Rezultati 1 do 6 od 6

Tema: Kupujem skije free ride

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    11.12.2010
    Poruke
    14

    Podrazumevano kupujem 50-50 skije

    50-50 to su skije zaobljene sa oba kraja(za skakanje, glupiranje...... )
    ponude saljite na: milos.korac@hotmail.com

  2. #2
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od miloskorac Pogledati poruku
    50-50 to su skije zaobljene sa oba kraja(za skakanje, glupiranje....
    mislim da je ovo tacno sto ti trazis. zove se snow blades; a ultimate ski weapon!
    Priložene slike Priložene slike
    Izmenio/la Sapa; 18.01.2011 u 20:34.

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    11.12.2010
    Poruke
    14

    Podrazumevano Kupujem skije free ride

    kupujem skije ne znam tacan naziv(zaobljene sa oba kraja za skakanje i slajdovanje......)i da nisu BLADE!!! ovog su izgledahttp://www.google.com/imgres?

    http://www.google.com/imgres?imgurl=...w=1280&bih=713

    ne mora biti ova marka!
    saljite ponude na milos.korac@hotmail.com
    hvala!!

  4. #4
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od miloskorac Pogledati poruku
    kupujem skije ne znam tacan naziv(zaobljene sa oba kraja za skakanje i slajdovanje......)i da nisu BLADE!!! ovog su izgledahttp://www.google.com/imgres?
    ne mora biti ova marka!
    saljite ponude na milos.korac@hotmail.com
    hvala!!
    ajme; od svih mogucih skija za ''skakanje i slajdovanje'' ti stavijo sliku Pontoon-a , ta marka je inace K2; skija za skakanje ali sa litica od 2m pa navise, a za slajdovanje nisu nikako. to su skije za ozbiljno backcountry skijanje u dubokom snijegu, nikako za trikove na stazi i u parku.
    Prije nego sto odlucis da pazaris, mozda prvo da saznas preko neta nesto vise o ovoj kategoriji i konkretnim modelima. skije koje ti trazis popularno zovu twintip ( i to twintip prvenstveno namjenjen za freestyle trikove).
    prvo treba da otkrijes koji modeli odgovaraju pocetnicima (sem ako nemas iskustva) jer ako ces stvarno da ih koristis za trikove onda ozbiljniji modeli mogu da ti pokvare ceif.
    sretno sa nabavkom.
    ps
    ono za blade skije sam se ja malo salijo
    Izmenio/la Sapa; 20.01.2011 u 20:19.

  5. #5
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    a ako trazis skiju koja moze i trikove i za ''freeride'' (to su backcountry modeli) onda evo nekoliko modela koji su se pokazali dobri u obje discipline;

    Liberty LTE, Armada ARV, Armada Triuph, Rossingnol S5, Amplid Rockwell, Elan Puzzle,
    konkretno za park i trikove na stazi imas Salomon Suspect koji npr nov kosta ispod 400evra.ili npr Elan Slingshot koji kosta nov oko 300e. dakle zadnja dva modela su klasicne freestyle twintip skije. nadam se da ce ovo malo da ti malo pomogne pri orijentisanju.

  6. #6
    Junior Member
    Datum registracije
    11.12.2010
    Poruke
    14

    Podrazumevano

    ne moras meni nista objasnjavati ja inace vozim snowboard, nego me drugar pitao da pitam dal ima prodavaca oce da kupi pa sam ja otprilike tu nesto iskucao

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •