Strana 4 od 7 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 66

Tema: Grossglockner - Heiligenblut - produženi ski vikend 27-29. januar

  1. #31
    Member
    Datum registracije
    12.09.2006
    Godina
    56
    Poruke
    49

    Podrazumevano


  2. #32
    Member
    Datum registracije
    12.09.2006
    Godina
    56
    Poruke
    49

    Podrazumevano


  3. #33
    Junior Member
    Datum registracije
    23.11.2011
    Godina
    49
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    Hvala svima.......

  4. #34
    Junior Member
    Datum registracije
    28.11.2011
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Rossignol actys 250
    Godina
    48
    Poruke
    16

    Podrazumevano

    Takođe, Heiligenblut će i mene gledati ove sezone, početkom januara.
    Jedino me brine nedostatak snega, mada prognoze govore da će prvi sneg pasti krajem ove nedelje.
    Pozdrav !!

  5. #35
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    prenesi utiske, molim te! Svi pišu o lošim utiscima i manama putovanja, kao što izreka i kaže "dobar glas se daleko čuje a zao još dalje". Nadam se da ćeš se lepo skijati tamo i da će se ljudi zainteresovati i da će u skibusu uspeti da realizuju putovanje.
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

  6. #36
    Junior Member
    Datum registracije
    28.11.2011
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Rossignol actys 250
    Godina
    48
    Poruke
    16

    Podrazumevano

    Ok, nema problema.
    Utisaka će biti, verovatno pozitivnih, budući da sam pročešljao internet i deluje mi OK, Austrija je to...

  7. #37
    Member
    Datum registracije
    12.09.2006
    Godina
    56
    Poruke
    49

    Podrazumevano

    Ne zaboravite da je Heiligenblut skijaliste na kome mozete da proverite on-line svoju skijasku "kilometrazu" i savladanu visinsku razliku. Zato ubacite odmah broj ski-pasa ili ga zapisite ako niste on-line, a mozda ima i onih koji ne vracaju karticu da bi uzeli kauciju od 3-5E.

    http://www.skiline.cc/home

  8. #38
    Junior Member
    Datum registracije
    28.11.2011
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Rossignol actys 250
    Godina
    48
    Poruke
    16

    Podrazumevano

    Imam par pitanja za penzos-a.
    Ima li u Heiligenblutu još mesta za rentiranje opreme sem Intersporta, budući da su kod njih kako vidim cene više nego paprene ?
    I interesuje me postoji li zatvoreni bazen ili neka spa varijanta u Heiligenblut-u ? Ja sam rezervisao smeštaj u Dollach-u, a objekat ne poseduje ni bazen ni saunu.
    Unapred zahvalan !!

  9. #39
    Member
    Datum registracije
    12.09.2006
    Godina
    56
    Poruke
    49

    Podrazumevano

    Secam se da je skupa renta. Evo cak sam i racun nasao u svojoj arhivi. Decji komplet (skije, pance, stapovi) je pre dve godine bio 74E (6 dana). Kacige imaju svoje. Isto to sam prosle godine platio 58E u Italiji. Ove godine idem u Kals i iznenadio sam se da je renta puno jeftinija nego u HB-u. Ne znam kolika je to uteha, ali oba para skija i oba para pancerica su bile ganc nove. U blizini ovog intersporta (preko puta, pa uz stepenice, odmah pored gondole), se nalazi jos jedna manja sportska radnja koja ima i rentu...ali se ne secam vise zasto smo se ipak odlucili za Intersport. Secam se da renta u Intersportu radi na principu samoposluzivanja. Na jednom monitoru ukucas ime prezime, drzavu, i ime hotela ili kuce u kojoj si smesten, visina, tezina, skijaski nivo. Posto Srbije nema na listi, majstor koji inace govori samo nemacki (da ne kazem austrijski), mi je 'ladno rekao da slobodno stavim da sam iz Svajcarske!!! Najbolji deo je sto niti uzimaju neki dokument, niti kreditnu karticu. Neko ko ima samo malo sanerskog u sebi, za razliku od mene, bi znao to da iskoristi...

  10. #40
    Member
    Datum registracije
    12.09.2006
    Godina
    56
    Poruke
    49

    Podrazumevano

    Mislim da spa centar nema. Secam se da ima bazen, u blizini centra (crkve). Meni je to vise licilo na neki lokalni sportski centar.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •