Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 35

Tema: Smestaj u Cerviniji

  1. #1
    Member
    Datum registracije
    05.05.2008
    Poruke
    48

    Podrazumevano Smestaj u Cerviniji

    Video sam ponudu preko jedne od agencija za Cerviniju sa smestajem u rezidenciji Cielo Alto. Na internetu sam procitao kritike da je jedan od najgorih smestaja koji postoje u mestu i da se nalazi na stazi, ali na "pogresnoj" strani, a s obzirom da je prilicno daleko od mesta ne predstavlja bas dobru opciju. Da li neko ima informacije iz prve ruke?

  2. #2
    Super Member
    Datum registracije
    26.10.2010
    Poruke
    271

    Podrazumevano

    Kako na pogresnoj strani, u objasnjenju agencije pise da je 800m od naselja mada mi je to manje bitno od toga da je na pravoj strani staze. A drugo pitanje gde se moze videti za helio ski jer bih to obavezno probao jedino sto imam slalom skiju, neko ko je bio mogao bi da pomogne oko tih datalja

  3. #3
    Member
    Datum registracije
    05.05.2008
    Poruke
    48

    Podrazumevano

    Lepo na pogresnoj strani.... Pogledaj mapu skijalista i videces da dve zicare idu na potpuno suprotno brdo. Ovaj smestaj je na pola jedne od njih i to one vise udaljene. Ukucaj ime na Google-u i procitaj komentare na Trip advisoru, pa ce ti sve biti jasno.

  4. #4
    Super Member
    Datum registracije
    26.10.2010
    Poruke
    271

  5. #5
    Super Member
    Datum registracije
    26.10.2010
    Poruke
    271

    Podrazumevano

    evo jos jedne http://www.europe-mountains.com/hotel.aspx?hid=24747 gde za opis hotela pise da je ski in ski out i da je nekoliko metara od ski lifta Cielio Alto

  6. #6
    Member
    Datum registracije
    05.05.2008
    Poruke
    48

    Podrazumevano

    Tacno tako sam ti i rekao.... Ide na suprotno brdo, a da bi se vratio u apartman moras prvo da se popnes onim cetvorosedom levo. Nisam bas siguran da mozes na skijama da stignes do gondola koje te vode ka glavnom delu skijalista i Zermatt-u. Kao sto vidis zicara je na pola staze odnosno uz brdo od samog centra Cervinije. S obzirom da je udaljenost od centra 1.5km uz brdo, mislim da je to kao da si na Kopaoniku smesten na Pancicevom vrhu. Zamisli da ti se pije Coca cola, a moras u selo da je kupis.

    Slazem se ja sa pricom koliko para toliko muzike, ali upravo zato sam i pitao da li neko ima iskustva iz prve ruke. Necu da budem smesten u buvari, pa koliko god da je jeftino.

  7. #7
    Member
    Datum registracije
    05.05.2008
    Poruke
    48

    Podrazumevano

    Evo komentari onih koji su bili tamo
    http://www.tripadvisor.com/Hotel_Rev...e_d_Aosta.html

  8. #8
    Super Member
    Datum registracije
    12.01.2011
    Godina
    38
    Poruke
    317

    Podrazumevano

    Ja idem 10.12. pa cu ti reci kako je bilo. Kolko vidim skijama je dobro povezano sa centrom cervinje odakle se posle ide ka zermattu i to je ono sto je meni bitno. Utiske razmazenih engleza kojima je poenta skijanja da se napijaju ne bih uzimao kao kompetentne.

  9. #9
    Member
    Datum registracije
    05.05.2008
    Poruke
    48

    Podrazumevano

    Super!
    Javi kako je bilo. Ako mi bude kasno ove godine, bar cemo znati stanje za sledecu

  10. #10
    Super Member
    Datum registracije
    26.10.2010
    Poruke
    271

    Podrazumevano

    A niko ne govori o helio skiju, da li je on organizovan i iz Italije ili samo iz Svice, ako neko ima iskustva neka ostavi precizne upute, ako ne, pa valjda cu ga sam naci mada mi je engleski relativno los

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •