Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Rezultati 31 do 37 od 37

Tema: Pancerice, bol u člancima.

  1. #31
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Davidian Pogledati poruku
    Vozim snowboard, ali dok vozim nemam bol u clancima, vec u butinama i listovima. Da li je to zato sto sam pocetnik, pa ne znam jos uvek da vozim kako treba ili je do pancerica? Najvise me boli kada ukocim i kada sam na petama.
    ja bi reko da trebas poraditi na kondiciji.
    vjerovatno kao pocetnik vozis malo vise u grcu pa i to doprinosti bolu u noznim misicima, ja bi reko probaj malo opusteno

  2. #32
    Junior Member
    Datum registracije
    23.02.2014
    Poruke
    19

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
    ja bi reko da trebas poraditi na kondiciji.
    vjerovatno kao pocetnik vozis malo vise u grcu pa i to doprinosti bolu u noznim misicima, ja bi reko probaj malo opusteno
    Hvala na savetu, ali mislim da nije stvar do kondizije, jer se bavim break danceom dosta dugo i profesionalno. Narucio sam nove pancerice i mnogo bolje mi ide sa njima.

  3. #33
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Davidian Pogledati poruku
    Hvala na savetu, ali mislim da nije stvar do kondizije, jer se bavim break danceom dosta dugo i profesionalno. Narucio sam nove pancerice i mnogo bolje mi ide sa njima.
    odlicno, problem rijesen; nego kad si ih prije probao, post je od prije 2 dana?

  4. #34
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Bre Sapo ti ko islednik - verovatno momak na planini, bezecovo, posle skijanja otiso u radnju, pazario, probo, nazuo, bordao... ko sto sam i ja pre par godina kad sam se zajebo i odneo novih 110 flexa ispred rtnja i kuko ko magare jer nisam mogo da ih navucem. Nove...i danas mi dusa place za njima..

  5. #35
    Junior Member
    Datum registracije
    23.02.2014
    Poruke
    19

    Podrazumevano

    Lepo je rekao covek. Dobro je, pa stare nisam mnogo platio. XD

  6. #36
    Junior Member
    Datum registracije
    26.09.2012
    Poruke
    27

    Podrazumevano izbor pancerica ?

    Da li je neko probao jedne od ovih pancerica : Lange RS SPEED BLUE 110 flex i Fischer RC4 Soma 2012 flex 140 ?

  7. #37
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    I da jeste, dok sam ne probas iste, nista ti nece znaciti tudje iskustvo - to je jedini komad opreme koji je potpuno subjektivan, a pritom najvazniji...Hocu da kazem ako su meni udobne i odgovarajuce, tebi ne moraju da budu i obrnuto. Uzgred, ono sto znas i sam, ovaj lange od 110 deluje kao mekana patika u odnosu na ovaj kameni fiser, pa za celodnevno skijanje ja nikako ne bih stavljao noge u okove..

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •