Rezultati 1 do 7 od 7

Tema: Radnici skijalista uskracuju 100,000 pazara

Junior Member
    Datum registracije
    08.01.2009
    Godina
    46

Podrazumevano Radnici skijalista uskracuju 100,000 pazara

Danas NEVIDJEN skandal na Torniku:

U 09:00 h "pao sistem",mozes misliti, i ne mogu da izdaju ski passove.Prvim gostima dali po papiric sa pecatom da se jednom popnu na vrh a za kasnije "ce videti

Ja dolazim u 09:30 h i zaticem 50 ljudi koji hoce da lincuju radnika iza saltera koji je bezobrazan do bola i govori kako je iz beograda naredjeno da se ne prodaju ski pasovi i da ga"boli qrac" i zove obezbedjenje da ga brani.
    Dosli ljudi na skijanje iz Loznice,Cacka,Kragujevca.poranili jutros da bi se moroncina tako ponasala prema njima.

Rezignirani skijasi okrecu ocajnicki telefon za zalbe Skijalisata Srbije a tamo ih kuliraju,kao videce nesto.
    Za pola sata skupilo se preko 100-150 ljudi i pocinje stvar da izgleda nimalo bezazleno.
    U tom u pratnji obezbedjenja decko donosi stos paragon blokova da,kao, izdaje rucne propusnice za ski lift.
    Ljudi se taman obradovase a delija seo iza stakla i pocinje polako da pecatira i okrece svaku stranicu paragon bloka dok ne dodje do kraja.
    Ej,ljudi kao u najgore komunisticko vreme.
    Narod poludeo,neki bi da ga biju a drugi dobacuju kako ne zna latinicu,i sl.

Sve u svemu-totalna agonija-cekao sam vise od sat vrmena,da bi oko 13 h verovatno nestalo paragona i pustaju sve dzabe na lift,pa ko je ovde magarac!!!!

Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Skije / Bord
    Rossi: E88HD/Soul7
    Godina
    56

Podrazumevano

Citirati Originalno postavljeno od moment Pogledati poruku
    ... pa ko je ovde magarac!!!!
    ja (http://www.skimagare.info/)

Senior Member
    Datum registracije
    28.05.2009

Podrazumevano

Taj bezobrazluk zaposlenih izgleda je postao standard na Torniku, ja sam vec ranije na ovom forumu pisao o svom iskustvu, potpuno razlicita situacija ali ono sto je ocigledno zajednicko u mnogim razlicitim situacijama je neprofesionalno ponasanje i nevaspitanje zaposlenih na ovom skijalistu.

Junior Member janusski avatar
    Datum registracije
    08.12.2009

Podrazumevano

Ja sam bio poslednje dve subote na Torniku i tada je sve lepo funkionisalo. Nisam imao nikakvih problema sve je bilo ok. Čak su staze bile bolje ove subote nego pre sedam dana. Redara je bilo svuda, video sam i jednu brzu intervenciju sankama i ambulantnim kolima. Tako da je moj utisak o skijalištu veoma pozitivan...Valjda sam imao sreće , ali se nadam da će i ubuduće biti tako.
    pozz.

če gevara avatar
    Datum registracije
    08.01.2011
    Skije / Bord
    Мувмент Џем, Скот Пан.

Podrazumevano

Originally Posted by moment
    ... pa ko je ovde magarac!!!!

Citirati Originalno postavljeno od stekan Pogledati poruku

Nema boljeg od "biletarnice" na Kozari !
    Izmenio/la gevara; 07.02.2011 u 18:54.

brdjanin alexa avatar
    Datum registracije
    26.01.2008

Podrazumevano

Jel' bio neko danas na Torniku????? Kakvo je stanje?

Junior Member
    Datum registracije
    01.01.2014
    Godina
    29

Podrazumevano

Skije su Head worldcup i.sl sw, model 2010/11, na jednoj skiji se desilo da je ispala kantna (očigledno fabrička greška). Skije su inače kupljene nove preko Nemačkog ebay-a. Evo i sličica:

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •