Strana 12 od 14 PrvaPrva ... 21011121314 PoslednjaPoslednja
Rezultati 111 do 120 od 138

Tema: Arabba

  1. #111
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Čisto FYI. Mismo se premjestili iz Landecka u Dolomite zbog vremena. Bili smo smješteni u blizini Ortisei-a. Preporuka kao početno mjesto. Prošle godine smo bili u Arabbi. Ubjedljivo najmanje snijega je u Arabbi i ubjedljivo najmanje staza otvoreno. Plus i to što je otvoreno nije nešto široko Bog zna koliko. Jedna od pozitivnih stvari u Arabbi je nova 4-sjedna žica koja ide preko ulice i nema potrebe da se tabana. O njoj je ranije bilo riječi u ovoj temi. Obzirom da smo skijali ranije Dolomite ove godine nam 3 dana nisu bila premalo. Jes da je moglo biti više dana, ali avaj, šta da se radi. Biće drugi put. Dolomiti su zakon. Sunce, sunce, sunce i minus.Divota!

  2. #112
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Današnje stanje na Porta Vescovo:

    PortaVescovo.jpg

  3. #113
    Member
    Datum registracije
    06.01.2009
    Lokacija
    Aranđelovac
    Godina
    55
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    Ima li neko skorašnjih iskustava sa ski servisima u Arabbi? Neka preporuka?

  4. #114
    Member Extreme avatar
    Datum registracije
    03.12.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    59
    Poruke
    64

    Podrazumevano

    Bukirana Arabba za 13. Januar. Smestaj oko kilometar od centra, ap Marisa, nije ski in/out. Ima li saveta za parking ako se ne ide ski busom. Vidim da je ekipa iz CG vec overila ovaj ap.

  5. #115
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Jesmo, pišem ti pp kad uhvatim vremena, danas su slave.
    Elderly

  6. #116
    Super Member sev avatar
    Datum registracije
    26.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Superior Pro; Elan Magfire 82xTi
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Pišite o vde, biće korisno i ostalima...

  7. #117
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    parking.jpg
    Evo improvizovana slika sa earth-a, vidiš pravac od apartmana ka Arrabi, vodi se ovim i ne možeš pogriješiti. Parking kod gondole za Porta Vescovo je solidan, nije puno velik, pa ako dođeš iole ranije nećeš imati problema da se besplatno parkiraš. Na suprotnoj strani je lift za Monte Burz, četvorodjed, nema pješaka preko 70m, tako da i tu možeš da se ušlepaš i kreneš. Obje žice su na krugu Selle. Kažem, ako dođeš ranije, jer mi smo svako jutro bili među prvim, a poslije vjerovatno bude gužvare. Sam apartman je prosjek, u poređenju sa Austrijom je dosta lošiji, ali je čisto. Gazdarica je Ladinka, imaju skijašnicu, koliko se mogu sjetiti neku mehaničarsku radnju ispod isto. Mi smo bili na strai kuće ka Arrabi i jedina veća zamjerka je loš signal interneta, ostalo prihvatljivo. Mislim da je nešto jače od kilometar i po do centra, pa sa autom nije neki problem, kako povratak, tako i odlazak. Ekipa iz Titograda je ovjerila apartman, istina, ali ne i u punom smislu riječi. Jedan od nas je pokušavao konobaricu iz jedne kafane ubijediti da prespava kod nas, da ne ide do Santa Fosce, ali su pokušaji, očigledno, završili samo na pokušajima.
    Elderly

  8. #118
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    @ExBaker: nije Arraba nego Arabba

    Ono zbog čega još Arabba ima čari je što nije u Južnom Tirolu pa pričaju Italijanski a ne Nemački

    Mi smo jednom bili u apartmanu "Giglio Rosso" (može se lako izguglati), sećam se da je cena bila OK (mi obično rezervišemo par dana ranije pa je moguće da je bila niža) a pozicija isto. Što se skijanja tiče skoro ski in/out (vraćanje na skijama, a odlazak šetnja 20-30m do staze) a da se ode do "centra" ima šetnje ali to nije važno (važnije je za skijanje da nema šetnje )...

  9. #119
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    @Wlad, hvala, nisam ni primijetio da sam pisao pogrešno, sad gledam da u ranijim postovima sve pravilno Krštenica, stari se...
    Suštinu sam, valjda, potrefio
    Elderly

  10. #120
    Super Member designbvr avatar
    Datum registracije
    20.01.2008
    Lokacija
    BGD
    Poruke
    405

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ExBaker; [B
    Ekipa iz Titograda[/B]
    Me like
    Naj je važniji osećaj za feeling

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •