Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 68

Tema: Expozim 2011. Race Pancerice Iskustva

  1. #1
    Member
    Datum registracije
    26.11.2011
    Godina
    46
    Poruke
    42

    Question Expozim 2011. Race Pancerice Iskustva

    Pozdrav,
    Obzirom da sam iz Sarajeva i da u Sarajevu nema nigdje kupiti trkacih, odnosno race pancerica, u beznadju imam namjeru da posjetim expozim u Beogradu 08/12/2011.
    Zanimaju me vasa iskustva kako ne bih prevalio 700 kilometara uzalud?
    Da li uopste takve pancerice mogu igdje da se nadju??
    Volio bih kad bih nasao LANGE RS 130 ili 140... HEAD RAPTOR 130, TECHNICA DIABLO INFERNO 130, FICHER VACOOM 130.....
    Znaci nista ispod 130 flexa. Marka nije toliko bitna koliko je sam flex i profil pancerice mada preferiram LANGE.
    Zna li iko hoce li biti na sajmu ovakvih pancerica ili gdje drugo mogu da ih kupim u broju 28.5 ??
    Unaprijed zahvaljujem

  2. #2
    Member
    Datum registracije
    17.11.2009
    Godina
    32
    Poruke
    61

    Podrazumevano

    Sto se tice dela sa polovnom ski opremom to ti sad sad zavisi ko sta donese.Moze da se desi da dodje neki ski klub pa da donesu neke race pancerice.Npr prosle godine su bile neke fischer rc4 flex mislim da je bio 120 ili 130 , bile su ko nove 100e al su bile 27.5 cini mi se,Svake godine idem treci dan tj. subota i tad retko ima nekih race pogotovo u toj velicini.Sto se tice dela sa novom opremom ja nisam primetio da ima lange.Ima atomic, salomon, fischer, nordica al sad sve to opet zavisi ko dodje da izlaze.Uglavnom imaju rekreativne modele do flexa 120 nisam bas primetio te vrhunske sa flexom 130 i vise mozda ima nordica al njih nisam preterano gledao .U svakom slucaju ako imas vremena ti dodji ima dosta toga pa iako ne nadjes lepo ces se provesti.Mozda bi najbolje bilo da dodjes 1. dan tj u cetvrtak cuo sam da tad ima najvise, kazem nisam bio tako da to neka kaze neko ko je bio prvi dan.To su moji neki utisci skraceno pa nadam se da sam ti pomogao bar malo

  3. #3
    Member
    Datum registracije
    26.11.2011
    Godina
    46
    Poruke
    42

    Podrazumevano

    Hvala Ima li igdje u Srbiji da iko prodaje race pancerice???
    Jer sve sto vidim po netu su samo jakne i "šminka"..bude dobrih skija a svi znamo da dobra skija ne ide bez dobre pancerice..Po meni je pancerica bitnija od skije!
    Gledao sam po netu da narucim iz inostranstva ali ipak bi da probam. Znaci spreman sam da prevalim kilometre i da ododjem u Beograd ali kako nikad na Expozim nisam bio ne znam sta ce me tamo docekati. Hocu li naci sta mi treba??
    Sto se tice Nordica, imao sam davno prije 10-12god one zelene World Cup 120. Extra su bile...i danas dan zalim za njima..ali su mi vremenom postale male...

  4. #4
    Member
    Datum registracije
    26.11.2011
    Godina
    46
    Poruke
    42

    Podrazumevano

    A da...i da dodam...vise bih volio kad bi sta novo nasao..za polovne panecerice i nisam bas zagrijan..Jer ja kupim novu pancericu i traje mi 5-6 god bez problema...poslije se vremenom sabije liner i ne bude vise to to..

  5. #5
    Member
    Datum registracije
    17.11.2009
    Godina
    32
    Poruke
    61

    Podrazumevano

    Nordica obicno ima ceo svoj stand koji je poveci i ima dosta pancerica e sad kojih nisam bas gledo, verovatno ima i race

  6. #6
    Super Member
    Datum registracije
    26.10.2010
    Poruke
    271

    Podrazumevano

    Ima Salto m, Drugar je uzeo dobermana za 27000 din flex 100 a nesto malo skuplje je bio flex 120 i 130 ( sve proslogodisnji modeli). Tako da ces imati sigurno bar tu marku da kupis

  7. #7
    Member
    Datum registracije
    26.11.2011
    Godina
    46
    Poruke
    42

    Podrazumevano

    Znaci izbor je jako mali... :((((

  8. #8
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    To što tražiš nećeš ni u Austriji lako pronaći. U trgovačkim lancima sportske opreme (Hervis, InterSport, GigaSport, Sport 2000...) takvu robu ni ne naručuju. Možda jedino u radnjama koje su na udarnim mjestima na velikim skijalištima.

    Na sajtu http://bhski.ba imaš linka na zastupnika Fischer-a za države bivše Juge (firma Vita iz Trebnja pored Ljubljane). Znam da u Sarajevu neke firme rade sa njima, pa pokušaj ih kontaktirati. Takođe, znam da je u Sarajevu firma Planet Bike (http://www.planetbike.rs/) otvorila prodavnicu, a oni su pored zastupanja Elana i Voelkl-a nekada radili i Tecnica pancerice. Lange se nekad mogao naći preko Beo Sporta, ali mislim da su se okrenuli isključivo jednom finskom koncernu (Atomic, Salomon, Wilson...).

  9. #9
    Member
    Datum registracije
    26.11.2011
    Godina
    46
    Poruke
    42

    Podrazumevano

    U Planet-bike u Sarajevu sam bio prije par dana...imaju samo proslogodisnje rekreativne modele, kazu da cekaju novu robu al ne znaju ni kad ni sta ce im doci. :(
    Ima i Beosport u Sarajevu, bio sam ali isto :( samo rekreativni modeli, bilo je leki stapova ali samo do 120cm..nista iznad..a meni treba 135-140cm.
    Vidjecu da kontaktiram tog zastupnika iz Slovenije- Upravo sam kontaktirao mailom Salto m.
    Izgleda da cu na kraju morati na slijepo da ih narucim preko neta :(, sto ne bih volio, jer svaki skijas zna koliko je bitno biti dobro u pancericama i koliko to znaci...
    Mislio sam da odem u Zagreb na sajam Zim Ski Show koji je bio prije 10ak dana i srecom pa nisam, jer sam poslije po netu mogao da procitam kako je tamo bilo pravo sranje..
    Dzaba bih samo bacio pare na gorivo...
    Zato me interesuje ovaj Beogradski sajam..al mi treba neko ko je vec bio i ko zna sta tamo moze da se nadje...
    Inace kad bih netom narucivao, narucio bi ih samo sa ovog sita http://racing.ultrafun.fr/category.php?id_category=405
    jer su najjeftiniji..

  10. #10
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od bbi8 Pogledati poruku
    ...a meni treba 135-140cm...
    Broj dvometraša na forumu raste

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •