Strana 8 od 30 PrvaPrva ... 67891018 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 71 do 80 od 296

Tema: Preporuka za all-mountain skije

  1. #71
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od neimar Pogledati poruku
    ima li ko komentar za dasku volkl rtm 74 i koji vez preporucujete? hvala unapred!
    Nikakvo iskustvo sa doticnom ali sam se razmisljao o modelu 77, evo ti ovde pa mozda nadjes nesto sto ce ti pomoci.

    Dodaj i kakav si skijas, kondicija i slicno.

  2. #72
    Member
    Datum registracije
    25.10.2012
    Godina
    40
    Poruke
    33

    Podrazumevano

    Shto se tice tehnike tek savladavam osnove carvinga ali sam spreman za ucenje i usavrsavanje,kondicija mi je odlicna,aktivan tokom cele godine,visina 192,tezina 88kg,ova rtm 74 mi je bas zapala za oko ali nazalost nisam imao priliku da stanem na nju!mislim da mi je 170 potrebna duzina,trenutno arcim volkl sensor 3 duz 168 i skroz mi je ok ali ubedjujem zenu da mi je rtm 74 jako neophodna u ovom trenutku! pametna kupovina ili ne za mene?

  3. #73
    Super Member IvanQ avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Nis
    Skije / Bord
    Volkl RTM 77
    Godina
    42
    Poruke
    530

    Podrazumevano

    Jesi siguran da ti je 170 dovoljno? Ja sam 183cm, 79kg i vozim RTM 77 171cm i skroz mi je ok. Moguce zato sto vise volim malo sire zavoje nego cik-cak, ali ako hoces da je provozas i van staze tih nekoliko cm duzine mogu da naprave razliku.

  4. #74
    Super Member
    Datum registracije
    18.09.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Salomon BBR 8.9
    Godina
    44
    Poruke
    514

    Podrazumevano

    @dzoninho
    Ako čika Pera kaže za skije to što prenosi stekan definitivno pogrešio nisi. Uživaj i obavezno daj neke utiske ovde na forumu kad provozaš mašinu

  5. #75
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od dzoninho Pogledati poruku
    Evo i ja da se pohvalim, uzeo sam danas K2 AMP Impact 174cm duzine, 80 struk... Skije kao nove, platio sam 170 evra... Nadam se da se nisam zeznuo sa ovim odabirom
    Dobro došao u klub , sad nas ima dvojica, mozda trojica, u stvari četvorica (znam još jednog vlasnik servisa skija) na ovim prostorima sa K2 skijama.

    Nisi se sigurno zeznuo osim ako ne volis bas da jurcaš spust, zato sto nemaju Metal Laminate, mada bices prvi koji će to probati, pa nam reci kako idu bez istog.
    Gde si ih nabavio, nije loša cena, koliko su korišćene ?

    Poz

  6. #76
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od neimar Pogledati poruku
    Shto se tice tehnike tek savladavam osnove carvinga ali sam spreman za ucenje i usavrsavanje,kondicija mi je odlicna,aktivan tokom cele godine,visina 192,tezina 88kg,ova rtm 74 mi je bas zapala za oko ali nazalost nisam imao priliku da stanem na nju!mislim da mi je 170 potrebna duzina,trenutno arcim volkl sensor 3 duz 168 i skroz mi je ok ali ubedjujem zenu da mi je rtm 74 jako neophodna u ovom trenutku! pametna kupovina ili ne za mene?
    Sensor 3 bi trebalo da je zahtevnija skija od rtm74, koji bi teoretski bio bolja skija za pocetak. E sad ako nemas problema sa S3 i napredujes lepo, nema potrebe menjati (znam da to nisi hteo da cujes).

    Ako se odlucis, idi na visu skiju. XT800 koji sam ja uzeo je tvrdja a ja sam isao na 175, obe imaju tip rocker

  7. #77
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Ivan Bgd Pogledati poruku
    Dobro došao u klub , sad nas ima dvojica, mozda trojica, u stvari četvorica (znam još jednog vlasnik servisa skija) na ovim prostorima sa K2 skijama.
    Poz
    Uh uh uh... Biće da ipak ima još koji su na K2 daskama...

  8. #78
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od plageton Pogledati poruku
    Uh uh uh... Biće da ipak ima još koji su na K2 daskama...

    malo karikiram, znam da ih je capriolo dosta prodao uvoz 2008. i 9. , ali da je i dosta otislo u rentu kod markonija na dorcolu.
    Ali takodje je tacno da ih slabo srecem po stazi, mozda su ljubitelji martovskog skijanja po vrucini

    poz

  9. #79
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Ivan Bgd Pogledati poruku
    Dobro došao u klub , sad nas ima dvojica, mozda trojica, u stvari četvorica (znam još jednog vlasnik servisa skija) na ovim prostorima sa K2 skijama.

    Nisi se sigurno zeznuo osim ako ne volis bas da jurcaš spust, zato sto nemaju Metal Laminate, mada bices prvi koji će to probati, pa nam reci kako idu bez istog.
    Gde si ih nabavio, nije loša cena, koliko su korišćene ?

    Poz
    Kao nove su, odozgo nema ni jedne ogrebotine, odozdo savršene, debele kantne,
    nema ostećenja na kliznoj površini. Kupljene su u Kraljevu od čoveka koji radi već 12 god sa skijama, uvozi ih iz Švajcarske, svake god je na ExpoZimu.

  10. #80
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    858

    Podrazumevano

    Slatko sam se nasmejao
    Postkarte2.jpg

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •