Rezultati 1 do 4 od 4

Tema: Smestaj u Italiji

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    09.10.2010
    Godina
    36
    Poruke
    1

    Podrazumevano Smestaj u Italiji

    Postovani ljubitelji skijanja,

    Zao mi je ako vec pocinjem temu koja se mozda spominjala ali ja nisam imao prilike da pronadjem ove informacije.Naime vec 3 godine sam zimovao u Francuskoj na razlicitim destinacijama Val Disere Chamonix Val Thorens i svaki put sam preko interneta imao priliku da bukiram smestaj i pritom uporedim cene.Jedan od takvih sajtova je www.ski-france.com , medjutim tako nesto nisam uspeo da pronadjem za Italijanska skijalista.Konkretno me interesuju Val Gardena i deo Sella Ronde.Na ovaj nacin bih hteo da zamolim sve ljubitelje zimskih sportova i ljude dobre volje da ako imaju neke predloge za smestaj ostave adrese kako bi i mi mogli da osetimo cari Italijanskih skijalista.
    Hvala svima u napred i nadam se da ovim nisam preksio pravila foruma...

  2. #2
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Nisi naravno, dok ne počnu da se oglašavaju hoteli sa brdovitih Alpa na www.skijanje.rs .

    Ima dosta sajtova, samo moraš da odabereš gde ćeš, kod nas je dosta popularna destinacija Ortisei, pronaćićeš dosta i u "utiscima" sa IT skijališta, sa druge strane ima forumaša koji idu u Alta Badiu (druga strana Sella Rondae).

    Pročitaj malo teme pa ćeš videti gde su ljudi sve bili, ja mogu da ti preporučim apartman Sara u Ortiseiu, cene su OK, usluga dobra, lokacija isto, imaju apartmane sa 3 i 5 ležaja, na sajtu možeš videti "tlocrt" i ostale informacije. U smeštajima u kojem smo mi bili u Italiji i Austriji nikada se nisu pominjali dodatni troškovi (završna čišćenja, posteljina ili sl. "izumi" iz FR ) ali ja nemam mnogo iskustva tako da ...

  3. #3
    Super Member designbvr avatar
    Datum registracije
    20.01.2008
    Lokacija
    BGD
    Poruke
    405

    Podrazumevano

    Za "deo" oko Selle probaj ovako:

    ukucas www.miaaltabadia.it
    www.miavalgardena.it

    Naj je važniji osećaj za feeling

  4. #4
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Oblast Adamello Brenta:

    www.skirama.it

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •