Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 15 od 15

Tema: Free ski pass

  1. #11
    Senior Member
    Datum registracije
    22.10.2011
    Godina
    50
    Poruke
    122

    Podrazumevano

    Da li je neko rezervisao semstaj u Trentinu (Madona, Marileva, Folgarida...) u promo periodu preko booking-a? Zgodna je opcija da aranzman moze da se otkaze do nekoliko dana pred put bez nadoknade, ali se na booking-u nigde ne pominje besplatan ski pass u slucaju da se uplati smestaj u promo periodu

  2. #12
    Ski legenda
    Datum registracije
    28.12.2006
    Lokacija
    NS
    Godina
    50
    Poruke
    181

    Podrazumevano

    U tom freeski programu ucestvuju samo odredjeni hoteli/agencije.
    Sa druge strane, ti promo periodi su uglavnom kada je i planina "prazna", zato ih i daju pa komotno mozes da rezervises par dana/nedelja pred put, ima mesta 99%. Mislim ako ti je vec opcija otkazivanja bitna...

  3. #13
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Imas na samom sajtu koji su sve hoteli koji daju besplatan ski pass. Ne verujem da ima preko booking-a ali proveri npr. da nadjes isti taj hotel koji hoces u tom promo periodu. Ja sam imao srece pa agencija preko koje sam rezervisao cuvala mi je smestaj bez obzira sto nisam uplatio rezervaciju jer nesto nisam bio u mogucnosti. Agencija je:

    http://www.solandra.eu/

    Sto se tice toga da je planina "prazna" ne bih se sa time slozio. Kao prvo ja sam hteo neki drugi smestaj koji je mnogo bolji a nesto malo skuplji ali je sve bilo popunjeno. I to ne jedan hotel nego vise njih. A kao drugo bilo je puno Poljaka. A i ne samo njih ali nekako mi se cinilo da je njih bilo najvise.
    Promo periodi za ovu oblast su pocetak sezone tj. decembra i pred kraj tj. marta. Po meni mart je najbolja solucija jer tada dan traje duze, lepse je vreme, duze skijas....Bilo mi je jako cudno sto je tada kod nas padao mrak oko 17h a kod njih tek oko 19h ali su zice radile do 17h. Evo i linka kada je promo period:

    http://www.skirama.it/EN/en-free-skipass-freeski/

  4. #14
    Junior Member
    Datum registracije
    27.12.2010
    Lokacija
    Lazarevac
    Godina
    38
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    Pozdrav svima, ima li neki sajt gde se mogu videti i bookirati ti hoteli koji nude free skipass u Italiji?

  5. #15
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •