Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 35

Tema: Smestaj u Cerviniji

  1. #11
    Super Moderator Tadija_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44° N - 20° E
    Skije / Bord
    193 Nordica Enforcer 93 + 196 Volkl Two
    Godina
    32
    Poruke
    1.446

    Podrazumevano

    Imas i iz Italije
    evo sajta na koji sam naisao http://www.heliskicervinia.com
    Sto se mene tice nikad ne bih dao ovolike pare da ne znam da me gore cekaju savrseni uslovi(metar pudera).
    www.skimagare.info

    photo by Pizzeria-Tina
    Brezovica-ovde je Srbija najlepsa




  2. #12
    Member
    Datum registracije
    25.12.2010
    Skije / Bord
    Head super shape magnum 163, atomic sugar daddy 183
    Godina
    41
    Poruke
    44

    Podrazumevano

    Ja sutra idem u taj smestaj.. tako da ako bude net-a dobicete izvestaj sa lica mesta



    Pozzz

  3. #13
    Super Member SnowBeliever avatar
    Datum registracije
    07.12.2009
    Lokacija
    Somewhere in The Alps
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 9+
    Godina
    42
    Poruke
    502

    Podrazumevano

    ajde i mene interesuje ovaj smestaj, jel se razmisljam za isti 14 jauara....nikad pre nisam bio u italiji...ne znam ni sta da ocekujem, godinama unazam sam isao uvek u austriju...cak se i sad razmisljam izmedju aut i ita...presudicu za neki dan...ajde sretan put

    inetresuje me i kakava su iskustva sa Cervinijom, sto se tice samog skijalista verujem da tu nema zamere, kakav je grad, metsa za izlaske...i kakve su cee...jel otprilike kao i u austriji ili je jeftinije ili mozda i skuplje, kontam da je zermatt ludo skup...hvala unapred

  4. #14
    Member
    Datum registracije
    05.05.2008
    Poruke
    48

    Podrazumevano

    Ja sam na kraju uplatio od 14. januara, ali u rezidenciji Petit Tibet. Na istom je mestu, ali je nesto kvalitetnija i skuplja. Ide nas 7-8.

  5. #15
    Super Member SnowBeliever avatar
    Datum registracije
    07.12.2009
    Lokacija
    Somewhere in The Alps
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 9+
    Godina
    42
    Poruke
    502

    Podrazumevano

    Jel to preki love 2 travel ski & fun.... Ja cu za neki dan znati tacno, jel mi se ekipa malo raspada...mozda se i upoznamo... ;op

  6. #16
    Member
    Datum registracije
    05.05.2008
    Poruke
    48

    Podrazumevano

    Ski&fun......

  7. #17
    Super Member SnowBeliever avatar
    Datum registracije
    07.12.2009
    Lokacija
    Somewhere in The Alps
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 9+
    Godina
    42
    Poruke
    502

    Podrazumevano

    da da to je ta agencija....nego mene koci moja ekipa...mnogo su spori sa odlukama :op

  8. #18
    Super Member
    Datum registracije
    26.10.2010
    Poruke
    271

    Podrazumevano

    U nedelju je palo 10 cm novog snega na celom skijalistu( i u samom mestu) a padace sutra i prekosutra tako da nema brige oko skijanja za one koji krecu na "daleke pute"

  9. #19
    Super Member
    Datum registracije
    12.01.2011
    Godina
    38
    Poruke
    317

    Podrazumevano

    Tako je

    http://www.foreca.com/Italy/Cervinia...27Aosta?tenday

    Ne znam kolko je verovati 10odnevnim prognozama ali do nedelje ce biti 4 dana snega i onda krece sunce

  10. #20
    Member
    Datum registracije
    25.12.2010
    Skije / Bord
    Head super shape magnum 163, atomic sugar daddy 183
    Godina
    41
    Poruke
    44

    Podrazumevano

    Utisci:

    Jutros sam stigao iz Cervinie. Isao preko ski manijaka sa smestajem u cielo alto apartmanima. Sto se tice polozaja apartmana (oko cega se vecina najvise i interesuje), apartmani su udaljeni od grada nekih 1km. Od grada do apartmana vodi bus koji nije nesto preterano cest. Od aparmana do gondole se moze doci na skijama samo ako ima dosta snega u gradu, nas je vreme posluzilo pa smo zadnja cetri dana isli skijama do gondole. Sto se tice dolaska u aprtmane, postoji staza koja vodi sa skijalista do samog hotela. Posto staza nije prometna ratraci nisu prolazili, tako da vam predstoji skijanje po neuredjenoj stazi . Sam smestaj je prosecan, sobe su prostarane ali skromno opremljene. U cetvorokrevetnim apartmanima jedan od kreveta je fotelja na rasklapanje koji je najblaze receno uzasan :/. Ako kupujete hranu u skijalistu imate prodavincu na samom ulazu u cerviniu koja je prilicno dobro snabdevena i sa sasvim korektnim cenama….Staze su 95% crvene koje moze da vozi svako, ne preterano zahtevne i ne preterano strme. Ima par plavih koje su prakticno putevi koji nizasta ne sluze (imaju previse uzbrdica i ravnih delova). Samo skijaliste je podeljeno u tri zone: Zermatt, Cerivnia i Valtournenche i nije problem obici celo skijaliste u par dana. Ja nisam uspeo da vidim da ima obelezenih offpiste zona, ali mesta za offpiste ima dovoljno. Ovo je ukratko o skijanju i smestaju, ako nekoga interesuje vise pitajte..

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •