Rezultati 1 do 2 od 2

Tema: Montiranje vezova

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    26.09.2011
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    41
    Poruke
    20

    Podrazumevano Montiranje vezova

    Nova sezona, novi clan foruma
    Trebao bih da montiram vezove na nove nebusene daske. Freestyle skije sa standardno oznacenim preporucenim mestom. Ne bih se usudio da sam busim skije zato sto a) nemam alat b) nemam iskustva (samo sam video kako drugi rade nikad nisam sam montirao vezove ranije).

    Koji servis preporucujete u Beogradu da znate da imaju iskustva za freestyle daskama posto bih mozda pomerio mesto par cm unazad.

  2. #2
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Pogledaj na sajtu spisak servisa, nema ništa posebno to što su ti freestyle skije. Svaki normalan serviser, ako mu kažeš poziciju veza tamo će i da ti ga "metne", dakle, vidi koja je "ucrtana" pozicija, vidi na (stranim) forumima šta preporučuju za tvoju FS skiju, pa onda reci serviseru koliko ćeš u odnosi na ucrtano (npr. +3cm ili sl.)... Ako ćeš da "voziš FS", onda treba da ideš prema napred (dobijaš na okretnosti). Naravno pored skije ponesi i cipelu u servis i reci im na koje DIN podešavanje da ti našteluju...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •