Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 11

Tema: Iznajmljivanje skija na kopu ...

  1. #1
    Hooked vuca avatar
    Datum registracije
    20.01.2011
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    72

    Podrazumevano Iznajmljivanje skija na kopu ...

    poz ljudi,

    Posto sam definitivno odlucio da ove godine ne kupujem skije, moracu da ih iznajmim. od 20. februara sam u Brzecu i trebace mi samo skije na nedelju dana (pancerice i stapove imam).
    Da li mi mozete preporuciti neki ski servis gde da iznajmim skije? Cena nije toliko bitna (nacuo sam da su skije oko 400 din dnevno), male su rallike ako ih uopste i ima, ali meni je potreban ski servis koji ima dosta skija, gde bih mogao da izaberem ono sto hocu. Znaci preporucite neki ski servis sa dobrim izborom smuchki

    Hvala unapred

  2. #2
    Hooked vuca avatar
    Datum registracije
    20.01.2011
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    72

    Podrazumevano

    Da li je moguce da niko nema ni jedan dobar ski servis da preporuci? Mislim, naci cu ja i sam, ali ne bi bilo zgoreg da me neko uputi na neki dobar, da ne lutam vec odmah po dolasku ...

  3. #3
    Super Member
    Datum registracije
    23.10.2010
    Skije / Bord
    Fischer Progressor SLC
    Poruke
    227

    Podrazumevano

    Imas Beosport u krugu Konaka, imaju dobar izbor skija i rekreatvnih i race daski. Imas superrrr servis u Grandu, gde ces naci maltene nove skije, ali ce te one kostati oko 2,000 din dnevno
    Mislim da ce Beosport biti pravi izbor, sve je to uglavnom isto. Prosetaj Konacima, imas nekoliko ski servisa sve jedan do drugog. U Hotelu Angella (renovirani deo Konaka) imas Gala sport skijasnicu, ona je sa donje strane Konaka, znaci gde su stari tenis tereni i iz nje izlazis pravo na Malo jezero.
    Poz

  4. #4
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    Imaš Beosport i u Jugobanci, tamo možeš da iznajmiš ali i da ostaviš skije na kraju dana ako si ih uzeo u Konacima, da ih ne bi nosio do Konaka.

  5. #5
    Hooked vuca avatar
    Datum registracije
    20.01.2011
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    72

    Podrazumevano

    znaci Beosport ... hvala na predlogu

    Ta fora sa ostavljanjem skija je ok, ali ja cu biti u Brzecu, auto ostavljam na jarmu tako da cu da ih nosim sa sobom, nije problem ...

    Jel znate koje su cene u Beosportu?

  6. #6
    Junior Member
    Datum registracije
    29.01.2011
    Godina
    38
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    Ja cu da iznajmim komplet (skije, pancere i stapove) u Beosportu u NS i ovde kosta 3700 din

  7. #7
    Hooked vuca avatar
    Datum registracije
    20.01.2011
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    72

    Podrazumevano

    Ja sam zvao beosport u konacima i cena je 3000 za 6 dana i 7. dan je gratis. Pitao sam samo za skije i to su mi kazali ...

  8. #8
    Junior Member
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    Zelenodoljsk, Rusija
    Godina
    45
    Poruke
    15

    Podrazumevano

    Pozdrav, sve! Puno sreca u novoj godini!
    A kakav je skie opremove kvalitet u Beosportu? Koliko godine su skije u najmu? Ima li skije za ekspertno skijanje?
    (Izvinite molim moj jezik - sam rus )
    Izmenio/la Cingis; 01.01.2012 u 16:51.

  9. #9
    Junior Member
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    Zelenodoljsk, Rusija
    Godina
    45
    Poruke
    15

    Podrazumevano

    Drugovi! Ne hocem da ponesem sa sobom skije (putujem avionom) zato sto prevoz ce kosta vise od iznajmlivanje. Je li moguce da iznajmem dobre opreme na Kopu? Ili bolje da ponesem svoje skije?

  10. #10
    Senior Member
    Datum registracije
    19.12.2011
    Poruke
    132

    Podrazumevano

    Najbolje bi bilo da ti odgovori neko ko je ove godine tamo rentirao opremu, ja sam uzimao pre dve godine i nudili su mi razne varijante, imali su nove od te sezone, starije i neke vip koje su koštale dosta više.

    Evo ti link sa njihovog sajta pa pogledaj cene i zaključi da li ćeš da nosiš svoje ili ne: http://www.ski.rs/pdf/rentiranje_cenovnik.pdf

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •