@ wlad

Da, to me je i odbilo od Val Gardene: morao bih sasvim da se zrtvujem zbog porodice i idem na dosadno brdo, a to bas i nije lepo sa njihove strane, da mi upropaste skijanje. Ovako, i vuk sit i ovce na broju

@ skiman

Na zalost, nisam nasao adekvatan apartman blizu Miare (tu su skoro sve hoteli a posto nas ima puno, bilo bi preskupo) vec na drugoj strani, ali mi se druga plava staza spusta do apartmana pa ide lift (gondola) do Miare. Snaci cemo se nekako :P

Ne idem zbog tuluma svakako, a nismo bas ni u situaciji da biramo - zbog skole. I mi se ravnamo prema zimskom raspustu i naravno - prema ceni.

Puno hvala za ovu sugestiju oko Alta Badie, ako kazes da je bolje ici kolima - ici cemo kolima

I jos jedno pitanje: posto cu sa ovim mojim klincima - indijancima dva dana malo da skitam na neko drugo skijaliste - gde da ih utrosim najpametnije? Val Gardena, Alta Badia ili nesto trece - da, obilazak Sella Ronde je obavezan i on ulazi u ta dva dana. Gde jos? Nema ogranicenja po pitanju tezine staza, ali uopste ultimativno ne trazim teske staze, trazim lepo skijanje

Hvala