Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 35

Tema: Skijanje u Francuskoj, potrebni cimeri ^^

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    27.10.2011
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Daska :)
    Godina
    39
    Poruke
    13

    Podrazumevano Skijanje u Francuskoj, potrebni cimeri ^^

    Ja idem prvi put u Francusku, pun mi kufer i Srbije i njenih "gorostasnih" planina Jos sam u 2 godine imao 2 operacije, propale mi 2 zime i treca jer nije bilo snega .... Tako da sam ove godine bio resen da ne ostajem ovde i ne molim Boga da bude sneznih padavina kada uzmem Godisnji odmor.
    Elem, preko ski-busa sam uplatio aranzman za 3 Doline i idem (Han) Solo Rasporedjen sam u cetvorokrevetni apartman, cena je 280e i na programu spajanja sam. Prijavio sam se za period 07.01 - 14.01. u Orelle-u. Ostavio sam mogucnost ukoliko ne ispunim uslov da bude popunjen apartman, da me prebace za period 14.01 - 21.01. Pomozite mi da se ne usmrdim i ove zime u raspaloj Srbiji ^^

  2. #2
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Kajzla Pogledati poruku
    Ja idem prvi put u Francusku, pun mi kufer i Srbije i njenih "gorostasnih" planina Jos sam u 2 godine imao 2 operacije, propale mi 2 zime i treca jer nije bilo snega .... Tako da sam ove godine bio resen da ne ostajem ovde i ne molim Boga da bude sneznih padavina kada uzmem Godisnji odmor.
    Elem, preko ski-busa sam uplatio aranzman za 3 Doline i idem (Han) Solo Rasporedjen sam u cetvorokrevetni apartman, cena je 280e i na programu spajanja sam. Prijavio sam se za period 07.01 - 14.01. u Orelle-u. Ostavio sam mogucnost ukoliko ne ispunim uslov da bude popunjen apartman, da me prebace za period 14.01 - 21.01. Pomozite mi da se ne usmrdim i ove zime u raspaloj Srbiji ^^
    Ma opusti se, momci iz skibus-a to sve extra zavrse.
    Tako sam ja prosle sezone i sve je bilo OK.
    Ne moras ti da trazis cimere, ima nas dosta takvih solista.

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    27.10.2011
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Daska :)
    Godina
    39
    Poruke
    13

    Podrazumevano

    Verujem ti tebra, nego stvarno ne zelim da mi propadne jos jedna zima

  4. #4
    Super Member
    Datum registracije
    26.10.2010
    Poruke
    271

    Podrazumevano

    3. puta sam preko SkiBusa isao u Francusku solo i bilo sva tri puta super. 1. put sve extra skijasi ( u sobi) , 2. put, pa u zivotu nisam vise popio alkohola nego tada ( to je bila bas paklena ekipa, Veliki pozdrav za Bronsona), 3.put sve stariji momci i to svi solo ma extra jos se cujem sa nekima og njih

  5. #5
    Junior Member
    Datum registracije
    27.10.2011
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Daska :)
    Godina
    39
    Poruke
    13

    Podrazumevano

    Super onda Nisam ja ni sumnjao, nego sam baksuz povodom zimovanja, pa reko zlu ne trebalo
    Devojci za vrat duvam na luuukaaaa, odlazim na Tas, idem da se kuuuuppaaaammm.

  6. #6
    Super Member
    Datum registracije
    01.12.2008
    Lokacija
    Beograd i okolina
    Skije / Bord
    Snowboard, komada nekoliko
    Poruke
    207

    Podrazumevano

    I ja planiram Orelle 7-14. januara, cekam neke pare ovih dana pa idem da uplatim, tako da ce nas bitii

  7. #7
    Junior Member
    Datum registracije
    27.10.2011
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Daska :)
    Godina
    39
    Poruke
    13

    Podrazumevano

    Ql A 21. novembra idem da operisem lakat, da i to zavrsim pre zime, pa da nesmetano uzivam
    Devojci za vrat duvam na luuukaaaa, odlazim na Tas, idem da se kuuuuppaaaammm.

  8. #8
    Junior Member
    Datum registracije
    27.10.2011
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Daska :)
    Godina
    39
    Poruke
    13

    Podrazumevano

    Danas isao da uplatim ostatak za aranzman i rekose mi da se skupilo nas cetvoro.
    Devojci za vrat duvam na luuukaaaa, odlazim na Tas, idem da se kuuuuppaaaammm.

  9. #9
    Addicted to Snow DRAGON avatar
    Datum registracije
    14.03.2006
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Supercomp Pro
    Poruke
    319

    Podrazumevano

    Pazi da se ne izgubis u Tri doline jer kompleks ima oko 600 kilometara staza...

  10. #10
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Ja sam tako prosle godine krenula u FR, preležala silne povrede i prelome i odlučila se da idem. Bilo mi je dosta svega, više nikoga nisam mogla ni da čekam, ni da molim, posle 27 godina skijanja na Kopu krenula sam solo u Francusku.


    Izbor centra:
    Pošto nisam baš najbolji skijaš izabrala sam prvo neku manju planinu sa kraćim stazama i sa drvećem. Nisam htela da me šok belina i samo sneg, kamen i led.

    Što se društva tiče:

    Bila mi je frka oko toga, ali sam glumila da sam preterano QL. Kod vodiča sam se u autobusu raspitala s kim sam u sobi i tako je sve počelo. Momci iz ski busa su napravili sjajnu kombinaciju i imala sam super društvo, a tamo sam srela još neke poznanike (ljude koje znam iz totalno neke druge price). Ljudi se nekako na skijanju vrlo brzo zbliže, jer svi idu sa isti ciljem skijanje i skijanje i skijanje i tek je u drugom planu zezanje i ostalo. Ekipa se tako dobro sastavila da sam u toku iste sezone s istom ekipom otišla još dva puta na skijanje (treći put smo se promašili baš za malo). Ekipa se proširila preko leta (60% ljudi koji leti voze rolere zimi skija), sad sam već deo velike ekipe i u najjavi već imamo 3 skijanja.
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •