Strana 2 od 14 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 137

Tema: Sušači za pancerice

  1. #11
    Skier 100jan avatar
    Datum registracije
    22.02.2006
    Lokacija
    Novi Beograd
    Skije / Bord
    Volkl RTM 86
    Godina
    38
    Poruke
    149

    Podrazumevano

    Koliko to jako greje? Ono sto me zanima u stvari je kako to (i da li) utice na Salomon pancerice koje imaju Custom Fit (Falcon 9, konkretno) ili neki drugi termo-mambo-dzambo-fit sistem. Ako jako greje moguce da moze da ima slican efekat kao ponovni fitting. U tom slucaju pretpostavljam da bi moglo doci do zamora materijala..

  2. #12
    Senior Member ekozelj avatar
    Datum registracije
    11.10.2005
    Lokacija
    Zaječar
    Skije / Bord
    Atomic SL 9m
    Godina
    52
    Poruke
    142

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od 100jan Pogledati poruku
    Koliko to jako greje? Ono sto me zanima u stvari je kako to (i da li) utice na Salomon pancerice koje imaju Custom Fit (Falcon 9, konkretno) ili neki drugi termo-mambo-dzambo-fit sistem. Ako jako greje moguce da moze da ima slican efekat kao ponovni fitting. U tom slucaju pretpostavljam da bi moglo doci do zamora materijala..
    Upravo iz tog razloga snaga svakog grejača pojedinačno je samo 4W. Lično već tri-četri godine koristim baš ove koje proizvodi Famico (http://www.famico.rs/) i prezadovoljan sam . Prevrnuo sam bezuspešno pola kuće da nađem kutiju ali je akole to lepo fotografisao i na slikama se vide svi potrebni podaci.
    Znači bez brige. Dođeš sa skijanja, ubaciš grejače, uključiš u struju i zaboraviš na pancerice. Ujutru te čekaju mlake, suve pancerice.

    Ajd

  3. #13
    Skier 100jan avatar
    Datum registracije
    22.02.2006
    Lokacija
    Novi Beograd
    Skije / Bord
    Volkl RTM 86
    Godina
    38
    Poruke
    149

    Podrazumevano

    Hvala na odgovoru, u medjuvremenu sam pricao sa kolegom koji se bavi planinarenjem i bordanjem i kaze da je video 2 para skupih planinarskih cipela kako se razlepljuju od toga.. Mada on koristi te susace za cipele za bord jer su sivene. Ne znam koliko ulosci od pancerica imaju lepka u sebi, ali ako toliko vas to koristi vise godina, pretpostavljam da bi neko vec skontao da to ne valja iz ovog il onog razloga..


  4. #14
    Super Member
    Datum registracije
    18.09.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Salomon BBR 8.9
    Godina
    44
    Poruke
    514

    Podrazumevano

    I meni treba ovo i prijatno me iznenadilo što i neko kod nas to pravi. Upravo sam ih zvao (kontakt sa sajta) međutim ljudi rade samo veleprodaju. Reče mi čovek da ga pozovem u sredu da mi kaže gde može da se kupi u maloprodaji pa javljam. A ako neko zna gde može da se kupi neka javi, i ako neko zna koja je cena?

  5. #15
    Administrator admin avatar
    Datum registracije
    14.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    63
    Poruke
    1.045

    Podrazumevano

    "ALPENHEAT" - proizvodi dobre sušače za obuću sa bakterijskom zaštitom...

    http://www.alpenheat.at/dryingwarming.html?&L=0

    U Srbiji ih zastupa: Gora


  6. #16
    Super Member Rossignol 8s avatar
    Datum registracije
    24.01.2011
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    43
    Poruke
    206

    Podrazumevano

    Nazalost sada sam zvao Goru i sve su prodali, nema nista do oktobra. chaghaboo
    Chaghaboo javi sta kazu iz Famico-a. Ako nista drugo, kad se krene put Austrije
    http://www.alpenheat.at/austria.html?&L=0

  7. #17
    Senior Member
    Datum registracije
    16.01.2007
    Lokacija
    BG
    Skije / Bord
    Head
    Poruke
    169

    Podrazumevano

    Ja sam za slicne potrebe koristio najobicniji fen, posto me kosa odavno napustila, pa nisma znao sta sa fenom Potrebno je 2x 5 minuta, da se osuse pance, malo se odmakne od panci, i upalis da duvka...

  8. #18
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Generalno ne koristim ništa (pošto mi se ne iskvase ulošci), ali ako se desi da je uložak vlažan izvadim ih iz cipela i odnesem samo uloške u sobu, ostavim negde sa strane da se suše i to je to (nikako na veliku vrućinu preblizu radijatora pošto uložak može da se deformiše). Što je Stekan pomenuo, nije loš taj model od 12v ako se voziš do skijališta - taman tih 10-15min da se "podgreje" uložak.

  9. #19
    Super Member
    Datum registracije
    18.09.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Salomon BBR 8.9
    Godina
    44
    Poruke
    514

    Podrazumevano

    Upravo sam razgovarao sa čovekom u vezi onih HeatMax sušača (Famico). Kaže da ih još uvek nisu povukle prodavnice sportske opreme za maloprodaju, ali je voljan da nam ih proda i kao fizičkim licima. Potrebno je samo da se skupimo svi koji hoćemo da ih kupimo i da kupovinu obavimo odjednom, a ne pojedinačno. Cena je 1.200 din.

    Palim na skijanje u sledeću subotu pa bih da završim to pre, ajd nek se svi zainteresovani jave do kraja nedelje pa da sledeće nedelje organizujemo kupovinu, ako uopšte bude zainteresovanih .

  10. #20
    Super Member sev avatar
    Datum registracije
    26.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Superior Pro; Elan Magfire 82xTi
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Ja sam zainteresovan.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •