Strana 4 od 19 PrvaPrva ... 2345614 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 183

Tema: Iskustva na putovanjima sa agencijama, udruženjima i sl.

  1. #31
    Junior Member
    Datum registracije
    14.11.2011
    Poruke
    1

    Podrazumevano

    Ja vam toplo preporucujem jungle tribe jer sam putovao sa njima vise puta i proveo se fenomenalno a ovog puta cu definitivno ici sa njima u francusku na skijanje pa vam javljam kako je bilo ili se mozda vidimo tamo

  2. #32
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    S kojom agencijom ili udriženjem ćeš ići najviše zavisi od toga šta tražiš. Jungle tribe su najmlađa ekipa, ludo partijaju itd. Ski bus je mešano meso, imaš stvarno raznih ljudi. Ski manijaci su isto mešani, ali najveći deo je starija ekipa. Pa u zavisnosti s kim želiš da se družiš kreni tamo.
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

  3. #33
    Junior Member
    Datum registracije
    28.11.2011
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Rossignol actys 250
    Godina
    48
    Poruke
    16

    Podrazumevano

    Za one koji planiraju put sopstvenim prevozom moja preporuka je rezervacija preko interneta sajt www.snowtrex.de (www.snowtrex.co.uk - na engleskom). Nemačka agencija, sve cene uključuju i ski- pas. Ja sam rezervisao Heiligenblut 07.01-14.01.2012, smeštaj Gasthof Marx - Dollach (10km od Heiligenbluta) polupansion i ski pas uključen u cenu od 289 eur.

  4. #34
    Super Member SnowBeliever avatar
    Datum registracije
    07.12.2009
    Lokacija
    Somewhere in The Alps
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 9+
    Godina
    42
    Poruke
    502

    Podrazumevano

    bas cu da ispregledam taj snowtrex,zvuci mi sjajno...kao i ta tvoja cena, skoro pa neverovatno....
    a sto se tice ovih nasih udruzenja, jos jedan veliki plus za SkiBus, stvarno su momci opusteni a opet profesionalni...naime prvi put kad sam isao sa njima na jahorinu pre par godina, ne secam se tacno, ali npr, po aranzmanu je ski pas npr bio 90 eura, kada smo dosli tamo, dali smo svi po 90 eura momku iz ski busa koji je otisao da kupi ski pas, medjutim posto je bila veca grupa on je uspeo da obori cenu na cini mi se 80 eura, i lik je opusteno vratio svima po 10 eur, a mogo je komotno dase casti sa destkom po svakoj glavi, nikom od nas ne bi palo na pamet, da na salteru proveravamo cenu ski pasa...tako da je to stvarno bio veliki plus

  5. #35
    Super Member
    Datum registracije
    02.02.2007
    Poruke
    203

    Podrazumevano

    hteo bih da postavim pitanje,da li neko zna, sta se desava ?naime bio sam u pregovorima
    sa Eorojet-om oko Tignesa da bi me ponedeljak obavestili da je lista zatvorena.misleci da je sve popunjeno bio sam zabezeknut da je vec sada prodato sve ,medjutim ispostavilo se da je otkazano zbog nezainteresovanosti!?otkazani su i L2A i Val Thoren.znam da je kriza ,medjutim druge agencije su rasprodate(tako tvrde).

  6. #36
    Super Member SnowBeliever avatar
    Datum registracije
    07.12.2009
    Lokacija
    Somewhere in The Alps
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 9+
    Godina
    42
    Poruke
    502

    Podrazumevano

    hmmm...cudno...ja sam se bas danas cuo sa ski bus-om, mislim da kod njih ima mesta za FR i za anuar i za mart...pa ih kontaktiraj i vidi kakvo je stanje, i ja sam u nekim pregovorima na 300 strana :op

  7. #37
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    I ja imam super iskustva sa skibusom, maksimalno fer oni rade svoj posao, a atmosfera je opuštena. Kakvo iskustvo ko ima zavisi od toga šta očekuju i šta žele.
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

  8. #38
    Super Member
    Datum registracije
    02.02.2007
    Poruke
    203

    Podrazumevano

    putovao sam i sa Ski_busom i sa Eurojetom i gotivim ijedne i druge(L2A,V.T.)nego u udarnim terminima 7-21.1.nema interesovanja za 3 centra(i to kakva)!?CUDNO!

  9. #39
    Junior Member
    Datum registracije
    17.12.2010
    Poruke
    7

    Podrazumevano Ocena udruzenja agencija i sl koji organizuju ski putovanja

    Bilo bi dobro otvoriti ovaj topic, zbog mnogobrojnih agencija udruzenja koji vode ljude na skijanja. Naravno iskustva pozitivna i negativna pomocice ljudima da odaberu pravu agenciju a oni koji imaju negativna da ih izloze.

  10. #40
    Super Member
    Datum registracije
    18.09.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Salomon BBR 8.9
    Godina
    44
    Poruke
    514

    Podrazumevano Ski Bus

    Ove godine sam po prvi put koristio usluge skijaškog udruženja a ne agencije, u pitanju je Ski Bus i izuzetno sam zadovoljan svakim delom organizacije.

    U pitanju je bio Ski Vikend na Krvavecu, jutros smo se vratili , i mogu reći da je svaki aspekt bio i više nego korektan. Za simboličnu cenu od 99€ smo dobili prevoz autobusima visoke kategorije, izvanredan smeštaj u termama Snovik i trodnevni skipas. Iskreno, za te novce nisam očekivao takav nivo.

    Dodatno smo imali popuste na rentu skija i klopu i piće u restoranu na samom skijalištu. Omogućeno nam je i testiranje Fischer-ovih skija što je super za one koji bi da probaju nešto drugačije od onoga što voze.

    Apsolutno nemam nikakvih zamerki, a ljudi iz Ski Busa su bili i više nego fer i činili i više nego što su bili obavezni kako bi izašli u susret svima.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •