Strana 2 od 11 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 108

Tema: app Markovic Jahorina

  1. #11
    Senior Member Milan NS avatar
    Datum registracije
    18.10.2005
    Godina
    49
    Poruke
    170

    Podrazumevano

    Da u redu je to ...
    Obajsni mi molim te gde si ti to ručavao kad si bio smešten kod Pegija pošto kažeš da je i klopa uračunata u cenu ???
    I još nešto cena apartmana ne zavisi od broja ljudi u njemu. Cena je za apartman pa bilo unutr 6 ili 4 ili 2,5 .

    Ja pričam o novim apartmanima. I dovoljno ih dobro poznajem jer sam od 01.12.2005. do danas bio u njima četiri puta.

    100 evra dnevno na 5 ljudi te izađe 20 evra...a gde je njegov apartman u odnosu na te rupe neokrečene i slabo izmalterisane o kojim pričate.
    Izmenio/la Milan NS; 30.01.2006 u 13:50.

  2. #12
    Junior Member
    Datum registracije
    15.01.2006
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    Pozdravljam Miska i Milana iz NS, ali moja namera nije bila da komentarisem slike i kvalitet ugla iz kog je slikano vec da upozorim ostale da ne nasedaju na app Markovic jer nije zasluzio da izda vise ijednu sobu zbog nacina izdavanja istih.
    Izdavanje bez toalet papira, sapuna, peskira, sa sumljivo naplacenom boravisnom taksom od 1 eur/dnevno po osobi bez potvrde, sa obilje prljavstine, losim grejanjem... nije moguce videti na internetu preko slika, ali je ljudski napomenuti kad se covek raspituje o uslovima smestaja preko telefona sa napomenom da ide sa malom decom.
    Smestaj na Jahorini je uglavnom 10 eura za krevet kod svih, bez obzira imaju li dobar ili los smestaj.
    Uostalom lepota Jahorine nece zadrzati skijase pored ovakvih domacina, bez ikakvih ulaganja, konstantno nesigurno prohodnog puta pored Peggy-a
    Na kraju imam samo jedno pitanje
    Zasto se sve vise normalnih ljudi seli sa Kopa na Jahorinu?

  3. #13
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Zasto se sve vise normalnih ljudi seli sa Kopa na Jahorinu?
    Zato što ne znaju da i u Austriji mogu naći apartman na skijalištu za 12 Eura po osobi (uključena boravišna taksa i završno čišćenje apartmana).

  4. #14
    Senior Member
    Datum registracije
    09.01.2006
    Lokacija
    Sarajevo, BiH
    Poruke
    119

    Podrazumevano

    Svaka stvar ima svoju cijenu sve dok postoji neko ko ce je platiti, jel tako?Prema tome, smjestaj ovog tipa ce postojati sve dok postoji neko ko ce to platiti. Ono sto vi (prevareni?) mozete uraditi je da naglas putem foruma ili na neki drugi nacin pricate o uocenim nedostacima i nekvaliteti. I najbolje od svega - da ako vas doceka takav smjestaj jednostavno pokupite svoje stvari i kauciju i odete dalje! Ko poslije takvih prica opet ode u prozvani smjestaj, njegov problem....Generalno, mislim da je kvaliteta, standard i ugodjaj u ogromnoj vecini apartmana i vikendica na Jahorini ispod danas uobicajenog nivoa (vidjeti trpezarijski stol od komada debla je blago receno degutantno). Takodjer, mislim da je jedan od najnizih sto se u bilo kom mjestu u BiH moze naci, cak i onima koje su maltene anti-turisticke destinacije, ali ocito da i takav smjestaj ima svoje musterije. Nazalost!

  5. #15
    Senior Member
    Datum registracije
    09.01.2006
    Lokacija
    Sarajevo, BiH
    Poruke
    119

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od marketu
    Zasto se sve vise normalnih ljudi seli sa Kopa na Jahorinu?
    Zasto? Ozbiljno pitam...

  6. #16
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od marketu
    Zasto se sve vise normalnih ljudi seli sa Kopa na Jahorinu?
    Pa zato sto se za manje para dobije vise, bar je takvo moje misljenje/iskustvo.
    Space Shuttle Ski

  7. #17
    Senior Member Milan NS avatar
    Datum registracije
    18.10.2005
    Godina
    49
    Poruke
    170

    Podrazumevano

    Slažem se sa Miškom.
    Još više za iste pare će biti uskoro na Bjelašnici.

  8. #18
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stekan
    Zato što ne znaju da i u Austriji mogu naći apartman na skijalištu za 12 Eura po osobi (uključena boravišna taksa i završno čišćenje apartmana).
    A u Francuskoj su cene ispod 10 EUR po osobi, doduse apartmani tamo su prilicno mali za predvidjen kapacitet , ali se cistoca i toplota ne dovode u pitanje

  9. #19
    ima li ko jaci
    Datum registracije
    25.12.2005
    Godina
    42
    Poruke
    41

    Podrazumevano

    Pozdrav svima. Ja sam se vratio sa Jahorine pre par dana i mogu vam reci da sam se super proveo.
    Sto se tice smestaja, boravio sam u apartmanima Dobro.
    Mogu vam reci da mi je bilo super, sve je cisto, pristojno opremljeno, veoma toplo(toliko da sam spavao sa otvorenim prozorima), a vlasnik mi je svakodnevno pomagao oko paljenja kola, slepovanja...
    Jos da dodam da je nas dvoje boravilo u apartmanu za cetri osobe po ceni od 30 e dnevno.
    Pozdrav.
    PS Ako neko hoce da mu posaljem fotke smestaja neka se javi na lujo@bitsyu.net
    "pas koji laje nije dobro skuvan"

  10. #20
    Junior Member
    Datum registracije
    03.02.2006
    Godina
    49
    Poruke
    3

    Podrazumevano apartmani Markovic

    [quote=marketu]Ovim bi hteo da obavestim sve sa foruma da ne nasedaju na lepotu prikaza app Markovic - Jahorina prezentovanu na netu jer osim sto lepo izgleda spolja iznutra je budjav, prljav, smrdljiv i prevashodno ako uzimate app za dvoje mali, kao da su supu za drva preuredili za spavanje, a ostali su jako jako prljavi i lose grejani


    UPOMOC!!! UPOMOC!!! UPOMOC!!!
    Jao, jao, ja sam rezervisao najveci apartman kod Markovica, za nas osmoro. Sad ste me potpuno ubedacili. Meni su gazde rekle da smo mi uzeli najluxuzniji, za 8 osoba, koji je kao dobar. Nasa procena je bila da ako otprilike 4 kuce na Jahorini imaju web site, da se radi o emancipovanijim i preduzimljivijim ugostiteljima od drugih, te da je smestaj sigurno pristojan, sto potvrdjuju i slike. Dajte mi molim vas sve informacije koje imate o ovom apartmanu, sto pre, ASAP, mi veceras iza ponoci krecemo na Jahorinu.
    ...a vec smo kaparisali sa 200 eura apartman, nema nazad...

    da li je iko bio bas u ovom velikom apartmanu - JAVOR, mozda on nije tako los, utesite me...
    Izmenio/la vlada; 03.02.2006 u 12:33.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •