Rezultati 1 do 7 od 7

Tema: Radnici skijalista uskracuju 100,000 pazara

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    08.01.2009
    Godina
    50
    Poruke
    5

    Podrazumevano Radnici skijalista uskracuju 100,000 pazara

    Danas NEVIDJEN skandal na Torniku:

    U 09:00 h "pao sistem",mozes misliti, i ne mogu da izdaju ski passove.Prvim gostima dali po papiric sa pecatom da se jednom popnu na vrh a za kasnije "ce videti

    Ja dolazim u 09:30 h i zaticem 50 ljudi koji hoce da lincuju radnika iza saltera koji je bezobrazan do bola i govori kako je iz beograda naredjeno da se ne prodaju ski pasovi i da ga"boli qrac" i zove obezbedjenje da ga brani.
    Dosli ljudi na skijanje iz Loznice,Cacka,Kragujevca.poranili jutros da bi se moroncina tako ponasala prema njima.

    Rezignirani skijasi okrecu ocajnicki telefon za zalbe Skijalisata Srbije a tamo ih kuliraju,kao videce nesto.
    Za pola sata skupilo se preko 100-150 ljudi i pocinje stvar da izgleda nimalo bezazleno.
    U tom u pratnji obezbedjenja decko donosi stos paragon blokova da,kao, izdaje rucne propusnice za ski lift.
    Ljudi se taman obradovase a delija seo iza stakla i pocinje polako da pecatira i okrece svaku stranicu paragon bloka dok ne dodje do kraja.
    Ej,ljudi kao u najgore komunisticko vreme.
    Narod poludeo,neki bi da ga biju a drugi dobacuju kako ne zna latinicu,i sl.

    Sve u svemu-totalna agonija-cekao sam vise od sat vrmena,da bi oko 13 h verovatno nestalo paragona i pustaju sve dzabe na lift,pa ko je ovde magarac!!!!

  2. #2
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.887

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od moment Pogledati poruku
    ... pa ko je ovde magarac!!!!
    ja (http://www.skimagare.info/)

  3. #3
    Senior Member
    Datum registracije
    28.05.2009
    Poruke
    136

    Podrazumevano

    Taj bezobrazluk zaposlenih izgleda je postao standard na Torniku, ja sam vec ranije na ovom forumu pisao o svom iskustvu, potpuno razlicita situacija ali ono sto je ocigledno zajednicko u mnogim razlicitim situacijama je neprofesionalno ponasanje i nevaspitanje zaposlenih na ovom skijalistu.

  4. #4
    Junior Member janusski avatar
    Datum registracije
    08.12.2009
    Poruke
    8

    Podrazumevano

    Ja sam bio poslednje dve subote na Torniku i tada je sve lepo funkionisalo. Nisam imao nikakvih problema sve je bilo ok. Čak su staze bile bolje ove subote nego pre sedam dana. Redara je bilo svuda, video sam i jednu brzu intervenciju sankama i ambulantnim kolima. Tako da je moj utisak o skijalištu veoma pozitivan...Valjda sam imao sreće , ali se nadam da će i ubuduće biti tako.
    pozz.

  5. #5
    če gevara avatar
    Datum registracije
    08.01.2011
    Lokacija
    Бања Лука, РС
    Skije / Bord
    Нордика Енфорсер
    Poruke
    542

    Podrazumevano

    Originally Posted by moment
    ... pa ko je ovde magarac!!!!

    Citirati Originalno postavljeno od stekan Pogledati poruku


    Nema boljeg od "biletarnice" na Kozari !
    Izmenio/la gevara; 07.02.2011 u 18:54.

  6. #6
    brdjanin alexa avatar
    Datum registracije
    26.01.2008
    Lokacija
    19°53'N - 44°16'E
    Poruke
    173

    Podrazumevano

    Jel' bio neko danas na Torniku????? Kakvo je stanje?

  7. #7
    Junior Member
    Datum registracije
    01.01.2014
    Godina
    33
    Poruke
    1

    Podrazumevano

    Skije su Head worldcup i.sl sw, model 2010/11, na jednoj skiji se desilo da je ispala kantna (očigledno fabrička greška). Skije su inače kupljene nove preko Nemačkog ebay-a. Evo i sličica:

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •