Strana 16 od 19 PrvaPrva ... 61415161718 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 151 do 160 od 183

Tema: Iskustva na putovanjima sa agencijama, udruženjima i sl.

  1. #151
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od dzoninho Pogledati poruku
    Upravo to, a kostace te 230 evra vise i ogranicen si prtljagom i presedas dva puta. Ja nemam problem da idem busom, a za tih 230 evra bih pre otisao jos jedan vikend u Austriju
    Ma naravno da je samostalan odlazak avionom nepraktičan a dosta skuplji.
    To je bila poenta moje poruke a dao sam cene koliko bi koštalo.
    Naravno, druga je stvar organizacija agencije, čarter let, namenski bus za transfer ali mislim da doplata ne bi mogla da bude ispod 170-200 eur, po mom mišljenju.

    @desinbvr
    Prošle zime sam da ski busom hteo da idem za sretenje u Tarvisio / Gerlitzen. sve su aranžmane prodali pa sam ja našao preko neta bolji smeštaj, za vrlo malo više novca ali mi je trebao prevoz. Nije moglo preko njih, tj da me oni samo dovezu do tamo, ni za kakvu naknadu. Moguće da nisu imali mesta u autobusu tako da ne znam da li im je to praksa da ne prodaju samo mesta u busu ili prosto je takav bio slučaj.

  2. #152
    Super Member designbvr avatar
    Datum registracije
    20.01.2008
    Lokacija
    BGD
    Poruke
    405

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od gio Pogledati poruku
    @desinbvr
    Prošle zime sam da ski busom hteo da idem za sretenje u Tarvisio / Gerlitzen. sve su aranžmane prodali pa sam ja našao preko neta bolji smeštaj, za vrlo malo više novca ali mi je trebao prevoz. Nije moglo preko njih, tj da me oni samo dovezu do tamo, ni za kakvu naknadu. Moguće da nisu imali mesta u autobusu tako da ne znam da li im je to praksa da ne prodaju samo mesta u busu ili prosto je takav bio slučaj.
    http://www.skifun.rs/busom-na-skijanje/
    Ja gled'o i prošle god. a ove ću i da pozovem
    Naj je važniji osećaj za feeling

  3. #153
    Member Alias avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    47
    Poruke
    52

    Podrazumevano

    Do francuskih skijališta preko Skifun-a prevoz košta 95-100 evra ove godine. Ja uzimam to kao realnu cenu prevoza jer agencije koje nude paket aranžmane uvek manje vrate ako se ide sopstvenim prevozom (tako je isto i za letnje paket aranžmane) nego što naplaćuju samo prevoz. Nemam pojma zbog čega je tako, ali nekako mi je ova cifra od 100nak evra bliže realnosti kada se uporedi sa cenama regularnog bus prevoza do FR npr. preko Laste ili nekih drugih prevoznika - do Liona je recimo povratna karta AUTOBUSOM 180 evra. Zato stalno naglašavam da prevoz busom nije toliko MNOGO jeftiniji od aviona, posebno za te duge relacije.

  4. #154
    Ski legenda
    Datum registracije
    28.12.2006
    Lokacija
    NS
    Godina
    50
    Poruke
    181

    Podrazumevano

    Ljudi, ne bi da vam kvarim zabavu, ali shvatate li vi da je skupiti dovoljno ljudi za organizovanje chartera nemoguca misija? Stotinak skijasa U JEDNOM terminu, u JEDNOM (ajd moze i par bliskih) skijalistu koji su spremni da daju pare za nesto sto nije vise jeftino?

    Pa nasi skijasi nose carnex pasulj i sarmu (ne mislim nista lose, i ja nosim) a platice avion i rentu opreme? Samo jos low budget skijanja opstaju. Od renomiranih agencija samo jos Kompas ima neku ponudu malo skupljih aranzmana, ali i oni iskljucivo sa autobuskim prevozom. Ostali su se ostavili corava posla

  5. #155
    Junior Member
    Datum registracije
    08.12.2013
    Godina
    45
    Poruke
    8

    Podrazumevano

    Easyjet Beograd-Zeneva povratna karta u februaru torba do 20kg plus ski torba 168 evra
    Cisto info ako nekom odgovara..

  6. #156
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Beograd -Ženeva i nazad. 1.2. - 8.2.2015.
    48eur preko Swiss-a!
    Uzmite u obzir da nemam pojma o ostalim uslovima osim da je to za plaćanje DIners karticom i da je bez prtljaga. Mrzelo me da prolazim celu proceduru rezervacije.

    Kad se već igramo.
    Priložene slike Priložene slike
    Izmenio/la gio; 14.12.2014 u 23:05.

  7. #157
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Alias Pogledati poruku
    Do francuskih skijališta preko Skifun-a prevoz košta 95-100 evra ove godine. Ja uzimam to kao realnu cenu prevoza jer agencije koje nude paket aranžmane uvek manje vrate ako se ide sopstvenim prevozom (tako je isto i za letnje paket aranžmane) nego što naplaćuju samo prevoz. Nemam pojma zbog čega je tako, ali nekako mi je ova cifra od 100nak evra bliže realnosti kada se uporedi sa cenama regularnog bus prevoza do FR npr. preko Laste ili nekih drugih prevoznika - do Liona je recimo povratna karta AUTOBUSOM 180 evra. Zato stalno naglašavam da prevoz busom nije toliko MNOGO jeftiniji od aviona, posebno za te duge relacije.
    Ne treba da porediš cenu prevoza u paket-aranžmanu, kada je autobus pun (bukvalno ili takoreći bez praznog mesta) i cenu karte na redovnoj liniji.

  8. #158
    Member Alias avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    47
    Poruke
    52

    Podrazumevano

    Naravno, jasno mi je to, nego ako već pominjemo cene avio prevoza na redovnim linijama, htela sam da pomenem i cenu autobuskog prevoza na redovnoj liniji, čisto da se ima u vidu. Moja poenta je da se na duže destinacije čak ponekad više isplati ići avionom nego autobusom.

  9. #159
    Super Member
    Datum registracije
    05.01.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    42
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od gio Pogledati poruku
    Beograd -Ženeva i nazad. 1.2. - 8.2.2015.
    48eur preko Swiss-a!
    Uzmite u obzir da nemam pojma o ostalim uslovima osim da je to za plaćanje DIners karticom i da je bez prtljaga. Mrzelo me da prolazim celu proceduru rezervacije.

    Kad se već igramo.
    To je cena . Bez Diners kartice 12 e skuplje.
    E, sad pitanje gde skijati u blizini Zeneve, a da se zadrzi low cost konfiguracija ?

    p.s. 50e je avionska povratna Bg-Milano, na 270km od Milana su Tinj, Val d' Iser itd...
    Da li ski busevi iz Srbije prolaze kroz Milano ?

  10. #160
    Member Alias avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    47
    Poruke
    52

    Podrazumevano

    Koli'ko ja vidim, ima mi ovde da smislimo kombinaciju koja ne da će da bude mnogo skuplja, već će da bude čak i jeftinija od prevoza busom

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •