Strana 16 od 30 PrvaPrva ... 6141516171826 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 151 do 160 od 296

Tema: Preporuka za all-mountain skije

  1. #151
    Senior Member
    Datum registracije
    22.10.2011
    Godina
    50
    Poruke
    122

    Podrazumevano

    Fantasticna, sto ces ubrzo i sam videti

  2. #152
    Member
    Datum registracije
    10.02.2013
    Godina
    43
    Poruke
    60

    Podrazumevano

    To je kao neka varijanta koja prolazi svuda, ali se ipak najbolje ponaša na stazi, tako bi trebalo... Imaš iskustva s njima van staze? Vidim da su u Planet bike-u sada oko 45000 din...

  3. #153
    Senior Member
    Datum registracije
    22.10.2011
    Godina
    50
    Poruke
    122

    Podrazumevano

    Nemam. Ne vozim van staze, ali za sve uslove na stazi je super

  4. #154
    Super Member furious avatar
    Datum registracije
    31.10.2008
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    probao sam ovaj vikend na kopu salomon bbr 7.9 jako dobra na stazi iako se vodi kao skija van staze i za dublji sneg

  5. #155
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    858

    Podrazumevano

    K2 kung fujas 189cm 4 dana voznje u L2A
    premekana za moj ukus u brzini uvek u problemu bila to staza ili puder preko 85km/h nisam presao mora bash bash da se pritisne za razliku od mantre koja tada opusta a pritiska se dok se ide sporo. Dve suprotnosti... iznenadila me skija kako prelece preko neravnina. visok camber omogucava predobar karv i drzanje ivice na tvrdoj stazi. kad popuste noge ili ako nisi u kondiciji iva skija je za tebe :-)
    napisacu vecu recenziju u drugom topicu kad dodjem do kompa

  6. #156
    Member
    Datum registracije
    03.01.2013
    Poruke
    41

    Podrazumevano

    Grimani, bilo bi super kada bi napisao recenziju i za mantru. Bas me interesuje.

  7. #157
    Member
    Datum registracije
    10.02.2013
    Godina
    43
    Poruke
    60

    Podrazumevano

    Ukratko samo, Waveflex 12 koji sam koristio u renti 4 dana na 4 različita skijališta u Austriji i Italiji po svim mogućim uslovima (skije potpuno nove): tvrde ispeglane staze - savršen osećaj, puna kontrola; powder i dubok sneg - veoma dobar utisak, solidna kontrola; razrovana staza u drugoj polovini dana i hupseri: jedina situacija s kojom sam bio nezadovoljan, pošto skije očigledno nisu za to, potrebna izuzetna snaga u nogama da bi se iskontrolisala u takvim uslovima.
    Inače, skije su bile 168 cm, ja sam 190 (95kg), a za broj većih (176) nije bilo. Nivo znanja: recimo 7.5-8/10.

    E sad, kako sam zainteresovan da na kraju sezone otkupim ove skije popričao sam i sa prodavcem prenevši mu utiske, međutim on mi preporučuje Völkl RTM 80, koja je čini mi se potpuno camber skija, a navodno se odlično ponaša pri razrovanim stazama i hupserima i naravno šira u struku 6mm što bi trebalo još bolji osećaj u dubokom snegu da daje.

    Da li neko ima iskustva s ovom skijom?

  8. #158
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Ja bi svakako pre uzeo RTM 80 izmedju te dve skije... Ali nije full camber vec je rocker Volkl je neuporedivo kvalitetnija i bolja skija ali je i skuplja... Uopste nemoj da se dvoumis...

  9. #159
    Member
    Datum registracije
    10.02.2013
    Godina
    43
    Poruke
    60

    Podrazumevano

    Hvala na savetu, samo što se cene tiče one su tu negde: Elan oko 45k sa vezovima, a Völkl oko 32k bez vezova i još ide onaj popust od 25% na oba modela sa tri kupljena artikla.

  10. #160
    Super Member furious avatar
    Datum registracije
    31.10.2008
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    vez za volkl rtm 80 u planet bike ti je od 20hilj pa na gore,isto sam hteo tu skiju da uzmem tako da ti ispada 32hilj za daske+20 hilj za vez+recimo grejac za cipele 1000din jednako 53000 i popust na tri artikla od 25 posto je 39750din

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •