Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 58

Tema: Gondola na Zlatiboru

  1. #1
    brdjanin alexa avatar
    Datum registracije
    26.01.2008
    Lokacija
    19°53'N - 44°16'E
    Poruke
    173

    Podrazumevano Gondola na Zlatiboru

    Vecu glupost nisam skoro procitao. Zamislite, gondola na Zlatiboru! Gondola koja vozi maltene ravno. Pa sta ce to gondolasi da vide iz gondole? Koju atrakciju? Krave? Livade? Drvece? Pa za to je dovoljan autobus, taksi, konji. Mislim da je opravdanija gondola Novi Sad - Fruska gora! Da ne govorimo o Beograd - Avala. Najmanje skijasima na stazi fale neskijasi. Zamislite haos zimi sa decom koja vuku sanke i nose klisko u ruci, setaci i oni koji su dosli tu eto da nesto popiju, babe da se malo suncaju. To donosi gondola!! Odmah krenite u izgradnju bar dva ogromna javna WCa.
    Nemojte kvariti zimsku idilu na Torniku, ostavite ga izdvojenog jer tu se samo skija i nista vise. Tornik je skijaliste a ne vazdusna banja!!!

  2. #2
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.070

    Podrazumevano

    U tom projektu koliko sam razumeo ne učestvuju Skijališta Srbije, nego gondolu pravi Zlatiborski kraj. To je taman kao što si rekao kada bi grad Beograd pravio gondolu od grada do Avale pa da se onda Novi Sad "buni" .

    Verujem da im je cilj više letnja vožnja a zimska je prirodna za transport skijaša do "druge firme".

  3. #3
    Member Kljaja avatar
    Datum registracije
    12.09.2011
    Godina
    36
    Poruke
    53

    Podrazumevano

    auuu koje sve gluposti necu cuti, od kad sam na ovom forumu, ne razumem se kako, zasto i gde treba staviti gondolu, ali graditi gondolu na zlatiboru!!!!!!!!!!!!!! pa ja ne mogu da verujem sta sve nece smisliti... strasno, nasmeja me jutos

  4. #4
    brdjanin alexa avatar
    Datum registracije
    26.01.2008
    Lokacija
    19°53'N - 44°16'E
    Poruke
    173

    Podrazumevano

    Cak ne mislim ni da bi skijasi dolazili gondolom na Tornik. Ipak je Tornik jednodnevna varijanta skijanja. Ne spavaju skijasi (uglavnom) na Zlatiboru.

  5. #5
    brdjanin alexa avatar
    Datum registracije
    26.01.2008
    Lokacija
    19°53'N - 44°16'E
    Poruke
    173

    Podrazumevano

    P.S. Jedino prihvatljivo je to da neko makne neke pare. A kako bi ako se ne otvori neka ovakva megalomanska investicija.

  6. #6
    Super Member SnowBeliever avatar
    Datum registracije
    07.12.2009
    Lokacija
    Somewhere in The Alps
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 9+
    Godina
    42
    Poruke
    502

    Podrazumevano

    Bravo, totalno se slazem....podrzavam svaku investiciju za dobrobit srpskih skijalista....e sad totalno je druga prica kako se to finansira,cije su pare i sta ti ja jos znam....ali sta me to briga.....

  7. #7
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    12.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Na Torniku pre svega treba jos staza,jer kada je prosle zime za vikend znalo da bude i do 1500 skijasa, to je nenormalna guzva na stazi,na sestosedu i sidrasima nema guzve,ali zato je na stazama gotovo kolaps,i jos kada bi se na to dodalii gosti sa gondole,koja bi isla iz turistickog mesta Kraljeve Vode koje ima 25000 kreveta,i gde je u januaru mesecu popunjeno 70-80 posto kapaciteta,tu od skijanja ne bi bilo nista.

  8. #8
    Super Member sasacg avatar
    Datum registracije
    25.01.2010
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    42
    Poruke
    736

    Podrazumevano

    Zlatiboru treba 500-600m nadmorske visine da bi bio skijaliste

  9. #9
    Senior Member
    Datum registracije
    16.01.2007
    Lokacija
    BG
    Skije / Bord
    Head
    Poruke
    169

    Podrazumevano

    Kako stvari stoje ovih godina, treba mu jedno 1500-1600m viska

  10. #10
    Super Member plecko avatar
    Datum registracije
    17.01.2009
    Lokacija
    Obrenovac
    Godina
    46
    Poruke
    410

    Thumbs up Gondolom na Tornik

    Citirati Originalno postavljeno od alexa Pogledati poruku
    Cak ne mislim ni da bi skijasi dolazili gondolom na Tornik. Ipak je Tornik jednodnevna varijanta skijanja. Ne spavaju skijasi (uglavnom) na Zlatiboru.
    ne spavaju oni koji dođu iz Čačka, Užica i okoline ali mi koji dođemo iz okoline Beograda obavezno prespavamo (subota/nedelja) na Zlatiboru tj.iskoristimo dva skijaška dana i jedva čekam da je naprave i da se vozim gondolom do Tornika, i po meni ovo bi bila korisnija gondola od one na Staroj Planini....

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •