Strana 41 od 41 PrvaPrva ... 31394041
Rezultati 401 do 403 od 403

Tema: Sneg na Zabljaku

  1. #401
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.073

    Podrazumevano

    Sve to što ti pričaš ima logike, ali kod nas kao što i sam znaš slabo šta ide po zakonima logike

    Da je do sada samo 10 godina u kontinuitetu vođena normalna politika razvoja turizma imali bi razvijene zimske centre sa po 100km staza kao što kažeš, ovako imamo centre sa infrastrukturom starom 20 godina i smešnim kapacitetima...

  2. #402
    Ski legenda Panzer avatar
    Datum registracije
    08.02.2009
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic Vantage 82ti
    Godina
    48
    Poruke
    570

    Podrazumevano

    I još kad se pomene eksproprijacija - ili kako se već kaže - tek me to nervira.
    Kad bi postojala svijest ljudi koliko im to skijalište (svima) može donijeti dobra... Ali ne, kod nas se samo priča - koliko je komšija dobio za kvadrat zemlje.
    Iz ličnog iskustva znam koliko je problem kada se uđe u imovinsko - pravne odnose. I to posebno kod Drobnjaka, Šaranaca i ostalih Durmitoraca .

    Država te stvari mora da rješava. Ne može čitavo društvo da ispašta zbog nekih balvana koji glume velike gazde.

  3. #403
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Na Žabljaku 11 centimetara snijega

    ''Na sjeveru Crne Gore pada snijeg.

    Iz Hidrometeorološkog zavoda je saopšteno da je visina sniježnog pokrivača na Žabljaku jutros iznosila 11 centimetara, a u 14 sati je izmerena temperatura -2 Stepena Celzijusa.

    Snijeg je pao i u Kolašinu i Pljevljima. Na sjeveru Crne Gore se i u drugom djelu dana očekuje slab snijeg i susnježica.''

    Izvor: http://cdm.me/index.php?group=22&news=141138

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •