Strana 1 od 11 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 108

Tema: app Markovic Jahorina

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    15.01.2006
    Poruke
    2

    Podrazumevano app Markovic Jahorina

    Ovim bi hteo da obavestim sve sa foruma da ne nasedaju na lepotu prikaza app Markovic - Jahorina prezentovanu na netu jer osim sto lepo izgleda spolja iznutra je budjav, prljav, smrdljiv i prevashodno ako uzimate app za dvoje mali, kao da su supu za drva preuredili za spavanje, a ostali su jako jako prljavi i lose grejani
    Na sve to gazda je jedan jako `fin` gospodin u maniru pare sam vam uzeo, a vi se sad ......
    Sto se tice Jahorine sve najbolje, uostalom ovo nam je vec 4 sezona i nemamo nikakve zamerke na planinu

  2. #2
    2011. pocela skijanjem! midwest avatar
    Datum registracije
    02.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    Head i.XRC 800
    Poruke
    63

    Podrazumevano

    Ovakve informacije su uvijek dobrodosle. Cak bi admin mogao razmisliti da otvori topic Smjestaj za svaku regiju koja je obradjena na forumu, gdje bi gosti mogli iznositi dobre i lose strane smjestaja (pansiona, hotela, privatnog smjestaja) u kojima su boravili...
    Funkcija umjetnosti je da bude ogledalo prirode, a dovoljno veliko ogledalo naprosto ne postoji.

  3. #3
    Junior Member skijah avatar
    Datum registracije
    24.01.2006
    Godina
    48
    Poruke
    15

    Podrazumevano

    Prosle godine sam ja sa zenom uplatio jedan dan(sreca)akontaciju u tom app Markovic,trebali smo ostati 7 dana kod njega,nas je isto spakovao u taj apartman ko supa sto izgleda,strahota!Kada smo stigli na jahorinu oko 24h nije nas gazda ni docekao nego je uvalio nekom klincu(gostu) kljuceve da nas smesti.Iste sekunde smo odlucili da sutra napustamo to strahotu od apartmana,od muke sam se isto vece spustio u hotel Kristal i dogovorio smestaj jer su imali snizene cene...Odlucili smo tu jadnu noc jos prespavati u apartmanu pakla ali sutra dan sam predao kljuc gazdi i rekao mu da je apartman ispod svakih ocekivanja.Pokusao me je zadrzati i ponudio mi je "kao" bolji apartman,ponudjeni apartman nije bio ni trunku bolji osim sto je bio nesto veci od predhodnog,socijala ziva!Ako administratori ovog foruma citaju ovo,neka sa svoje stranice skijanje.co.yu uklone oglas za ovu katastrofu od smestaja.SRAMOTA SRAMOTA SRAMOTA!!!!
    Slike ovih apartmana na netu jos i izgledaju pristojno ali kada to vidite LIVE nije vam dobro,prljavstina,ostatci hrane od predhodnika,ma sta vise reci!
    Evo linka sa slikama ovog rugla Jahorine da se nikada niko ne prevari!!!!!
    http://www.skijanje.co.yu/jahorina_markovic

  4. #4
    Junior Member
    Datum registracije
    22.01.2006
    Godina
    47
    Poruke
    8

    Podrazumevano

    Ajd' da se i ja oglasim i da doprinesem ovom "pljuvanju" nesrecnih apartmana. Prosle godine (2005.) sam sa verenicom iznajmio dvokrevetni apartman "kantarion". Ruku na srce, za dve osobe sasvim dovoljno (skromno ali dovoljno). Mada samo prisecanje na "kupatilo", koje je 1x1 sve sa tusem, soljom i umivaonikom, mi i danas stvara mucninu. bljak, bljak, bljak... Domacina smo videli samo kada smo pare davali i kada smo ga jurili, jer nije bilo tople vode. Sve u svemu, nikome ne preporucujem taj smestaj, jer definitivno na slikama izgleda neuporedivo bolje.

    Poz.

  5. #5
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od erdelja
    jer definitivno na slikama izgleda neuporedivo bolje.
    Ljudi ja ne znam sta je sa vama, i to sa slikama, pa naravno da na slikama sve izgleda max, vlasnik ce da slika 500 slika i okacice 5 najboljih, nije lud da kaci neke lose ispale slike. Chatuje li ovde neko na net-u , kad dobijes sliku komentar u je, posle kad se mozda vidite razocarenje.
    Space Shuttle Ski

  6. #6
    Super Member
    Datum registracije
    15.03.2004
    Lokacija
    Banja Luka
    Godina
    53
    Poruke
    244

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od erdelja
    i kada smo ga jurili, jer nije bilo tople vode.
    Poz.
    Ovo sam i ja doživjeo, tople vode nije bilo. Prekidač za bojler je samo dekoracija, on toplu vodu pušta u "kupatila" sa centralnog bojlera pa mu se desilo da nije odvrnuo prave ventile za pojedino kupatilo.Ako mu je vjerovati.

  7. #7
    Senior Member Milan NS avatar
    Datum registracije
    18.10.2005
    Godina
    49
    Poruke
    170

    Podrazumevano

    Yebi ga svi u principu žele "all inclusive" za male pare.
    Svi se kao bave pretraživanjem preko net-a i na kraju
    Nije reklama ali je pitanje na mestu šta mislite zašto Pegijev apartman staje 100 evra dnevno ???
    Zato što je poplularan , da ne kažem IN, neće biti ...

  8. #8
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Yebi ga svi u principu žele "all inclusive" za male pare.
    "All inclusive" kod nas podrazumijeva vodu i struju . Vi bi sad htjeli i toplu vodu. A onda ćete tražiti čistu ćebad i grijanje. Do kojih ćete granica ići u zahtjevima :p ?

  9. #9
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Da, kod nas su se malo "poljuljali" kriterijumi . Pazi, da naplate i 2 EUR dnevno podrazumeva se da ima grejanje i toplu vodu. To je valjda standard, i u našim popi*anim krajevima .

  10. #10
    Junior Member skijah avatar
    Datum registracije
    24.01.2006
    Godina
    48
    Poruke
    15

    Podrazumevano

    10 eura je uobicajena cena po osobi u privatnom smestaju pa i kod Markovica,cene na www.jahorina.org su nesto vise ali to je jer idu preko nazovimo to agencije tj. posrednika.Za tu lovu se moze naci pristojnog i cistog smestaja...Ovaj topic je otvoren samo da bi ukazao ljudima da NE idu u taj app.Nije mi jasno da neko ko renta smestaj nije u stanju da ga jednom u barem 5 godina okreci ,novim gostima da cistu posteljinu,obrise wc od shita predhodnih gostiju,usisa sobe,isprazni djubre..
    A dragi moj Milane iz NS "All inclusive" znaci nesto sasvim drugo,recimo boravak u Termagu sa neogranicenim zdranjem,cuganjem,kupanjem,saunama,klizanjem,usisa nom i spremljenom sobom svaki dan,cistim peskirima svaki dan.....
    A peggy ti je oko 60eura za dvoje sa klopom i jakuzijem i saunom,to ti je otprilike varijanta da ides na sigurno i po zdravo seljacki da se pohvalis prijateljima da ces imati i jakuzi u apartmanuA i peggyeva mama izdaje za 10eura bez masaznog kupanja!
    Ja sam ove godine u jednoj vikendici od 11.02 pa cu vam napisati izvestaj sta sam dobio za 10eura,nadam se da necu opet zavrsiti u Kristalu!
    E da,ako neko zna jer sam zaboravio posto su gore cigare?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •