Rezultati 1 do 4 od 4

Tema: Prevoz od Zlatibora do Tornika

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    02.03.2010
    Skije / Bord
    Salomon X-Wing Tornado
    Godina
    38
    Poruke
    23

    Exclamation Prevoz od Zlatibora do Tornika

    Otisla sam na Zlatibor sa zeljom da skijam na Torniku svakodnevno! Prvo na sajtu skijanje.rs kao organizator prevoza se pominje turisticka agencija Zlateks. Kontaktiram ja pomenutu agenciju,kad oni ne organizuju,vec Gaga turs svakodnevno ima polaske ka Torniku. Prosetam ja do centra i svratim u Gaga turs,kad kao prosla je sezona,a na Zlatiboru pola metra snega,na Torniku preko 70cm utabanog,i prevoz se organizuje samo vikendom... Ok,nekako se snadjem za radne dane,odem koji put na Tornik sa nekim prijateljima i dodje subota,odem na stanicu pre pola 9,a zaposlena gospodja,ako se moze uopste i moze nazvati gospodjom,mi mrsko kaze kako nema prevoza ni danas,kao eto otkazali su polazak!!!
    Sta reci,sem izuzetna neprofesionalnost,bilo gde u svetu ljudi se maksimalno trude da vam sto vise pruze,da uloze u turisticke centre,a u Srbiji... Dok god pojedinci ovako rade mi cemo biti 100 godina iza evropskih ski centara...

  2. #2
    Member steva avatar
    Datum registracije
    30.12.2007
    Lokacija
    Lazarevac
    Godina
    48
    Poruke
    51

    Podrazumevano

    Datum: Utorak, Februar 22, 2011 - 08:41 AM NT - 163 Obaveštavamo Vas da je došlo do izmene reda vožnje do ski centra Tornik, tako da će auto prevoznik „Gaga“ od 21.02.2011. organizovati prevoz za skijaše samo vikendom. Pored stalnih polazaka u 8:30 i 9:30, uvedeni su i polasci u 12:00, 14:00 i 16:00 časova. Povratak sa ski - centra je u 9:00, 10:00, 13:30, 14:30 i 16:15. Polasci su sa autobuske stanice na Zlatiboru.

    Karte se mogu kupiti na biletarnici auto prevoznika „Gaga“, na autobuskoj stanici na Zlatiboru. Cena povratne karte za prevoz je 300,00 dinara.







    Ovo stoji na zvanicnom sajtu www.zlatibor.rs

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    02.03.2010
    Skije / Bord
    Salomon X-Wing Tornado
    Godina
    38
    Poruke
    23

    Podrazumevano

    Stevo,nije uopste bitno na kojem sajtu stoji informacija. Juce je bila subota i nije bilo prevoza nikakvog do Tornika!

  4. #4
    Junior Member
    Datum registracije
    22.10.2010
    Godina
    40
    Poruke
    15

    Podrazumevano

    mozda im je pukla guma, desava se...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •