Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 17

Tema: "hotel" ili "konačište" u Brusu za 3 eur dnevno

  1. #1
    skibuldozer bojan avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Godina
    51
    Poruke
    164

    Podrazumevano "hotel" ili "konačište" u Brusu za 3 eur dnevno

    To vam je na webu ovo: http://belareka.com/zvezda/

    To vam je deo ovoga: http://belareka.com/

    To se deli podosta po srbiji na flajeru, uočljiva i snažna reklama "smeštaj za 3 eur".

    To se nalazi i na ulazu u Brus, veliki bilbord i oznaka 1,2km do objekta.

    Na osnovu toga svega i gledajući sajt (koji prikazuje vrlo privlačne fotografije hola i recimo skromne ali uredne sobe) golicalo me je šta je to pa sam u petak veče probao.

    To je sablastan objekat u centru Brusa, verovatno neka bivša kasarna ili dom učenika ili nešto slično. Ispred objekta čuče spremljeni balvani pa me je to obradovalo pretpostavljajući da barem ima nekog grejanja unutra. Prva sumnjiva stvar beše improvizovana recepcija (samo drvena klupa nalik školskoj) i premoreno lice čoveka koji se greje sa kaloriferom. Tog dana dogovoren smeštaj prepodne nakon razgovora i njihove tvrdnje da su "krcati", pa ponovnog pozivanja mog broja i informacije da "imaju trokrevetnu za mene, pronašlo se mesto" završen je sa zabeleškom mojih podataka: ime, telefon. Kada smo se pojavili na "recepciji" nigde nisu mogli pronaći trag o mom zvanju, imenu niti telefonu. Od "krcatosti" ni traga, samo duhovi.

    Odlazak gore do sobe prolazi kroz dugi polumračan hodnik u obliku lavirinta, pored raznih sablasnih prostorija. Temperatura u hodniku je nešto iznad spoljašnje. U sobi je temperatura niža nego u hodniku. U prvi mah učinilo se da se tu može preživeti do jutra. Greška.

    Tople vode nije bilo. Slavina za hladnu vodu ne radi. Televizora naravno da nema a zamislite, istaknuto je da ga ima u svakoj sobi. Radijator koji je bio skoro leden je pre ponoći zamro skroz u ledeno stanje. Ćebe samo jedno, nedovoljno da na toj temperaturi sačuva od smrzavanja. Legli smo u jaknama, dvostrukim pantalonama i sa kapom na glavi. U gornjem delu pokrili smo se dodatnom jaknom i u šali govorili kako smo trebali uzeti i potkapu. Nije bilo za šalu, trebali smo i potkapu obući.

    Od hladnoće nismo skoro spavali ništa. Jutro je bilo sumorno, bez tople vode, bez higijene. Poučeni iskustvom od spavanja nismo se usudili da rizikujemo otići na doručak. Platio sam 1000 dinara za nas trojicu i otišao sa zadovoljenom znatiželjom o objektu Zvezda iz Brusa. Nemojte ići tamo, to ne vredi 3 eur. Ne vredi ni jedan.

  2. #2
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Kakav HOROR! Jel ovo moguce?!? Uzas..

  3. #3
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    Nikada nisam verovao u "jeftino" i "kvalitetno", jednostavno to ne ide jedno uz drugo. Ako je nešto dobro iz ove priče je da si podelio sa nama (ružna) iskustva.

  4. #4
    Senior Member Dogac avatar
    Datum registracije
    10.02.2011
    Lokacija
    Užice
    Godina
    45
    Poruke
    110

    Podrazumevano

    Obavesti medije...

  5. #5
    Member velkom avatar
    Datum registracije
    21.02.2009
    Lokacija
    Bnv brd Bgd
    Skije / Bord
    Fischer F19 Progressor
    Poruke
    52

    Podrazumevano bela reka - brzeće

    Prethodna 3 dana sam boravio u planinarskom domu Bela reka u Brzeću. Nikakvih zamerki nemam. Sobe čiste, zagrejane. Topla voda u kupatilu. Osoblje ljubazno. A cena 9 evra kao što i piše na prospektu. Nisam slikao jer je sve isto kao u galeriji na njihovom sajtu.
    Za objekat u Brusu ne znam ali ovaj u Brzeću je baš za svaku pohvalu.
    Nalazi se na desetak metara od polazne stanice Bela reka.
    Zameram jedino Skijalištima Srbije jer nisu pustili žicu Bela reka ni za izvlačenje. Nije bilo snega ni ranijih godina ali je ta žica izvlačila skijaše do ostalih staza.

  6. #6
    Junior Member
    Datum registracije
    09.12.2010
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od velkom Pogledati poruku
    Prethodna 3 dana sam boravio u planinarskom domu Bela reka u Brzeću. Nikakvih zamerki nemam. Sobe čiste, zagrejane. Topla voda u kupatilu. Osoblje ljubazno. A cena 9 evra kao što i piše na prospektu. Nisam slikao jer je sve isto kao u galeriji na njihovom sajtu.
    Za objekat u Brusu ne znam ali ovaj u Brzeću je baš za svaku pohvalu.
    Nalazi se na desetak metara od polazne stanice Bela reka.
    Zameram jedino Skijalištima Srbije jer nisu pustili žicu Bela reka ni za izvlačenje. Nije bilo snega ni ranijih godina ali je ta žica izvlačila skijaše do ostalih staza.
    upravo tako !

    sinoc sam prespavao tamo za 12e (9e + 3e dorucak).

    samo cu reci da sam morao da otvaram prozor par puta da udje vazduh jer je bilo bas toplo. spavao sam u majici i boksericama pokriven necim malo debljim od carsava.
    za dorucak, puna ona dzezva caja, kajgna, lepinje, buter, dzem, feta sir, cajne kobasice.


    kako je u brusu ne znam, al u brzecu je dojaja ! bar za one koji traze samo mesto za prenociste, bez dodatne zabave...

  7. #7
    Member 2d2f avatar
    Datum registracije
    23.08.2005
    Poruke
    69

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od UltraMagnetic Pogledati poruku
    upravo tako !

    sinoc sam prespavao tamo za 12e (9e + 3e dorucak).

    samo cu reci da sam morao da otvaram prozor par puta da udje vazduh jer je bilo bas toplo. spavao sam u majici i boksericama pokriven necim malo debljim od carsava.
    za dorucak, puna ona dzezva caja, kajgna, lepinje, buter, dzem, feta sir, cajne kobasice.


    kako je u brusu ne znam, al u brzecu je dojaja ! bar za one koji traze samo mesto za prenociste, bez dodatne zabave...
    krecem ujutru
    "Nekom Drina tece desno, nekom Drina lijevo tece
    ma sve da tece u dubinu na dve pole svet da sece,
    znam tajni gaz, moje lane, most se pruzi gde ja stanem..."

  8. #8
    Super Member
    Datum registracije
    18.09.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Salomon BBR 8.9
    Godina
    44
    Poruke
    514

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od 2d2f Pogledati poruku
    krecem ujutru
    Evo i ja ću se sutra žrtvovati da proverim UltraMagnetic-ove tvrdnje. Vidimo se

  9. #9
    Super Member sev avatar
    Datum registracije
    26.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Superior Pro; Elan Magfire 82xTi
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Proverite pre nego krenete - ako niste rezervisali za ovaj vikend nema mesta.

  10. #10
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Sta bi sa proverom? Jel ce da budu neke slike?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •