Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 55

Tema: Ide nova sezona...gde na prvo skijanje?

  1. #11
    Super Member
    Datum registracije
    26.10.2010
    Poruke
    271

    Podrazumevano

    Ovaj Zermatt bi mi lego ko Budali šamar

  2. #12
    Super Member
    Datum registracije
    12.01.2011
    Godina
    38
    Poruke
    317

    Podrazumevano

    Sad gledam na sajtu http://www.zermatt.ch/en/page.cfm/li..._pistes/prices cena 6odnevnog skipassa je 371 CHF(trenutno 325e) tako da mi nije jasna ova ponuda za 300e smeštaj i ski pass za červinju i zermatt to mu dođe kao krađa.

  3. #13
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Ne gledaj Cermat, gledaj Červiniju.

  4. #14
    Super Member
    Datum registracije
    26.10.2010
    Poruke
    271

    Podrazumevano

    Nazvao sam ih i pitao zasto ne pise lepo ski pas i za Zermatt ali mi odgovorise da ski pas je internacionalni i da vazi za obe ski regije tako da je ovo ubedljivo najbolja ponuda sto se tice skijanja na tim skijalistima. A izgleda da cu i ja tako na otvaranje sezone

  5. #15
    Super Member
    Datum registracije
    12.01.2011
    Godina
    38
    Poruke
    317

    Podrazumevano

    Izgleda da ću definitivno na otvaranje sezone u cerviniu sa ski pasom koji uključuje zermatt. Inače kad se kupi international skipass u červinji obuhvata i zermatt, s tim da početna(prva) stanica ne sme biti u zermattu a cena takvog skipassa na licu mesta je 220e a kada se kupi u zermattu je 423 CHF(~360e).

    Ko je bio može li mi reći koliko je cimanje ići žicom od červinje do zermatta da bi se skijao i da li se takvo cimanje isplati?

  6. #16
    Super Member
    Datum registracije
    26.10.2010
    Poruke
    271

    Podrazumevano

    ftj
    Pa vidi mapu skijalista, meni ne izgleda nesto specijalno cimanje. Kao i svako drugo veliko skijaliste, s tim sto kada se popnes na najvisi vrh Cervine bukvalno ti je ispred nosa zicara koja ima najvisu izlaznu tacku u evropi

  7. #17
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Ide nova sezona i ja mislim:
    1. U pripremi sezone valjalo bi kupiti ski kuče za Kop po promo ceni u decembru.
    2. Pa onda proslaviti godinu Novu u Auronu (ako ništa atraktivnije ne ponude dotle).
    3. Posle je poželjno svratiti u Orelle (taman dok ne počne letnji semestar).
    4. U februaru ne propustiti ni jedan vikend i proveriti kako je na Staroj planini i obići Kopaonik.
    5. Pa ako Bog da zdravlja da se uzme bolovanje u aprilu i taman ode u Tinj to bi bilo savršeno.
    6. Onda bi kao šlag na tortu došlo da se sklopi ekipa i obiđe L2A glečer u julu.
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

  8. #18
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od sunCica Pogledati poruku
    Ide nova sezona i ja mislim:
    1. U pripremi sezone valjalo bi kupiti ski kuče za Kop po promo ceni u decembru.
    2. Pa onda proslaviti godinu Novu u Auronu (ako ništa atraktivnije ne ponude dotle).
    3. Posle je poželjno svratiti u Orelle (taman dok ne počne letnji semestar).
    4. U februaru ne propustiti ni jedan vikend i proveriti kako je na Staroj planini i obići Kopaonik.
    5. Pa ako Bog da zdravlja da se uzme bolovanje u aprilu i taman ode u Tinj to bi bilo savršeno.
    6. Onda bi kao šlag na tortu došlo da se sklopi ekipa i obiđe L2A glečer u julu.
    Uh umalo zaboravih valjalo bi za Sretenje otići negde s busom ili na Borovec ili Bansko.
    Za mene će biti najmanje 20 dana skijanja (možda i naučim da skijam ), a ovo ostalo su sve želje i čestitke ...
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

  9. #19
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Ljudi ja toliko prizeljkujem odlazak na skijanje da zadnjih par dana ja stalno sanjam skijanje. Ludim lagano

    Gde cu ove god. nemam pojma ali nadam se da cu parirat prosloj kad sam imao preo 20 dana.
    Mislim da jedino fixno idem u italy jedno 10 dana. Ostalno standard, Vlasic, Kupres i nocno Kozara. Mislim da necu navracat do Jahorine mada sve je moguce
    History is made by those who dare to break the rules.

  10. #20
    Super Member
    Datum registracije
    12.01.2011
    Godina
    38
    Poruke
    317

    Podrazumevano

    Totalno te razumem. Ja sam danas bukirao cerviniu&zermatt za 10.12. i odbrojavanje počinje.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •