Strana 8 od 19 PrvaPrva ... 67891018 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 71 do 80 od 183

Tema: Iskustva na putovanjima sa agencijama, udruženjima i sl.

  1. #71
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    6 pari aktivnog vesa i 6 pari skijaskis carapa? LOL! a i da je tako, sve to sto si naborjao staje u obican ranac Dosli smo na temu koja je malo off topic i malo se kosi sa nekim stvarima i pogledima na skijanje. Ako ides na skijanje i nosis 3 para farmerki za izlazak onda ce ti malo biti i 3 mini busa. Slazem se sa onima koji nose malo stvari a takodje mislim da ako 20 ljudi moze da nosi stvari, nema razloga da 2 coveka ne mogu. Mada ja sam mlad, imam 26 godina pa mi nije tesko ni 3 puta da se vratim po stvari ako treba. I da se ne lazemo, za pare za koje idemo preko ski busa, NIGDE u Srbiji nema bolje usluge!

  2. #72
    Super Member Buda avatar
    Datum registracije
    27.02.2006
    Lokacija
    Sokobanja
    Skije / Bord
    Ficher progressor F19
    Godina
    52
    Poruke
    238

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od jopopo Pogledati poruku
    Dovoljno je za 6 dana skijanja, 3 flisa, 6 pari čarapa, 6 pari (aktivnog) veša, 6 pari gaća, obične čarape pa je već mnogo a gde je ostatak za nošenje van skijanja, kako da zbudžim u ranac? Nemoguć događaj
    I 2 para završavaju posao.Dok se jedan suši u drugom skijamo.Vrlo se lako peru a suše brzo tako da ja nosim samo 2 aktivna veša.

  3. #73
    Super Member
    Datum registracije
    02.02.2007
    Poruke
    203

    Podrazumevano

    jesi li ikada te "sitne pare" pomnozio sa 3 ili sa 4?pa dodao obavezan depozit,pa ski osiguranje,pa dzeparac, pa puknes 100 eura na kursnoj razlici.pa dodao doplatu,ako nisi iz BGD.smesna cifra? ne sporim da ne dobijes u skijanju adekvatan ekvivalenat.

  4. #74
    Super Member
    Datum registracije
    01.12.2008
    Lokacija
    Beograd i okolina
    Skije / Bord
    Snowboard, komada nekoliko
    Poruke
    207

    Podrazumevano

    Ajd da probam da opisem moje pakovanje pre nego sta sam nabavio torbu za bord (sad mi je vec bezvezna, hteo bih lepsu i vecu i prakticniju!). Znaci, bord u ruke. U kockastu torbu na tockice. onako, nije ni mala ni velika. Pakovaje za 7 dana:
    1. cipele za bord, once crne Crazy Creek iz Intersporta, broj 44, bas su glomazne, zauzmo 40-50% prostora u torbi
    2. vesh i carape za svaki dan, znaci komada nekoliko, i 2 kompleta vesha i carapa za skijanje
    3. majice komada 4-5 ukupno, duks komada 1, peskir, donji deo trenerke
    4. ski pantalone, flis, stoper, sitna oprema,
    5. laptop (da se razumemo, laptop je 10" i lako se uglavi), punjaci, produzni za struju (nikad dovoljno u sobama)
    6. sitan pribor, licna higijena, malo medikalija,
    7. u pocetku sam u to sve uspevao da uguram i protektor za ledja

    Pantalone, cipele i jedan duks su na meni, sasvim dosta za 7 dana.

    Da skijam jednako bi u ovu torbu stale i pancerice sa gore navedenim, samo treba upakovati i skije i stapove da budu komapktni za nosenje. Za putovanje autom dosta, za bus ipak mora jos neki ranac na ledja zbog sendvica i vode i sl.

    Ovo, naravno, vazi za nas omladince ili koji se makar ako osecamo, kada idem sa sestrom i njenim klincem, ona ponese toliko stvari da to izgleda kao da se selimo na Kop, mora iz 3 puta da se nosi do aprtmana, jos ima neki idiotski obicaj da poubacuje stvari u gomilu kesa pa je to katstrofa za nosenje, i kaze ima samo 2 ili tri torbe (a video sam da i drugi tako rade, uzashno)

    U svakom slucaju, makar za duza putovanja preporucio bih torbu u koju mogu da se spakuju i pancerice, da sve osim skija+stapova stane u tu jednu torbu prakticno.

  5. #75
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Buda Pogledati poruku
    I 2 para završavaju posao.Dok se jedan suši u drugom skijamo.Vrlo se lako peru a suše brzo tako da ja nosim samo 2 aktivna veša.
    Neka hvala, idem na skijanje da uživam i odmaram a ne da perem veš
    Samo sam hteo da kažem da je lako pojedincu da smuva sve u ranac i nosi, ako je u pitanju porodica sa minimum jednim detetom tu je puno veša i puno stvari i dete i žena koji ne mogu da nose ni svoje skije a kamo li kofere i torbe.

    Sve u svemu nisam iskusio tako nešto do sada ali se slažem sa konstatacijom da treba ljudima naglasiti na vreme daljinu od stanice do smeštaja, ponuditi (makar i za neki pristojan novac) da se stvari prevezu do smeštaja jer to nije mala stvar i nije za potcenjivanje a ljudi za nisku cenu pristaju na sve i ne razmišljaju o tome.

    @andrijapajic Bravo za opis, samo mi reci gde ti je kaciga?

  6. #76
    Super Member
    Datum registracije
    01.12.2008
    Lokacija
    Beograd i okolina
    Skije / Bord
    Snowboard, komada nekoliko
    Poruke
    207

    Podrazumevano

    Kaciga je na ormaru, bas onako lepa Dok sam ucio nisam imao kacigu, onda sam kupio neku u medjuvremenu ali je ne nosim dok vozim, sad kad krenem sledeci put na Kop moracu da je uklopim kako znam i umem zbog snow parka. Sad cu da probam moze li u ranac, ako moze to je to, ionako je suplja pa se u kacigu svasta nagura (kao i u cipele).
    ...
    Probao, i moze u ranac. Ali protektor ne moze :( To znaci kada putujem sa opremom, ima da nosim braon torbicu na tockice koja je otprilike duplo veca od ranca, tu moze sve. i jos ostane mesta da ubacim mali ranac koji mi treba ako putujem busom, pa do smestaja opet nosim samo bord i torbu, nesto vecu doduse. Ma moram da kupim ozbiljniju torbu za bord definitivno, onda tu moze i protektor i jos ponesto

  7. #77
    Super Member Truch2 avatar
    Datum registracije
    08.02.2008
    Lokacija
    Bg
    Skije / Bord
    Nitro Gloop
    Poruke
    328

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od andrijapajic Pogledati poruku
    Ajd da probam da opisem moje pakovanje pre nego sta sam nabavio torbu za bord (sad mi je vec bezvezna, hteo bih lepsu i vecu i prakticniju!). Znaci, bord u ruke. U kockastu torbu na tockice. onako, nije ni mala ni velika. Pakovaje za 7 dana:
    1. cipele za bord, once crne Crazy Creek iz Intersporta, broj 44, bas su glomazne, zauzmo 40-50% prostora u torbi
    2. vesh i carape za svaki dan, znaci komada nekoliko, i 2 kompleta vesha i carapa za skijanje
    3. majice komada 4-5 ukupno, duks komada 1, peskir, donji deo trenerke
    4. ski pantalone, flis, stoper, sitna oprema,
    5. laptop (da se razumemo, laptop je 10" i lako se uglavi), punjaci, produzni za struju (nikad dovoljno u sobama)
    6. sitan pribor, licna higijena, malo medikalija,
    7. u pocetku sam u to sve uspevao da uguram i protektor za ledja

    Pantalone, cipele i jedan duks su na meni, sasvim dosta za 7 dana.

    Da skijam jednako bi u ovu torbu stale i pancerice sa gore navedenim, samo treba upakovati i skije i stapove da budu komapktni za nosenje. Za putovanje autom dosta, za bus ipak mora jos neki ranac na ledja zbog sendvica i vode i sl.

    Ovo, naravno, vazi za nas omladince ili koji se makar ako osecamo, kada idem sa sestrom i njenim klincem, ona ponese toliko stvari da to izgleda kao da se selimo na Kop, mora iz 3 puta da se nosi do aprtmana, jos ima neki idiotski obicaj da poubacuje stvari u gomilu kesa pa je to katstrofa za nosenje, i kaze ima samo 2 ili tri torbe (a video sam da i drugi tako rade, uzashno)

    U svakom slucaju, makar za duza putovanja preporucio bih torbu u koju mogu da se spakuju i pancerice, da sve osim skija+stapova stane u tu jednu torbu prakticno.
    kompaktno i sjajno
    Sada se setih par ortaka, koji su se tako natovarili u kolima. Da su na kraju morali da nose kacige na glavama tokom puta, jer nisu imali gde da ih stave
    Snowboarding is skateboarding for pussies!

  8. #78
    Super Member furious avatar
    Datum registracije
    31.10.2008
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    ponuda ski busa za predstojecu sezonu je fantasticna,ako je neko bacio oko

  9. #79
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od furious Pogledati poruku
    ponuda ski busa za predstojecu sezonu je fantasticna,ako je neko bacio oko
    Bacila oko i šta da kažem zaista sam fascinirana,oduševljena, ostala sam bez reči. Momci su nadmašili sami sebe. Svaka čast skibusovci !!!
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

  10. #80
    Super Member furious avatar
    Datum registracije
    31.10.2008
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    prosto ne znam gde od ponude ni skim cu haha

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •