Rezultati 1 do 8 od 8

Tema: Borovec 2006 smeštaj, cene

  1. #1
    Member iskra avatar
    Datum registracije
    16.11.2004
    Lokacija
    serbia
    Poruke
    30

    Smile Borovec 2006 smeštaj, cene

    Da li neko zna kako iznajmiti kolibu na Borovecu i da li se isplati ici van agencije, preko neta naći smeštaj napr.?
    Koje su uopšte cene?
    Da li je bolje u Bugarskoj ili na Visokim Tatrama?

  2. #2
    Junior Member
    Datum registracije
    09.10.2005
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    Nisam bio na Borovecu, ali na Pamporovu (isto Bugarska) jesam. Anywayz, za sve informacije o bugarskim ski centrima...www.bulgariaski.com

  3. #3
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Skije / Bord
    goltes space
    Godina
    44
    Poruke
    760

    Podrazumevano

    ili idi preko www.skijanje.co.yu pa skijaski centri i tamo imas ponudu za sve poznate i manje poznate ski centre. prelistaj stranu, nacices nesto sigurno. pricao sam sa popom juce i zainteresovao sam ga za bansko, cena smestaja je vise nego smesana a restorani nisu skupi uopste. dogovorio sam se sa njim da malo broceprkam po netu i da vidim sta povoljno moze da se nadje i da javim za cene u banskom.

  4. #4
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Javi ako nadjes neki povoljan smestaj / aranzman (najpovoljniji naravno ) u Banskom, i ja sam zainteresovan za Bansko .

  5. #5
    Ski legenda adwarf avatar
    Datum registracije
    12.10.2005
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Burton Aftermath
    Poruke
    289

    Podrazumevano

    E stvarno vredi li zimovati u Bugarskoj? Kakve su staze u odnosu na Kop, cene i koji ski centar je najbolji? Zainteresovao sam se ali me interesuju komentari ljudi koji su bili tamo.

  6. #6
    Junior Member
    Datum registracije
    09.10.2005
    Poruke
    3

    Podrazumevano :)

    Poredjenje sa Kopom bilo koja od 3 najveca ski-centra tamo (Bansko, Borovec, Pamporovo), nema smisla Blago recheno, razlika je ogromna, pochevshi od kvaliteta staza, do sredjivanja istih, cena, usluga itd.

  7. #7
    SKI MANIJAK stevan avatar
    Datum registracije
    13.01.2005
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Kneissl Rail Titanium
    Godina
    41
    Poruke
    260

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Green
    Poredjenje sa Kopom bilo koja od 3 najveca ski-centra tamo (Bansko, Borovec, Pamporovo), nema smisla Blago recheno, razlika je ogromna, pochevshi od kvaliteta staza, do sredjivanja istih, cena, usluga itd.
    Mislis, poredjenje Kopa sa njima?

  8. #8
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Skije / Bord
    goltes space
    Godina
    44
    Poruke
    760

    Podrazumevano

    bugarska je raj za nas. nije skupo, a staze su loodilo. i redovno se sredjuju!!! predposlednji dan sam se spustao sa vrha skijalista i padao je jak sneg, a masina za ratrakovanje je sredjivala staze kao da sunce sija. i to je ono sto me je odusevilo. pice masine po ceo dan. naravno to znaci da morate gledati kuda se spustate cisto da se ne bi skucali u isti . a sto je meni najvaznije staze nisu monotone i ukrstaju se na nekoliko mesta tako da se mozete ceo dan spustati a da ne idete istim putem dva puta sto je eXtra!!!!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •