Strana 10 od 10 PrvaPrva ... 8910
Rezultati 91 do 96 od 96

Tema: Expo Zim

  1. #91
    Member CianiD avatar
    Datum registracije
    13.12.2005
    Skije / Bord
    Flow Merc
    Godina
    41
    Poruke
    73

    Podrazumevano

    Planirao sam polovnjake ali kada sam video koliko kostaju... Ma daj... Stvarno su bili smeshni. Valjali neke praistoriske modele sa neolitskim vezovima za iste pare... Ako nishta makar cu joj ja skinuti djanu. E sad... Onaj Rossignol u PlanetBike-u je mislim CFT model i najverovatnije da cu njega uzeti s'obzirom na vrlo povoljnu cenu. Sumnjam da cu naci polovne cipele za neku manju kintu. E da.. Koliko si Djape platio te Goltes Crusader i gde si ih nasao?

  2. #92
    move any mountain daki avatar
    Datum registracije
    05.10.2005
    Lokacija
    dOOrmitor
    Skije / Bord
    Cheno pelepi
    Godina
    23
    Poruke
    658

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Misko
    Daki ja se stvarno ne razumem najbolje, sta podrazumevas pod ozbiljnim ski cipelama, to jest sta fali Dalbellu ono je za mene vrh.
    Pod ozbiljnim mislim na Lange,Salomon,Tehnica,Nordica i jos neke
    Dallbello je vjerovatno dobar za pocetnike, ali....

  3. #93
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od daki
    Pod ozbiljnim mislim na Lange,Salomon,Tehnica,Nordica i jos neke
    Dallbello je vjerovatno dobar za pocetnike, ali....
    Daki, volio bih da izneseš svoja praktična negativna iskustva sa Dalbellom, kao i model koji si vozio. Nadam se da ti činjenica što Dalbello nema pancericu u Svjetskom kupu nije bila dovoljna za mišljenje koje si iznio.

    U Austriji sam vidio da većina rentala koristi jeftinije Dalbello modele, ali to ne znači da njihovi svi modeli loši. I sve gore spomenute "ozbiljne" marke imaju dobre i loše modele, u zavisnosti kome su namjenjeni. Možda pancerica izgleda ozbiljnije ako na njoj piše Lange.

    Ne smatram se početnikom i pet godina sam vozio Dalbello CRX Ultra Custom i bio sam prezadovoljan. Iskoristio sam priliku da kupim povoljno Salomon Crossmax 10 koja je takođe super cipela, ali kad ih budem mijenjao, Dalbello će biti pri vrhu liste, jer mi noga super paše u njihov kalup.

  4. #94
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Skije / Bord
    goltes space
    Godina
    44
    Poruke
    760

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od CianiD
    ... Koliko si Djape platio te Goltes Crusader i gde si ih nasao?
    kod mikca u sk8 spajz-u. to je ulica koja prolazi ispod studentskog parka paralelno sa vasinom ka kalisu. na samom kraju (u produzetku house of art-a) je "te" raskrsnica i na samoj raskrsnici se nalazi radnja. ne mozes da promasis. cena kada sam ja kupovao bila je 100EUR ali sada je sigurno jeftinije, mislim da je oko 6.000. din. idi pa vidi, to ti je bar usput.
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  5. #95
    move any mountain daki avatar
    Datum registracije
    05.10.2005
    Lokacija
    dOOrmitor
    Skije / Bord
    Cheno pelepi
    Godina
    23
    Poruke
    658

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stekan
    Daki, volio bih da izneseš svoja praktična negativna iskustva sa Dalbellom, kao i model koji si vozio. Nadam se da ti činjenica što Dalbello nema pancericu u Svjetskom kupu nije bila dovoljna za mišljenje koje si iznio.

    U Austriji sam vidio da većina rentala koristi jeftinije Dalbello modele, ali to ne znači da njihovi svi modeli loši. I sve gore spomenute "ozbiljne" marke imaju dobre i loše modele, u zavisnosti kome su namjenjeni. Možda pancerica izgleda ozbiljnije ako na njoj piše Lange.

    Ne smatram se početnikom i pet godina sam vozio Dalbello CRX Ultra Custom i bio sam prezadovoljan. Iskoristio sam priliku da kupim povoljno Salomon Crossmax 10 koja je takođe super cipela, ali kad ih budem mijenjao, Dalbello će biti pri vrhu liste, jer mi noga super paše u njihov kalup.
    Druze, nisam htio da te degradiram u bilo kom smislu.
    Moje misljenje je da Dallbello nije prvoklasna - ozbiljna cipela.
    Ne patim od brendova, al vjeruj mi, znam sta je LANGE u odnosu na DALLBELLO.
    Inace, Lange su krajem 60ih napravili prvu modenu plasticnu ski cipelu sa metalnim kopcama.Tradicija, kvalitet,zastupljenost u WCR itd....
    Tebi je Dall. sigurno zavrsio posao, i to je super.
    Drug mi je generalni zastupnik Dallbella, vidio sam sve modele. Tako da sam upoznat sa tim.
    Pozdrav

  6. #96
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od daki
    Druze, nisam htio da te degradiram u bilo kom smislu.
    Moje misljenje je da Dallbello nije prvoklasna - ozbiljna cipela.
    Ne patim od brendova, al vjeruj mi, znam sta je LANGE u odnosu na DALLBELLO.
    Inace, Lange su krajem 60ih napravili prvu modenu plasticnu ski cipelu sa metalnim kopcama.Tradicija, kvalitet,zastupljenost u WCR itd....
    Tebi je Dall. sigurno zavrsio posao, i to je super.
    Drug mi je generalni zastupnik Dallbella, vidio sam sve modele. Tako da sam upoznat sa tim.
    Pozdrav
    Daki, sve je OK. Samo mislim da bar 80% skijaša može sebi naći odgovarajući model kod Dalbella i da budu vrlo zadovoljni. Kod Langea je taj procenat sigurno manji, jer je Lange čuven po svom kalupu za usku nogu.
    Ja sam Dalbella kupio 1999 u Italiji u jednoj od Longoni Sport robnih kuća. Do tada nisam nikad čuo za njih, a talijan me je ubjeđivao da su bolje od Salomonovog modela kojeg sam probavao. Odlučio sam se samo na osnovu tog kako mi "leže" na nozi.
    Pozdrav

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •