Strana 5 od 19 PrvaPrva ... 3456715 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 41 do 50 od 183

Tema: Iskustva na putovanjima sa agencijama, udruženjima i sl.

  1. #41
    Super Member SnowBeliever avatar
    Datum registracije
    07.12.2009
    Lokacija
    Somewhere in The Alps
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 9+
    Godina
    42
    Poruke
    502

    Podrazumevano

    o...hoce li i mene nekad pogoditi fischerov test....aaaa

  2. #42
    Senior Member
    Datum registracije
    19.12.2011
    Poruke
    132

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od chaghaboo Pogledati poruku
    Ove godine sam po prvi put koristio usluge skijaškog udruženja a ne agencije, u pitanju je Ski Bus i izuzetno sam zadovoljan svakim delom organizacije.
    Isto prvi put sa Ski Busom ovog meseca (Val Thorens), isto zadovoljan organizacijom. To što se neki vode kao turističke agencije a drugi kao udruženja ne garantuje razliku. Prošle godine sam išao preko agencije čiji je vodič bio neskijaš i čija je jedina uloga bila da podeli skipasove, i to ne mogu ni da poredim sa vodičima/vođama puta iz Ski Busa koji su ili bivši GSS-ovci ili u svakom slučaju ''okoreli'' skijaši koji će ti dati milion praktičnih informacija koje ti zatrebaju.

    I da ne ispadne da hvalim samo Ski Bus, i neka druga udruženja daju još nešto što je prednost u odnosu na mnoge turističke agencije, a to su popusti koji u slučaju malo većih kupovina nisu ni malo zanemarljivi.

  3. #43
    Super Member
    Datum registracije
    02.02.2007
    Poruke
    203

    Podrazumevano

    ima li neko nekih iskustava sa ski funom sto se tice putovanja u FR.?

  4. #44
    Super Member
    Datum registracije
    26.10.2010
    Poruke
    271

    Podrazumevano

    @ axxe
    manje vise sve je to slicno, putovao sam sa njima i bilo je ok, s obzirm na cenu aranzmana i vise nego solidna usluga

  5. #45
    Super Member
    Datum registracije
    02.02.2007
    Poruke
    203

    Podrazumevano

    obzirom da je u pitanju porodicno putovanje,skuplji su od ski bus-a i eurojet-a,i to znacajno.brine me taj pretovar u Ljubljani,neko je tome pisao, ne mogu da se setim kad?

  6. #46
    Skier 100jan avatar
    Datum registracije
    22.02.2006
    Lokacija
    Novi Beograd
    Skije / Bord
    Volkl RTM 86
    Godina
    38
    Poruke
    149

    Podrazumevano

    Ja sam pisao o pretovaru, zbog mog kukanja je i otvoren ovaj topic, ali nije bio u pitanju Ski fun, nego Max Travel (Eurojet), osim ako im to nije neki novi pseudonim. Vidim da nisu uspeli da rasprodaju aranzmane i moram priznati da me to raduje..

  7. #47
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.12.2005
    Lokacija
    Jagodina
    Godina
    45
    Poruke
    195

    Podrazumevano

    Putovao sam sa ski funom krajem marta do Valmeiniera i oni su svoj posao odradili sasvim korektno. Bilo je dovoljno mesta za sve putnike i stvari. Jedina razlika u odnosu na ostale agencije je to što smo imali pauzu od oko 45min u Ljubljani za prijem putnika. Zamerka može da se uputi ako im autobus vozi u više skijališta pa onda oni koji idu do poslednjeg skijališta malo više gube vremena u vožnji, ali i inače su ti dani predvidjeni za put.

  8. #48
    Super Member vujche avatar
    Datum registracije
    02.02.2006
    Skije / Bord
    Rossignol 8S
    Poruke
    256

    Podrazumevano

    Jos jedan mali savjet,ko putuje na ovaj nacin.Obavezno izadjite van iz autobusa u povratku,kad deo putnika izlazi iz autobusa,jer je jedne godine moj prijatelj ostao bez skija .

  9. #49
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vujche Pogledati poruku
    Jos jedan mali savjet,ko putuje na ovaj nacin.Obavezno izadjite van iz autobusa u povratku,kad deo putnika izlazi iz autobusa,jer je jedne godine moj prijatelj ostao bez skija .


    Preko koje agencije je putovao, brate ovo je mnogo loše, zamislim koji hrozan trip!!!
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

  10. #50
    Senior Member Bitterman avatar
    Datum registracije
    10.12.2011
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Volkl Racetiger SC; Coreupt Banger
    Godina
    35
    Poruke
    156

    Podrazumevano

    Da li je moguce preko Ski Fun-a da budem u sobi sa nekim random ljudima (kao Ski Bus) ili sam uzimam sobu?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •