozu i najavljuju visoke temp :( za narednih 10ak dana.
    Nadam se da je to za mesto (900 mnv) a ne za skijaliste gde bi temperatura trebala biti 3-7 stepeni niza.
    Ajde pisite utiske, ocajnicki mi treba sneg za pocetak februara...

  7. #7
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Skije / Bord
    goltes space
    Godina
    44
    Poruke
    760

    Podrazumevano

    bansko je extra, bio sam 3 puta, od toga 2 puta prosle godine.
    za sneg ne brini, idi na www.banskoski.com i baci pogled na web kameru.
    ako te jos nesto interesuje vezano za bansko slobodno pitaj
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  8. #8
    Junior Member
    Datum registracije
    10.03.2006
    Poruke
    21

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od oddball Pogledati poruku
    bansko je extra, bio sam 3 puta, od toga 2 puta prosle godine.
    za sneg ne brini, idi na www.banskoski.com i baci pogled na web kameru.
    ako te jos nesto interesuje vezano za bansko slobodno pitaj
    Hvala Oddball na recima ohrabrenja. Bio sam u Banskom 1997 i 2002. Vec tada sam uvideo koliko napreduje skijaliste, takodje neki moji prijatelji idu skoro svake godine tamo i cujem od svih da je extra.
    Ono sto me brine jeste temperatura, posto sam 2002. doziveo znatnu oskudicu snega, istina tada nije bilo (toliko) topova, ali bez obzira, prirodni sneg je onaj pravi.
    Koliko se secam, nocni zivot je slab, ne znam kakva je situacija sada?
    Da se razumemo, u Bansko idem zbog skijanja , ne zbog provoda, ali ako ima nesto, sto da ne...

  9. #9
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Skije / Bord
    goltes space
    Godina
    44
    Poruke
    760

    Podrazumevano

    ja sam bio u par klubova. meni najbolji i ubedljivo najopušteniji bio je basecamp koji se nalazi na kilometar od pošte u pravcu bolnice. iz nekog razloga je proglašen za bordersko mesto iako sam video i skijaše. većinom je ekipa do 30-ak godina koja tu izlazi. ok je ambijent, cena pića možda najbolja u banskom i može se čuti sve od komercijalnog house-a do hc-a. drugi na listi mi je klub (mislim da se zove) oxygen jer potseća na underground na kalemegdanskoj tvrđavi, sličan je sa muzikom ali je malo nabudženiji sa cenama. verovatno zato što se nalazi desetak metara od samog šetališta (lošija verzija knez mihajlove). treći na listi je amnezija, nalazi se u samom centru, muzika ume da bude lošija ali zato opaljuju po ušima. važna napomena za amneziju: obavezno obratiti pažnju kada konobarice naplaćuju piće, vole samoinicijativno da otšrafe cenu. računaju na to da si stranac i da si pijan pa da nećeš provaliti. jedna je pokušala da mi naplati džin-tonik 9 leva (4.5 evra), ali sam joj na bugarskom engleskom objasnio da na tu foru ne može da farba srbe . pošto nas je u toj turi bilo oko petnaestak rasturali smo se u ekipe, pa smo se pri povratku u apartmane sastajali u tom klubu oko 3-4 ujutru, izblejali još malo i onda palili na spavanje. u ostalim je ništa posebno, zavisi kako se zadesi. ume da bude extra, ali često se dešava da je bez veze.
    iako smo se vraćali kasno u apartmane bili smo prvi na gondoli i poslednji koji su se vraćali sa staza. odmorio sam se tek kada smo se vratili u bgd.
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  10. #10
    Junior Member
    Datum registracije
    10.01.2007
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    Well, Evo ti najsvezijih informacija iz Banskog.Snega imas otprilike 30-tak cm.Od staza radi malo sta, a ono sto valja (Tomba) je mnogo zaledjena tako da od uzivanja u voznji nema nista.Skijanje samo rano ujutru ,posle 10.30 sve staze progledaju tako da kamenja ne moze da se vozi. PREDLOG:Iznajmiti opremu ,daske ili bord(ko sta voli) chisto da ne bi unistili svoju kao pisac ovih redova.Sto se tiche prognoze snega ni u najavi sledecih 15-tak dana pa je pametnije odloziti odmor za sredinu februara.Guzva na stazama je uobichajena iz prostog razloga sto radi malo staza.Web camere su laz jer su montirane tako da ti daju sliku kako je sve super i snega u izobilju.Veruj mi u pozadini cvetaju ljubichice ) S'obzirom na vremensku prognozu bolje ponesi japanke i peshkir.Ja palim u Bud u subotu pa ce te imati izveshtaj i odatle ,ali vremenska prognoza je pogubna i za taj deo Austrije.
    SVIMA PUNO SNEGA U NAREDNOM PERIODU I UZIVAJTE U SKIJANJU.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •