Strana 3 od 11 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 108

Tema: app Markovic Jahorina

  1. #21
    Junior Member skijah avatar
    Datum registracije
    24.01.2006
    Godina
    48
    Poruke
    15

    Podrazumevano

    Sta da ti kazem posle J nema K.Ajde kada se vratis napisi nam kakav je Javor,u svakom slucaju tebi i tvom drustvu zelim da se posteno naskijate,ako vam se bas ne svidi app odspavajte to koliko ste platili a za to vreme nadjite nesto posteno,ne daj lovu cim dodjes na vrata...

    P.S.mozda da ponesete Domestos,metlu,vrece za spavanje i slicne stvarcice...

  2. #22
    Junior Member
    Datum registracije
    03.02.2006
    Godina
    49
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od skijah
    Sta da ti kazem posle J nema K.Ajde kada se vratis napisi nam kakav je Javor,u svakom slucaju tebi i tvom drustvu zelim da se posteno naskijate,ako vam se bas ne svidi app odspavajte to koliko ste platili a za to vreme nadjite nesto posteno,ne daj lovu cim dodjes na vrata...

    P.S.mozda da ponesete Domestos,metlu,vrece za spavanje i slicne stvarcice...

    ma da, naravno da necu platiti ostatak cim dodjemo. Saljem izvestaj kad se vratim, samo se uzdam u lepo vreme.

  3. #23
    nemanja
    Guest

    Podrazumevano Markovic

    zimovao sam na Jahorini u"Markovic" apartpamima, konkretno u apartmanu "OMORIKA" za koji je jedan gospodin rekao da je bezveze .To me je podstaklo da se i ja javim i da na neki nacin opovrgnem njegov stav.Nama je bilo sasvim ugodno i mislim da za ovaj novac koji smo platili za smestaj smo dobili i vise od toga .One sve fotografije koje smo nasli na sajtu odgovaraju pravom stanju...

  4. #24
    Hocu da skijam!!!
    Datum registracije
    29.01.2006
    Lokacija
    NBGD
    Godina
    44
    Poruke
    25

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od midwest
    Ovakve informacije su uvijek dobrodosle. Cak bi admin mogao razmisliti da otvori topic Smjestaj za svaku regiju koja je obradjena na forumu, gdje bi gosti mogli iznositi dobre i lose strane smjestaja (pansiona, hotela, privatnog smjestaja) u kojima su boravili...
    Ideja je dobra, problem je sukob misljenja zbog razlicitih kriterijuma. Valjalo bi imati deo sa takvim sadrzajem na forumu, ali bi trebalo da se utvrde neka pravila kako bi se izbeglo:
    1. Da neko bezrazlozno negativno kritikuje smestaj koji je dobar
    2. Da gazda neke vikendice dobije sjajnu reklamu na sajtu, tako sto ce anonimno ishvaliti svoju ponudu...
    Mozda bi valjalo dokumentovati svaku pohvalu i pogrdu fotografijama i pojedinacno oceniti parametre kao sto su: cistoca objekta, komfor, usluga, ljubaznost, lokacija, cena. Na kraju naravno dati konacnu ocenu odnosa cena/kvalitet. Svaki od parametara bi mogao da se gradira na utvrdjenoj skali, od na primer 1-10, ili 1-5.
    Ukoliko ne razlikujete skije od borda: skije su ono cega ima komada dva!!!

  5. #25
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Skije / Bord
    goltes space
    Godina
    44
    Poruke
    760

    Podrazumevano

    ^^^ u pravu si, kapiram da bi tako bilo najrealnije
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  6. #26
    amater nego sta
    Datum registracije
    11.08.2005
    Lokacija
    37
    Skije / Bord
    crvene
    Poruke
    210

    Podrazumevano dno dna

    ne znam kakvi su ostali ali vucko je ocajan.

    doduse nisam odsedao tamo nego sam otisao par puta prijateljima koji su tamo odseli.

    apartman je podeljen u tri celine jedna soba + kupatilo 1x1 + jedna soba. hladno neosvetljeno prljavo.

    u svakom slucaju nije sve bas tako crno ima tu i nekih pozitivnih strana.

    SAVET: kada zavrsite skijaski dan obidjite koju vikendicu kako ne biste naseli naredne godine.
    do pisanja ....

  7. #27
    markovicjahorina
    Guest

    Podrazumevano odgovor vlasnika markovic apt.

    Ja Sam Vlasnik Objekta U Kom Su Boravila Gospoda Koja Su Imala Negativno Iskustvo.nisam Tip
    Osobe Koja Provodi Vrijeme Pred Internetom, Ali Ipak Moram Da Se Kratko Javim.gospoda Je Trebala
    Biti Izbacenazbog Prekomjernog Pijancenja I Nereda.pa Imaju I Razloga Da Budu Ljuti.
    Mi Smo Ozbiljni Ljudi I Ovim Poslom Se Bavimo Godinama.ali Ni Gosti Nisu Svi Isti.imamo Od 2000 Do
    2500nocenja U Sezoni Sto Govori Kakav Je Smjestaj.tacno Je Da Nema Hidromasazera,jakuzzi Saune I
    Sl.,ali Ima Sve Sto Zahtijeva Jedan "normalan"gost.imamo Goste Koji Godinama Borave Kod Nas.pa Ih
    Ovim Putem Pozivam Da Se Kratko Jave Ovim Povodom.

    Markovic

  8. #28
    Junior Member
    Datum registracije
    21.12.2005
    Godina
    43
    Poruke
    15

    Podrazumevano

    e moj markovicu,

    na sve kritike o uslovima u apartmanu ti odgovaras kako je nekog trebalo izbaciti zbog pijancenja???!!!

    a kontam da je i ovaj nemanja narucen komentator...
    Lepo je ulagati u marketing ali valja se malo pozabaviti i QOS-om.

  9. #29
    Junior Member skijah avatar
    Datum registracije
    24.01.2006
    Godina
    48
    Poruke
    15

    Podrazumevano

    Upravo tako sallle,
    eto ja izgleda da nisam "normalan",hidromasaznu kadu,jakuzzi i saunu nisam ni ocekivao ali neki minimum higijene i normalni lezaj mislim da su osnova.Ako je WC-kupatilo metar sa metar,ostaci hrane u lavabou od predhodne smene,prljavstina,bracni krevet napravljen od sundjera pa podeljen na dva dela tako da sam u rupi spavao "normalano"(molim vas gospodine Markovicu da pokusate sa svojom suprugom da prenocite u tom krevetu samo spavajuci).
    Ja sam u doticnom apartmanu proveo svega 6 sati..posteno platio i napustio.

    Ma sumnjam da je ovo gore napisao Markovic, fora ne koristim se internetom pa kao veliko slovo na pocetku svake reci,bla bla bla
    a i Vlada od gore nam nije ispricao kako mu je bilo kod Markovica
    Ja sam ove godine bio u predivnom apartmanu sa predivnim gazdama za istu lovu.Saljem informaciju gde sam bio na PM samo "nenormalnima" kao sto sam ja
    POZDRAV

  10. #30
    Junior Member
    Datum registracije
    21.02.2006
    Poruke
    9

    Podrazumevano

    ovde su svi napali markovica kao da je ratni zlocinac. ja mislim da u cenu od 10eura treba da ukljuci i jednu konkubinu i gejsu. pa ja neznam sta vi ljudi hocete za te pare. ako je nekome do luksuza netreba da trazi privatan smestaj po 10 eura nego neka ide u hotel pa kad plati 50 eura dnevno neka trazi sta god hoce. sto se tice cistoce bice vam cisto koliko ste i sami cisti. ja sam dobio sve cisto i uredno, a dodao bi da sam i ja delio kupatilo ali kada je dosla jedna devojka morao sam da preskacem njene dlake itd..... koje je bacala na plocice. e jebem ti (cisto) zensko. gazda jeste prek covek, ali i vi bi bili da radite sa ljudima poput vas. i dodao bi jos nesto da rdjavim mudima bilo koje gace smetaju.........

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •