Strana 2 od 19 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 183

Tema: Iskustva na putovanjima sa agencijama, udruženjima i sl.

  1. #11
    Super Member
    Datum registracije
    26.10.2010
    Poruke
    271

    Podrazumevano

    Ski skola za pocetnike je bila besplatna a posto do tvog polaska ima jos dosta vremena najbolje je da pitas u udruzenju na sve pojedinosti koje te interesuju kada dodje vreme

  2. #12
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    857

    Podrazumevano

    bio sam sa Ski Busem u Val Thorans-u(U Januaru), nisam isao u te skole ali znam da su bile besplatne i da su momci bili extra korektni....za pocetnike bilo je mislim u 10h a za advance oko 13h... cimerka od moje drugarice nakon ski skole vozala se sa tim ski instruktorom MIrkom (ne samo ona nego ko god je hteo)

  3. #13
    Junior Member
    Datum registracije
    07.11.2011
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Skije / Bord
    Svake godine druge ali najvise volim Solomon i Volkl
    Godina
    32
    Poruke
    4

    Cool pomozi te

    Ljudi meni se ide u Francusku video sam dosta slika i klipova za Les 2 Alpes vidim da ne predlazete Go2, ako nije problem predlozite neku agenciju da ne zavrsim na livadi (Kopaoniku) na skijanju

    _________________________
    I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://e.exps.me

  4. #14
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.987

    Podrazumevano

    Bio sam s skibusom prosle god u Valt thoren i mogu da ih pohvalim. Cinjenica jeste da je u busu bila ogromna guzva i da su stvarti po podu bile ali prolazno vreme nam je bilo dobro, bez problema na granici, pauze tacno kako treba.
    Smestaj jako malen, sobice 1x1 ali to je cena jeftinog skijanja. Skijanje bilo rajski, organizovani instruktori, rucno ostrenje kantni, sve su momci odradjivali tako da samo reci hvale za njihov trud.
    History is made by those who dare to break the rules.

  5. #15
    Junior Member
    Datum registracije
    05.12.2010
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    44
    Poruke
    24

    Podrazumevano

    Ja sam samo jednom išao preko agencije na skijanje uz korišćenje njihovog prevoza.
    Išli smo u Folgaridu preko Eurojeta i put je trajao oko 20 h. Nije bilo problema na granicama, ali... Vozili smo se busom BG-Verona, gde smo na aerodormu koji može i Tivatskom da zavidi na sadržajima čekali 4 sata bus koji će nas voziti do Folgaride.. Međutim, taj bus vozi od aerodroma do podnožja (redovna linija) pa se onda hvata linija za Folgaridu. Sve u svemu, u jednom pravcu 3 autobusa, 3 pretovara stvari...
    Što se tiče predstavnika agencije, ne znam da li joj je to bilo prvi ili drugi put... Ima toliko iskustva da je otišla na glečer od 3km da se sunča bez zaštite ("zamislite kako sam izgorela..."!?!?!). Zato sada idem isključivo u privatnoj režiji.

  6. #16
    Junior Member
    Datum registracije
    24.01.2010
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    39
    Poruke
    18

    Podrazumevano

    Pogledaj šta SKI BUS nudi sa njima nema greške, bar ja nikada nisam imao problema sa njima.

  7. #17
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.987

    Podrazumevano

    Ja ove god idem preko ski busa u sestrijere ali s sobstvenim prevozom. ostalo je njihov aranzman.
    Kad se uzme u obzir da ce nas biti 4 u autu i da je djip mislim da je prakticnije nego da se guramo u busu a razlika u maloj skupoci ce nadoknaditi lepota putovanja
    History is made by those who dare to break the rules.

  8. #18
    Super Moderator Tadija_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44° N - 20° E
    Skije / Bord
    193 Nordica Enforcer 93 + 196 Volkl Two
    Godina
    32
    Poruke
    1.445

    Podrazumevano

    Mislim da je to najbolja opcija, posto se vecina zamerki odnosi na put .
    www.skimagare.info

    photo by Pizzeria-Tina
    Brezovica-ovde je Srbija najlepsa




  9. #19
    če gevara avatar
    Datum registracije
    08.01.2011
    Lokacija
    Бања Лука, РС
    Skije / Bord
    Нордика Енфорсер
    Poruke
    542

    Podrazumevano

    Udruženja - dobro društvo, nova poznanstva, nova iskustva, lakše se put istrpi...

  10. #20
    Super Member
    Datum registracije
    01.12.2008
    Lokacija
    Beograd i okolina
    Skije / Bord
    Snowboard, komada nekoliko
    Poruke
    207

    Podrazumevano

    Devedestih sam se naputovao autobusima do nemacke. Do frankfurta se stizalo nekad za 16, nekad za 28 sati. Prepun autobus stvari je default stanje inacem sa zimskom opremm moze samo da bude jos punije, ne vidim nista neobicno. Vazno je da mogu da se spakujem u sediste, ne bih bas voleo da to budu oni mali cacanski autobusi sa sukim sedistima, a ja nisam uzak, ali kad sam mogao iz Nemacke da putujem Lastom koja je skinuta iz prigradskog saobracaja da zameni bus koji se pokvario, izdrzacu i ove. No snow no show!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •