Rezultati 1 do 3 od 3

Tema: predlog!

  1. #1
    shaun white wannabe vampire avatar
    Datum registracije
    01.09.2005
    Lokacija
    on the snow
    Skije / Bord
    rope crusteye
    Godina
    35
    Poruke
    128

    Podrazumevano predlog!

    mislim da bi bilo dobro da se korisnicima omoguci editovanje postova i mozhda brisanje.
    posebno bi bilo korisno kod malih oglasa jer se ovako desava da ljudi zovu prodavca nakom shto je proizvod prodat ne znajuci to! takodje bi bilo korisno editovanje postova ukoliko korisnik zheli da promeni prodajnu cenu a nije u mogucnosti dodavanjem novog posta jer je topic zakljuchan. u oba sluchaja moramo da angazhujemo admine i moderatore..

    ne znam da li u vBulletin-u mozhe da se daju parcijalne privilegije korisnicima, ako mogu, to bi bilo dobro resenje. npr. u podforumu "Market" ("mali oglasi") da korisnici mogu i da brishu i da edituju topic-e jer posle prodaje proizvoda topici nisu vishe potrebni i samo prave guzhvu.

    shta mislite o ovome?

  2. #2
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Sve bi to bilo lepo da mi živimo u idealnom svetu. Samo da navedem par primera:

    1) Dozvoliš brisanje: neko se pravi pametan pa počne da briše sve svoje postove zato što se "iznervirao" i onda ostane rupa po diskusijama. Dozvoliš da se brišu oglasi i onda nemaš pojma ko je koliko postavio oglasa (postavi-obriše-postavi-obriše).

    2) Dozvoliš neograničeno editovanje (sada je dozvoljeno editovanje 10 minuta, povećano sa 5 pre nekog vremena na predlog): odgovorim ja na tvoj post, ti izmeniš svoj i gde je tu onda "nit" diskusije (osim da svi sve citiramo).

    3) Oglasi se zaključavaju i ne mogu da se edituju zbog: sada je OK, ali kada je "sezona" oglasa, autori često dodaju / menjaju cene i neke sitnice ne-bi-li "isplivali" na vrh oglasa i ne-bi-li se pojavili u novih postovima. I to ne rade aktivni članovi foruma, nego oni koji dolaze samo da se oglašavaju (a takvih je 80% na oglasima na forumu).

    Nemoguće je "pomiriti" sve to zajedno, aktivni članovi foruma postavljaju oglase pa šalju PP ako žele da ih izmene / otključaju ili urade "report post" i tako obaveste moderatore o izmenama i niko se do sada nije "bunio", iz prostog razloga zato što aktivni članovi posećuju forum svakodnevno i znaju šta znači kada moraš da pročitaš 30 od 40 postova koji su oglasi........

    Zato, ponovo kažemo, moderatori su tu da izmene oglas, otključaju i pomognu šta god treba - samo pošaljite PP i/ili "report post"......

  3. #3
    shaun white wannabe vampire avatar
    Datum registracije
    01.09.2005
    Lokacija
    on the snow
    Skije / Bord
    rope crusteye
    Godina
    35
    Poruke
    128

    Podrazumevano

    aha, ok, mislio sam da bi to olakshalo neke stvari, ali u pravu si!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •