Strana 3 od 19 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 183

Tema: Iskustva na putovanjima sa agencijama, udruženjima i sl.

  1. #21
    Junior Member
    Datum registracije
    09.11.2011
    Godina
    32
    Poruke
    1

    Podrazumevano

    Ja sam putovao prosle godine, inace 3. put po redu, u Francusku na Le Duz Alps sa Jungletribe-om i bilo mi je extra! s obzirom da sam student, vrlo sam zadovoljan troskovima. Smestaj je bio do jaja, sobe su bile ciste i velike, i tu je odma ppored bio veliki supermarket gde smo sve kupovali ( cene za nijansu vece nego u BG-u ) Isao sam sa svojom ekipom, od nas 10ak i stvarno smo extra proveli. Jedino mi je bio smor st ose putovalo 100 godina al osim toga sve je bilo ok. Vodici su bili vrlo uvidjajni pravili smo pauze kad je trebalo, nisu bili smaraci, tamo su nas ucili da skijamo a uvece smo se sa njima zezali,stvarno su bili kul. Ja sam vec poceo da uplacujem pre 2 nedelje skijanje u istom terminu ko i prosle godine i jedva cekaam! Pozdrav svima pa se mozda vidimo tamo

  2. #22
    shaun white wannabe vampire avatar
    Datum registracije
    01.09.2005
    Lokacija
    on the snow
    Skije / Bord
    rope crusteye
    Godina
    35
    Poruke
    128

    Podrazumevano

    putovao sam sa nekoliko organizacija i moji favoriti su ski manijaci

    sjajna ekipa, puuuno alkohola, odlichne ski ponude - dobre cene i verovatno best buy ponude (proshle sezone su verovatno jedini imali u ponudi 3 doline sa ski passom za svih 650km staza za 300e i u ponudi za les2alpes uz ski pass ovog skijalishta dobijali smo i ski pass za serre chevalier, la grave i alpes d'huez). imaju ski instruktore koji besplatno poduchavaju na svakom njihovom putovanju a vrlo chesto imaju i snowboard instruktore!

    od mene topla preporuka
    Izmenio/la wlad; 09.11.2011 u 21:24.

  3. #23
    Junior Member
    Datum registracije
    07.11.2011
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Skije / Bord
    Svake godine druge ali najvise volim Solomon i Volkl
    Godina
    32
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    ovaj ski bus nema izbacene cene tako da su mi oni neozbiljni jbg kad ce da izbace cene ako nece sad, a ski manijaci i jungle tribe nude u principu isto samo sto je jungle jeftiniji. Najverovatnije cu ici s njima

  4. #24
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Za skijanje u inostrastvu i ja mogu da preporučim SKIBUS. Momci to stvarno dobro organizuju, odrade, ljudi (busovci) koji putuju sa tim udruženjem su većinom skroz pozitivni likovi. Sve pohvale za skibus! Za putovanja po ovim domaćim planinama ipak preporučujem neke kombinacije i varijante sa sopstvenim prevozom, znaš i sam uostalom. Prvi put sam s njima skijala prošle godine (i to 3 puta FR, SLO, SRB) i ove ću i nadam se još puno puta.
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

  5. #25
    shaun white wannabe vampire avatar
    Datum registracije
    01.09.2005
    Lokacija
    on the snow
    Skije / Bord
    rope crusteye
    Godina
    35
    Poruke
    128

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od SkiFanatic Pogledati poruku
    ovaj ski bus nema izbacene cene tako da su mi oni neozbiljni jbg kad ce da izbace cene ako nece sad, a ski manijaci i jungle tribe nude u principu isto samo sto je jungle jeftiniji. Najverovatnije cu ici s njima
    izvini, nikako ne zelim da ti se mesam u odluku, ali nikako nije jungle jeftiniji

    isto u ponudi imaju les2alpes i valloire (valmeinier), gde les2alpes u martu kad manijaci vode koshta 280e sa ski passom i za alpes d'huez, la grave i serre chevalier, dok u jungle-u koshta 330e (ne znam da li imaju urachunate i ove ostala ski pseta) a galibier-thabor (valloire i valmeinier) manijacima koshta 245e a jungle-u od 305e do chak 428e

    chisto da ne bude zabune

  6. #26
    Super Moderator Tadija_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44° N - 20° E
    Skije / Bord
    193 Nordica Enforcer 93 + 196 Volkl Two
    Godina
    32
    Poruke
    1.445

    Podrazumevano

    kol'ko ja znam svaki ski pass za les2alpes vazi i u la graveu, alpes d'huezu i serre chevalieru
    www.skimagare.info

    photo by Pizzeria-Tina
    Brezovica-ovde je Srbija najlepsa




  7. #27
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Moja preporuka i NAJBOLJA preporuka je da ideš preko one agencije preko koje ide najviše tvojih vršnjaka.


    @SkiFanatic ako ti je 20 god kao što piše onda je možda najbolje da ideš preko Jungle, Skibus ti je skroz neka mešana ekipa, a SkiManijaci isto mešano. Za mlađe preporučujem Jungle, Collegium i takve agencije.
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

  8. #28
    Super Member
    Datum registracije
    01.12.2008
    Lokacija
    Beograd i okolina
    Skije / Bord
    Snowboard, komada nekoliko
    Poruke
    207

    Podrazumevano

    Ja sam za sada zadovljan Ski Busom. Pokusaj da se pre koju godinu uclanim u Ski Manijake zavrsio se neslavno, tj. bacene pare, a putovanje sa nekom trecom agencijom jednom prilikom je bilo sacuvaj-boze-treci-deo. Drzim se proverenog!

  9. #29
    shaun white wannabe vampire avatar
    Datum registracije
    01.09.2005
    Lokacija
    on the snow
    Skije / Bord
    rope crusteye
    Godina
    35
    Poruke
    128

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Tadija_91 Pogledati poruku
    kol'ko ja znam svaki ski pass za les2alpes vazi i u la graveu, alpes d'huezu i serre chevalieru
    nije igrom sluchaja znam da se kada se organizuju takve ponude, agencije i organizacije ih prave u dogovoru sa ljudima iz skijalishta. tako da ne mora da bude tako ako ne uspeju da naprave dobar dil

  10. #30
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.987

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Grazer Pogledati poruku
    Ja ove god idem preko ski busa u sestrijere ali s sobstvenim prevozom. ostalo je njihov aranzman.
    Kad se uzme u obzir da ce nas biti 4 u autu i da je djip mislim da je prakticnije nego da se guramo u busu a razlika u maloj skupoci ce nadoknaditi lepota putovanja

    Da se ispravim, idem preko sku fun agencije
    History is made by those who dare to break the rules.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •