Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 18

Tema: LIB TECH Skate banana vozena 16 dana!!!

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    23.02.2011
    Poruke
    28

    Podrazumevano LIB TECH Skate banana vozena 16 dana!!!

    Ala sam srimovao naslov svaka mi cast!





    LIB Tech Skate Banana 159cm.
    Vozena 7 dana u Francuskoj, 6 na Kopaoniku i 3 na Jahorini prosle sezone, ostalo vreme provela u torbi.
    Prodajem i torbu Burton Wheelee Gig Bag koja je isla samo do Francuske. 166cm.

    Ja sam na ovoj dasci odlepio...i zaljubio sam se u nju...mozda je i ne prodam...
    Nemate pojma koliko je lako voziti je..koliko se lako kontrolise na tvrdo utabanim stazama...imate osecaj kao da vozite duboki sneg...a o kontorli u dubokom snegu necu ni da govorim...jednostavno savrsenstvo od daske.
    Ima cudan dizajn kantne koja je zatalasana i oni to zovu magnetraction sto dasci daje neki cudan trip...ne znam tacno sta su joj uradili ali ja sam leteo na njoj bukvalno...sa neverovatnom lakocom. Ko malo bolje poznaje proizvodjace zna da su ovi iz LIB Tech potpuni ludaci i da nece da seku random drvece po svetu i od njega prave daske nego gaje sopstvenu sumu ljudi i obnavljaju je stalno...Ima jos milion gluposti vezanih za njih..ko ne zna a zanima ga neka cacka po netu.
    Ko je kupi nece se pokajati 300%, jer vam ovo pricam iskreno. A ako je ne prodam stavicu je u muzej

    Bolju dasku za te pare necete naci.

    Javite se na PM pa da pravimo dogovore.

    http://www.lib-tech.com/snowboards/skate-banana/

    snowboardsreviews.com/lib-tech-skate-banana

    The Lib Tech Skate Banana was designed to be the ultimate freestyle snowboard. It was designed with a reverse camber. This means that instead of the tip and tail touching the ground when the board lays flat, the board look more like a banana, with the tip and tail up in the air while sitting on the ground - Lib Tech calls this Banana Technology. While this sounds very strange, this board is receiving rave reviews. It has already won a Transworld Snowboarding Good Wood Award for 2009.

    Snowboarders generally love the Lib Tech Skate Banana. People report it floats in powder much like the Burton Fish. It also has a very low spin weight making it great on boxes and rails. Magnetraction technology gives it excellent edge hold on both ice and hard pack. Groomers are supposed to also ride very well, there is a lot lower chance of catching an edge with the reverse camber. The one complaint we have heard is that the board can get a little sketchy when landing a big jump. The Lib Tech Skate Banana comes in sizes 148, 151, 152, 156 and 159.

  2. #2
    Junior Member
    Datum registracije
    23.02.2011
    Poruke
    28

    Podrazumevano


  3. #3
    Member
    Datum registracije
    05.11.2011
    Lokacija
    Valjevo
    Godina
    32
    Poruke
    43

    Podrazumevano

    koliko je cenis ?

  4. #4
    Junior Member
    Datum registracije
    26.11.2011
    Godina
    34
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    kolika para je to zadovoljstvo? pozdrav...

  5. #5
    Member
    Datum registracije
    07.12.2006
    Lokacija
    Bg
    Skije / Bord
    forum team and Rome Machine
    Godina
    37
    Poruke
    93

    Podrazumevano

    i koliko ti para taj boardbag i koja boja
    ps . stavi neku sliku
    Skateboarding is not crime

  6. #6
    Junior Member
    Datum registracije
    22.10.2010
    Godina
    41
    Poruke
    15

    Podrazumevano

    koliko trazis za dasku ?

  7. #7
    Junior Member
    Datum registracije
    23.02.2011
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od volcom Pogledati poruku
    i koliko ti para taj boardbag i koja boja
    ps . stavi neku sliku
    150e je bag kupljen ove godine u Chicagu znaci najnoviji model...doterao sam ga vozom do NYC i odatle avionom do Beograda...(malo presao)
    Boja je crna.
    Kucaj na netu Burton whelie gig bag i izbacice ti gomilu slika a ja kada budem nasao vremena forkacu je pa cu okaciti.

  8. #8
    Junior Member
    Datum registracije
    22.10.2010
    Godina
    41
    Poruke
    15

    Podrazumevano

    sho ne konstatujes nikog za cenu daske, poslao sam ti i pm i okacio ti pitanje na profilu i pitao te ovde i ja i jos 5 ljudi, daska prodata ?

  9. #9
    Junior Member
    Datum registracije
    23.02.2011
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od martinen Pogledati poruku
    sho ne konstatujes nikog za cenu daske, poslao sam ti i pm i okacio ti pitanje na profilu i pitao te ovde i ja i jos 5 ljudi, daska prodata ?
    Daska je 380e.
    Izvini sto ti nisam odgovarao...nikako da stignem..u strasnoj sam guzvi i slabo zalazim na forum.
    Iskreno, daska sada nije u bas najsjajnijem stanju posto sam je vozio po Sloveniji i Ukrajini ove godine...ima dosta sara odozdo i par zareza na gornjoj ivici...kantne su na svom mestu...valjalo bi je skorije ispeglati....i ne zelim da je prodam za manje jer kao sto vec rekoh vukao sam je iz USA kao magarac i radije cu da je okacim na zid nego da je dam za neke smesne pare.
    Pozdrav!

  10. #10
    Junior Member
    Datum registracije
    23.02.2011
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    Drustvo, ovo je jos uvek aktuelno.
    Cena 350e.
    Ko voli nek' izvoli!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •