Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 15 od 15

Tema: Smestaj u Banskom?

  1. #11
    snowboard maniac
    Datum registracije
    17.11.2006
    Skije / Bord
    Burton bullet164, Custom Wide 167
    Godina
    41
    Poruke
    25

    Podrazumevano

    bio sam zimus u banskom, ko zeli moze veoma lako naci privatan smestaj jer skoro svaka kuca izdaje sobe, samo je pitanje ko sta nudi jer nam je bugarin koji je menadzer u nasem smestaju naglasio da neki toplu vodu pustaju samo 4 sata dnevno ili da ne greju celu noc!!!!
    znam da je apsurdno ali istina je, u principu moze se naci nocenje sa doruckom za nekih 8e, tj od 8e pa navise, pogledajte malo po netu na primer http://www.banskoapartments.com/ ili http://www.bansko.bg/index_en.html
    mozete naci zanimljive ponude pa cak i rezervisati.
    pogledajte ponude argusa, ja sam isao preko njih i sve je bilo perfektno.
    ja sam bio u smestaju zvanom JIC ili ti ZIK na bugarskom, odlican je, ne previse veliki, svega par soba, nocenje sa doruckom je u pitanju, tek ove godine otvoren, tj ovo ce mu sad biti druga sezona, ima svoj prevoz do gondole iako je na svega 10min(u bord cizmama) setnje od gondole, uvek ima tople vode, grejanje smo nocu smanjivali da bi mogli da spavamo, u principu sve sto ti treba na zimovanju, ima trokrevetne sobe, i nije pomocni u pitanju vec normalan krevet, a cak dobija treca osoba i popust. ja sam pitao koja je cena ako se dolazi sam, van agencija, u februaru za 3 osobe, 7 nocenja sa doruckom i prevozom do gondole i svim taksama bi izaslo 225e, tj 12e po osobi, stim sto treca osoba ima popust. januar je i kod njih skup jer je i kod njih raspust. evo i kontakta pa ko zeli moze da se raspita 07443/2234 i mobilni +359899860998 covek se zove Gosha, tj tako ga zovu. iskreno mozete otici u neki od hotela sa 4 zvezdice ali ako ne trazite raskos i glamur ovo ce vas potpuno zadovoljiti, mene bar jeste

  2. #12
    Junior Member Dule avatar
    Datum registracije
    03.02.2006
    Poruke
    13

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Max
    Da li je neko bio u pansionu ili hotelu Tipik? Kakvi su utisci i kakve su sobe?
    Relativno je povoljna ponuda preko agencije galijaturs. Evo i njihovog sajta http://www.galijaturs.co.yu/bg_zima_bansko.asp
    Pozdrav
    Bio sam prosle godine za docek Nove bas u Tipiku pansionu i mogu ti preneti moje utiske.
    Tipike ima dva dela stariji i novi. Ako mozes da biras uzmi stariji zato sto je to klasicna kuca. novi deo je dogradjena prizemna kucica sa zadnje strane dvorista i ima 3 sobe. Sobe su nove, ja sam bio u trokrevetnoj, nisu velike, wc i tus u sobi. Jedan orman, dva nocna stocica, TV, sto i to ti je to. Grejanje je na struju i non stop je osim ako sam ne smanujes. Glavni problem nam je bio susenje, obzirom da je u banskom klima dosta vlazna, non stop je padala neka dosadna kisica, ili vlazan sneg na stazama. Tipik nema skijasnicu, tako da smo skije drzali ispod kreveta i to nam je bio glavni problem kao i kako osusiti odecu do jutra. Uspevali smo uz malo dovijanja.

    Ako ne ocekujes neki luksuz, i ako mozes da prezivis da guras skije ispod kreveta slobodno idi. Neki ljudi su bili i u nazovi hotelima, sa ** ali im je dorucak bio slabiji nego nama, grejanje su im iskljucivali oko 22h ili smanjivali WC i tus bio na pregradjenoj terasi. Uglavnom ako nisi za luksuz, Tipik pansion ti nudi sasvim ok smestaj.

  3. #13
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Skije / Bord
    goltes space
    Godina
    44
    Poruke
    760

    Podrazumevano

    sve si rekao osim cene
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  4. #14
    Junior Member Dule avatar
    Datum registracije
    03.02.2006
    Poruke
    13

    Podrazumevano


    Pa mislim da link dovoljno govori. Isao sam preko iste agencije, i uslovi su bili isti, nisu nista menjali.
    A da, ako uplacujete docek, potrudite se da dodjete malo ranije da nebi kao mi proveli pola sata ijace u ubedjivanju sa Bugarima da vas 8 ima rezervisan jedan sto, a da niste rasporedjeni po celoj kafani za 3 razlicita stola. Njihov docek je otrpilike ko pre do stola njegov je

    To je minus za organizatore koji su nam jos u Nisu rekli da prave raspored sedenja pa je ispalo da od toga nema nista, nego ko je brzi i jaci

  5. #15
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.12.2005
    Lokacija
    Jagodina
    Godina
    45
    Poruke
    195

    Podrazumevano

    Hvala na informacijama. Juce sam uplatio pansion Tipik od 27 januara

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •