Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Rezultati 31 do 36 od 36

Tema: Zabava Kopaonik

  1. #31
    Ski manijak bojo avatar
    Datum registracije
    30.11.2005
    Lokacija
    Cacak
    Godina
    46
    Poruke
    244

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od CrazyKong
    Rtanje je na sred staze, ustvari mora malo da skrenes sa staze da bi dosla do njega .
    Po meni je to najbolji odnos ulozenog i dobijenog....atmosfera je super, bar je bila pre 3 godine kada sam zadnji put bio, posto su sve mladi ljudi...
    Hrana je bila malo tanja, pa sam stajao po dva puta u red , postoji kafanica u kojoj se sluzi cuveni pasulj i kupus
    Ne znam ko sad tacno drzi taj objekat (vlajda studenti tehnike ili tako nesto) i da li uopste moze da se ide u njega ako nisi iz te organizacije.
    a ako malo brze skrenes tj ako ludacki brzo skrenes mozes i da skocis i doletis do zida kao sto se desilo pre neki dan... sreca pa su stavili neki panj na onu policu za skije pa nije bilo razbijenog prozora...pazljivo...

  2. #32
    1337 Petar avatar
    Datum registracije
    12.12.2005
    Lokacija
    Beograd - Kumodraz
    Godina
    36
    Poruke
    32

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od oddball
    @Green:
    Good 2 C U kako je bilo???
    Vr` Nisam video nijedan oblak 7 dana, staze ok sredjene. Ma extra. Kad idete vi na Bansko? Sad valjda nesto skoro? Lepo se provedite u svakom slucaju...

  3. #33
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Skije / Bord
    goltes space
    Godina
    44
    Poruke
    760

    Podrazumevano

    25. februara pali nas 16-oro, tj pola autobusa danas se vidjam sa cali-jem da mu dam drugu ratu.
    sledeci put kada se budemo organizovali stekni kintu pa da idemo zajedno. kapiram da ce sledece sezone pasti borovec.

    [edit]@admin:
    sry 4 offtopic [/edit]
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  4. #34
    1337 Petar avatar
    Datum registracije
    12.12.2005
    Lokacija
    Beograd - Kumodraz
    Godina
    36
    Poruke
    32

    Podrazumevano

    Au, koliko ce da vam bude dobro Sledece sezone cu definitivno ici...

  5. #35
    anicic
    Guest

    Podrazumevano

    zna neko kakav je hotel dijamant,i kako je na kopaoniku u maju???

  6. #36
    Sergio Inc
    Guest

    Podrazumevano Mozzart Club

    Bio sam na planini 10 dana 25.01-04.02 i, sto se tice provoda, cena, ljubaznosti osoblja i posebno, muzike, Klub Mozzart je jedino kulturno mesto gde se moze dobro provesti. Jedino sto su ih panduri zatvarali tacno u 2, a cuo sam da je razlog tome sto je milicija korumpirana od strane nekih lokala kojima nije problem da rade do 5.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •